אלופות: שאלקה נכנעת ליונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏25/4/11.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

צריך להסיר את הכובע בפני שאלקה ונוייר והאוהדים שלהם, אבל למניו פשוט מגיע לשחק בגמר.

קבוצה אדירה!

2. alexshw Member

על פניו, שאלקה לא שווים יותר משמינית גמר, אבל כל הכבוד להם על העונה האירופית המופלאה.
    גיגז שוב מוכיח שהוא אחד מגדולי השחקנים שהכדורגל ידע.
    יונייטד קרקסה את שאלקה ואפשר בראש שקט להתכונן לסגירת הסיפור בפרמיירשיפ.

נוייר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/11
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא כל יום אינטר.. אין מה לעשות, ההבדלים ברורים, מנצ'סטר יונייטד לא קבוצה שתופתע על ידי קבוצה כמו שאלקה. מנצ'סטר יונייטד בעונה שברובה היא לא מרשימה, וגם עוצמתית פחות ממה שהיינו רגילים, אבל הערב זה היה שונה, הערב מהדקה הראשונה היה ברור מי בעלי הבית, מי יהיה אלו שיהיו בגמר, לשאלקה פשוט לא היה סיכוי.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר נכון מה שהוא אמר לו זה:"סגרנו על כרטיס טיסה ל-1 ביוני?" (אחרי המשחק הזה השווי שלו רק יעלה ואני לא מאמין שבאיירן ישלמו סכום שקרוב לכפול ממה שהערכות הראשונות של 20 מיליון אמרו, ויונייטד דווקא כן)

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצלונה? ריאל מדריד? לא זכור לי מעולם משחק כל כך כוחני של קבוצה מסוימת בחצי גמר ליגת האלופות כמו של יוניטד הערב.
    נגמר 2-0, 6-0 היה משקף הרבה יותר לאור הכוחניות של היוניטד.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משה דבר על הקבוצה שלך ותן לה את הכבוד הראוי במקום לחפש איפה הדשא ירוק יותר.
    היו הופעות כאלה, גם העונה, בטח מקבוצות כמו ברצלונה וריאל מדריד, תתעסק בת'כלס, לא בחרא והשוואות שלא שורדות שום דיון רציני.
    ברצלונה כל משחק מאכילה את היריבות שלה חרא, ריאל מדריד טחנה את טוטנהאם וליון, בקיצור, חלאס.

7. Muurad Member

אני אומר את זה עוד פעם - אל תסתנוורו, זה הרבה יותר שאלקה מאשר אתם.

8. johnnie walker Member

יותר מאשר יונייטד טובים שאלקה פשוט ביזו את עצמם בתצוגת אימים,
    לא זוכר מתי ראיתי קבוצה כל כך חלשה במעמד כזה ובלי סופרמן בשער התוצאה היתה של כדורמים ולא של כדורגל.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה, אל תחיה בסרט...גם ברצלונה וגם ריאל מדריד ב-5 רמות מעל לכל קבוצה אחרת באירופה, מי מהן שלא תעבור תהיה פייבוריטית בוומבלי (כן למרות שזה באנגליה, וזו יונייטד וזה פרגי). כמעט בכל עמדה הן עולות על יונייטד, שתיהן, ואם זה יהיה מוריניו, אם אני לא טועה, הוא ביתרון על השועל הסקוטי במפגשים ביניהם... וחוץ מזה שההגנה של שאלקה היתה היום פח טהור, רק ממחיש את התאונה הגרעינית שהיתה לאינטר מולה, וכדי לעשות גילוי נאות, יונייטד היתה עוברת גם את אינטר של השנה...

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ג'וני,

מספיק מבט לסגל של שאלקה כדי לגלות שזה סנסציה שהם בכלל הגיעו לאן שהגיעו.
    ובלי שום קשר מניו קבוצה אדירה, לבוא לשאלקה במעמד כזה חשוב ולתת הצגה גם בהגנה וגם בהתקפה זה משהו שאי אפשר לקחת מהם.

11. Muurad Member

100%, אבל עוד פעם צריך לקחת את זה בפרופורציה.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

היכולת היום הייתה רק בגלל שהיריבה היא שאלקה? ברור לי שאם זאת הייתה ברצלונה היו מדברים על המשחק היום כאחת מההופעות הכי גדולות של קבוצה במעמד של חצי גמר ליגת האלופות. אבל היחסי ציבור שלנו פחותים בהרבה וזה בסדר.
    שכולם ימשיכו לדבר על ברצלונה וריאל מדריד, אנחנו "נסתפק" בלהניף את הגביע.

שאלקה היא קבוצה שמאז חילופי המאמנים היא קבוצה אחרת. קבוצה שהעיפה את באיירן בחוץ בגביע, קבוצה שפירקה את אינטר. קבוצה שעד למשחק לא הפסידה נקודה בבית באירופה. מילא היה משחק שקול אבל היוניטד היום פשוט פירקה לגורמים את הגרמנים.

אני יודע שעכשיו הגיוני לדבר על גיגס הבלתי נגמר ועל ההופעה של השחקנים אבל הניצחון היום הוא של פרגי יותר משל כל אחד אחר.
    שוב פרגוסון לוקח אותנו לגמר ליגת האלופות כשאנחנו במקביל גם בדרך לאליפות אנגליה, שוב פרגי בונה קבוצה חדשה שממשיכה להביא אותנו למקומות הכי גבוהים שאפשר.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מגאת' העיף אותנו. מאמן עם קצת יותר קבלות בגרמניה מרגניק החביב.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני בטוח שהוא התכוון שברצלונה הייתה מנצחת כך את שאלקה.. ולא שיונייטד ינצחו כך את ברצלונה...

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לכן מיד ערכתי.

בכל מקרה, בעודי צופה במשחק כבר היה לי די ברור לאן הקולות כאן ינשבו ובצדק. יונייטד לא חלמה לפגוש יריבה כל כך רכה בחלק האחורי וחגגה את אחד המשחקים הכי קלילים שלה העונה. לא במשחק כזה מודדים את הכוח של יונייטד וגם היא לא מודדת את כוחה ביחס לקבוצה כמו שאלקה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx