אלופות, רבע הגמר - ריאל עם ניצחון חלק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏3/4/13.

1. סדרו קייטע Member

דווקא בבית המוקדם היו להם משחקים (בעיקר בברנבאו ובחוץ מול איאקס) עם אחוז ניצול מצבים מצוין. ברור גם חוסר הנסיון / הרוח הצעירה, שעולים להם בהחמצות, הם גם הסיבה לאנרגיה האדירה שבה הם משחקים. אם הם היו יותר מנוסים ופחות רעבים, זה היה פוגע בהם באספקטים אחרים.

2. aloneli Member

דורטמונד הייתה צריכה לעלות ל2-0 לפחות במחצית הראשונה עוד לפני שמלאגה נכנסה למשחק.גצה החמיץ במצבים לא קשים של אחד על אחד שיש לו עוד זמן לחשוב מה לעשות.לבנדובסקי החמיץ מ7 מטרים שהשער היה חשוף לגמרי והוא עם הפנים לשער.לא שאני חושב שהיה צריך להיגמר 4-0 אבל דורטמונד הייתה עדיפה לגמרי.
    המחצית השניה הייתה יותר מאוזנת אבל בכל זאת דורטמונד יכולה להיות מאוכזבת כי היא יכלה לגמור את הסיפור כבר היום.עכשיו היא יכולה להיסתבך עם שערי החוץ.

לגבי גאלא אני לא מזלזל בה אלא יותר מפרגן לניקוסיה שהייתה מעולה בעונה שעברה.האמת אני לא רואה כזה הבדל בין הקמפיינים של שתי הקבוצות ולדעתי ניקוסיה הייתה לא פחות מרשימה כקבוצה.

3. Gago Member

איזו אהבה וראן מקבל מהקהל בברנבאו, זה פשוט מדהים כל פעם מחדש. זה התחיל הרבה לפני הגולים מול בארסה כמובן. זידאן העניק מתנה אדירה לריאל. הוא רצה לפני שנתיים להביא לריאל גם את הזארד, אין ספק שיש לו עין טובה.

גלאטסראי קצת איכזבה היום. עד השער השני הם נתנו פייט אבל אחריו הם נראו שבורים. אם די מריה היה יודע לקבל החלטות נכונות אז ריאל היו יכולים ליצור עוד הרבה מצבים. שחקן עם כל כך הרבה כישרון ופחות מידי football IQ. גלטסראי לא יצרה מצבים אמיתיים חוץ מהבעיטה של אבואה. השאר היו בעיטות לא ממש מאיימות מחוץ לרחבה.

4. סדרו קייטע Member

לניקוסיה היה קמפיין הרבה יותר מרשים: בית מוקדם קשה (פורטו, זניט, שחטאר) שבו היא סיימה מקום ראשון ובשמינית עברו את ליון שלדעתי היא קבוצה מעט יותר טובה משאלקה בכושר שלה בחודשים האחרונים. גלא עברו בקושי בית מוקדם מגוחך וגם זה רק בגלל ניצחון על מחליפי יונייטד.

מצד שני, שאתה מדבר על יכולות כקבוצת כדורגל, ברור שהתורכים חזקים הרבה יותר.

אגב, תוצאה מצוינת, אבל משחק די מאכזב של ריאל. אתה מצפה מהם להיות הרבה יותר דומיננטים מול קבוצה תורכית במשחק ביתי. הם יצטרכו מאד להשתפר בשביל לזכות.

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/13
  5. Muurad Member

אמרתי שווילי יצטרך להיות בGODMODE כדי שמלאגה תצליח איכשהו לצאת בחיים, אז הבנאדם קיים את הצד שלו בעסקה. שוער נפלא.

6. aloneli Member

אותי דווקא גאלא איכזבה יותר.היא אולי שלטה במשחק והחזיקה בכדור אבל כל פעם שהיא התקרבה לרחבה של ריאל היא קיבלה החלטה לא נכונה כמו בעיטה סתמית מרחוק או מסירה לא טובה.לא באמת ראינו ממנה משהו של קבוצה ששייכת לרבע גמר אלופות.
    ריאל מבחינתה לא הייתה ביום גדול.היא נתנה לגאלא להחזיק בכדור בחצי שלה ולא התקשתה לחטוף כדורים ולצאת מהר למתפרצת.בסופו של דבר היא סגרה את הסיפור כבר במשחק הראשון ו3 הסקוררים שלה כבשו ככה שהיא יכולה להיות די מרוצה.רק חבל שבנמזה לא נותן חצי מהיכולת הזאת בנבחרת צרפת.

7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מוזר, ואני חשבתי שעוד יש משחקי גומלין.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

צריכים לייבא שופטים מחוץ לאופ"א כנראה, הייתי מתחיל עם שני השופטים הטובים במונדיאל - האוזבקי והיפני.

10. RubberSoul Member

גלא צריכה שערים - היא צריכה לתקוף - היא תתקוף - ריאל תבקיע במתפרצת. עזוב, גם אני חשבתי שהם יכולים לעלות כי אני ציפיתי שהם יתגוננו.

11. aloneli Member

טעויות שיפוט יש בכל מקום ואלו השופטים שנחשבים הטובים ביותר.מה שלי יותר מפריע זה שבאלופות יש שני שופטים שנמצאים על קו השער והם לא עושים כלום.כמעט בכל משחק הייתה טעות של שופט קו אם זו נגיעת יד שלא נשרקה או עבירה.שלא נדבר על הגול של מאטרי נגד סלטיק שאם מארקיסיו לא היה שם כדי להבקיע אז יובה לא הייתה ליתרון ששינה לה את המשחק.
    לי לפחות יש ציפייה לראות שינוי מסויים עם שופטי הקו אבל בינתיים זה כשלון אחד גדול.

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/13
  12. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/2/362602.Xxx

הכותרת שלי מהמשחק הזה: העיקר התוצאה.

תוצאה שתספיק כמובן לשלב חצי הגמר, אבל אני בטח לא באופוריה. עם איך שאנחנו נראים זה בלתי-אפשרי לעבור את באיירן, גם את בארסה וגם דורטמונד תעמיד קושי עצום בדרך לגמר שאנחנו כל-כך רוצים. למען ההגינות שראיתי עם החמ"ל רק את המחצית הראשונה(Yes ארור) וברור שעוד כדור אחד ברשת שהיה הופך ניצחון מכובד ל'תוצאה מהדהדת' היה משנה את דעתי.

כריסטיאנו כבש בזריזות ובאומנות, גם בנזמה והיגואין עשו את זה כמו שרצינו, דייגו לופז שמר על שער נקי ובהחלט היו כמה התקפות טובות - אבל העובדה היא שגלטסראיי, קבוצה בינונית בכל חלקי המגרש להוציא את חוד ההתקפה - לא עשתה את שיעורי הבית, שיחקה בידיוק את הסגנון שאנחנו כל-כך אוהבים - ובכל-זאת נראינו לא מספיק טוב. לגלא היו מצבי בעיטה לא רעים מרחוק כמו של סניידר, הסיבוב של דרוגבה על ואראן שהיה מאוד מסוכן(אולי פנדל הגיע לה לפי מה ששמעתי) - וכנראה שהסטנדרטים שלי גבוהים(ובצדק) אחרי שראיתי את באיירן דוחקת קבוצה חזקה כמו יובה לשערה במשך משחק שלם. די-מאריה שיחק רק מול שומר אחד ולמרות פעלתנות לא הצליח לכבוש, כנ"ל אוזיל.

השורה התחתונה היא שאני עדיין מתקשה לגבש את 'הזהות' של הקבוצה ואת אומדן הכוח האמיתי מול האריות של אירופה. מול סיטי שיחקנו טוב אבל היה את אובדן העשתונות במשחק השני, מול דורטמונד זה היה מספיק בקושי ומול יונייטד היה את הגורם השלישי במשוואה - האדום. אהה, וכן - מעולה מבחינת ראמוס ואלונסו. האמת שבכל-מקרה הם היו סופגים צהוב, הם לא מסוגלים בלי זה...ידוע שהגומלין בשלישי, נתראה ברביעי ונתעדכן במארקה. שבת שלום מפלמחים..

13. Der Rotbart Member

למי שעוד לא יודע מי ישחק בגמר ליגת האלופות:

http://i47.tinypic.com/24670gy.Xxx

מעניין את מי ריאל ינצחו בחצי הגמר השני?

התמונה נלקחה מאתר אמיתי, כאן.