אלופות: שאלקה משפילה את אינטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏4/4/11.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

גול העונה של סטאנקוביץ'. וולה מאמצע המגרש אחרי 30 שניות מבישול של נוייר. איזה יופי.

ואוחנה מבלבל בשכל, וטוען שסטאנקוביץ' היה צריך לפתוח על חשבונו של סיידורף בדרבי בשבת. לכו תבינו...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/4/11
  2. Muurad Member

דקי עושה את זה שוב! איזה שער http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx אחרי 30 שניות.. ממש כמו נגד ג'נואה בשנה שעברה!

כנראה מתרגל את זה באימונים :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/11
  3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי בטוח שדימיינתי.
    ועוד פעם עכשיו הוא אומר את זה, כמה חובבנים הם שאף אחד באוזניה(מנדב יעקובי איבדתי תקווה) לא אומר לו כלום?

4. riquelme1 Member

איזה אדום מטופש של קראוץ', שתי עבירות 50 מטר מהשער, שתי עבירות כל כך טיפשיות. טוטנאהם בבעיה ובלי חלוץ כרגע, אני רוצה שריאל תעלה, אבל חבל על האדום הזה והטיפשות הזאת של קראוץ'.

5. riquelme1 Member

איזה אדום מטופש של קראוץ', שתי עבירות 50 מטר מהשער, שתי עבירות כל כך טיפשיות. טוטנאהם בבעיה ובלי חלוץ כרגע, אני רוצה שריאל תעלה, אבל חבל על האדום הזה והטיפשות הזאת של קראוץ'.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שהתוצאה 1:1, אני לא חושב שזה מה שמשפיע על שחקני אינטר, אחרי הכל הם עברו את באיירן אחרי הפסד ביתי, בכל מקרה סטאנקו נתן וסטאנקו לקח עם המסירה ההזויה הזאת בתוך הרחבה למרות שאני לא כזה חושב שזה אשמתו, מאייקון גומר את אינטר הגנתית, ההרחקה הטיפשית שלו לקרן כשלא היה איש לידו ודקה אחרי זה הוא בישל לפרפאן אני חושב וז'וליו סזאר לקח גול של 100 אחוז.

היה נראה לי שמהשניה שסטאנקו נכנס בבאומיוהאן אינטר משחקת ב-10 שחקנים כי הוא היה די הולך-צולע כזה. במקום קארג'ה הייתי מעדיף לראות את קוטיניו, אבל לאו, אז לכו תבינו...(איך הוא לא בסגל, לא מובן...)

דווקא כיף לי לראות את מיליטו, נראה נמרץ, מזכיר את החלוץ של שנה שעברה אבל עדיין לא עשה משהו אחד חשוב ביותר: לבעוט לשער.

אטו? מי שמע ומי ראה...

----

ברוך השב! דייגו מיליטו! איל פרינצ'יפה! יופי של מהלך משולב של אינטר סניידר, קוצ'ו ומיליטו.

ההגנה זוועה (אפילו מכבי תשים לאינטר גול אחד לפחות), אבל לפחות יש תקווה קטנה להתקפה...

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קמביאסו עושה באגפים כל הזמן? וכשסטאנקוביץ' בחוץ מי בדיוק אחראי על העבודה ההגנתית? נכון שהוא בישל כרגע שער, אבל ההגנה מופקרת לחלוטין. לא ברורה לי ההוראה הזאת של לאונרדו, וזה בדיוק מה שיכול לעלות לו בשער לזכות הגרמנים.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא להאמין ש-2:2, פשוט לא להאמין...זה מה שנקרא: גול בושה, עוד בתחילת המהלך ראית את אדו שהולכים למסור אליו, מה אי אפשר מתוך 2 הבלמים המרכזים ללכת אליו?

---

מחצית, 2:2, ההגנה: כרגיל זוועה. בלי סמואל זה לא נראה טוב, בלי לוסיו זה נראה סיוט. ועדיין זה משחק שבמחצית השניה, אינטר חייבת לנצח אם היא רוצה חצי גמר! גאד דאמט! תתחילו לשחק שם בחלק האחורי מה אתם באזל?

9. Muurad Member

אוחנה עוד מאשים את ראנוקיה בגול כשברור שקיבו פה הוא האידיוט... הדבר היחידי שמזוויע יותר מההגנה שלנו זה רמת הידע של השדרים ובמיוחד אוחנה, פשוט חובבנות לשמה, אין לו מושג מה הוא מדבר כל ה45 דקות.

למזלנו ההגנה של שאלקה נותנת לשלנו פייט מי יותר גרועה, אפשר בשקט לנצח פה ביותר משער אחד.

10. riquelme1 Member

1-0 לריאל, תוצאה טובה אבל ריאל צריכה לחפש את השני, טוטנאהם אומנם ב10 שחקני םאבל יש לה אופציות טובות בספסל כמו דפו ופליצ'נקו. רונאלדו לא כשיר ב100 ורואים את זה, משחק חלש מאוד שלו, קבל החלטות רעה, נראה כאילו הוא שומר על הרגליים.

ההגנה של ריאל עובדת מעולה, גם הקישור.

אמרתי לך לא לזלזל בשאלקה, היא לא פריארית בכלל, וכרגע 2-2 בסן סירו, עם שאלקה שומרת על ההיתרון הזה היא יכולה לעבור, המגרש בגזלקיירשן העונה קשה ביותר.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר אבל לא נראה לי שזה מה שהולך לקרות, אם ננצח בגול אני יגיד תודה...בכל מקרה אם אנחנו לא מנצחים פה, קשה לי להאמין שנראה נס גלזנקירשן 2! המשחק הזה מעלה לי סיוטים של עונות שחלפו בדמות ויאריאל וולנסיה שניצחנו בדחוק/תיקו ובגומלין נגמר תיקו/הפסדנו והלכנו הביתה, ועודד דווקא נגד שאלקה!

היחידי שמתפקד בהגנה שלנו והוא באמת נראה כאילו העתיד לפניו, זה דווקא אחד בן 37 שעונה לשם זאנטי!
    מאייקון - נוראי + מוכר! שהוא יילך הביתה אחרי משחקים ברגל סעמק! לא ז'וליו, צריך לקשור אותו עם הידיים לאחורית של אוטו ולגרור על הזוועתון הזה שהוא מראה על הדשא העונה. שיגיד תודה שהוא לא בלאציו, שם כבר מזמן היו זורקים עליו אבוקות/דוקרים אותו.
    קיבו - נוראי
    ראנוקיה - נוראי (זה מאוד מפתה אותי להגיד שיותר מדי מוקדם דיברנו עליו כמצוין וכפרוספקט לדבר הבא אבל אני לא יגיד את זה כי, א. זה לא נכון. ב. אני באמת חושב שהוא משחק טוב מאוד באינטר להוציא את ה-2 משחקים אחרונים ובשניהם כפי שאפשר לראות, אין לו את לוסיו. וכשאין לו את לוסיו זה הרבה יותר נורא (נכון גם נגד באיירן מחצית ראשונה שניהם היו קטסטרופה) לעומת זאת כשיש לו את לוסיו ברוב המשחקים שהם שיחקו ביחד, זה היה נראה הרבה יותר טוב.

לא מזלזל בשאלקה, היא לא סתם ברבע הגמר אבל בינינו, לפני ההגרלה, כשאמרו את כל האופציות וכל קבוצה שהיה יוצא לה שאלקה: היתה עושה יששש היית מתפלא? בכל אופן, הדבר היחידי שמנחם אותי זה העובדה שפרפאן לא ישחק בגומלין אחרי הצהוב הזה, מה גם שלוסיו יחזור לגומלין (בתקווה שלא יפצע איכשהו!) כך שזה עוד ניחום. וכמובן מיליטו שפשוט כיף לראות אותו על המגרש.

12. Muurad Member

אנחנו נראים פחות או יותר ככה

http://www.footballuser.com/Formations/2011/04/90726_F_C__Internazionale.Xxx

ליאונרדו צריך לקבל מדליה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

הנה ראול עם ה3-2, לא יודע אם לצחוק או לבכות.

13. riquelme1 Member

איזה מלך ראול!

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגנה יותר גרועה משל יובנטוס, בושה...עכשיו צריך להתפלל לסיים פה ב-3:3 עצוב.

לפחות קיבו לא ישחק במשחק הבא.

לא אתפלא אם יגמר פה בסיום 4:4.

עריכה:

4:2 - שלום תואר אלופת אירופה...

15. riquelme1 Member

4-2

אני פשוט בשוק.