אלופות, שלב הבתים: צ'לסי מארחת את שחטאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י amirb91, ‏7/11/12.

1. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיאטוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

זה הולך להיות קשה מהרגיל.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

יורם ארבל אתה מחבל

תגובה נורמאלית עוד מעט :)

3. JohnTerry26 Member

OHHHHHHHHHHHH MY DAYSSSSSSSSSSSS

לא אכפת לי כלום עכשיו, יואוווו איזה פלאשבק מטורף. ויקטור מוזס מציל לנו תאלופות!

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/12
  4. Mellow29 Kopite

את הדקות האחרונות העברתי בפארקהד כשעשה רושם שהמשחק בברידג' הולך להגמר בתיקו, ממש לא האמנתי שסלטיק תחזיק מעמד. רעדתי מהתרגשות עם השמחה שלהם, שאמנם התערבבה בצער על שחטאר שראויה מאוד לשלב הבא אבל ירתה לעצמה ברגל כמה פעמים היום...

איזה שלב בתים מדהים.

5. קטלוני Member

הגיע לסלטיק לנצח.ברצלונה לא יכולה לספוג כל משחק ולקוות לניסים.הגיע הזמן שההגנה תתעורר,אולי זה יקרה עכשיו שפיקה חוזר.

6. skyday20 Member

כל הכבוד צ'לסי, וסלטיק.
    לא ראיתי הרבה היום, אבל מספיק לראות את 2 השערים האחרונים של צ'לסי, וכמה דקות של הנעת
    כדור סוחפת של צ'לסי אחרי השער של אוסקר, שהראתה את הכישרון הרב של הקישור שלהם.

מרגש מאוד הניצחון של סלטיק. http://a0.twimg.com/profile_images/1369344855/Deals_Scotland_Flag_normal.Xxx

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

סלטיק במשחק פשוט מדהים..הגיע להם הניצחון עשו בדיוק כל מה שצריך וברצלונה בניגוד לליגה לא ניצלה את הנאיביות וההחמצות של היריבה אלא נענשה על כל חצי מצב

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ועכשיו ברצינות, עוד משחק לא טוב. ניצחון שכל כולו מזל, מזל גדול, ושום דבר מעבר. זכינו ב-2 שערים מכלום ושום דבר, שחטאר מנגד נתנה עוד תצוגה יפה, 2 שערים נהדרים של כדורגל, אין לי ספק שאם בראש של שחטאר תיקו זה לא מספיק, הם גם מנצחים את המשחק הזה, אבל שחטאר רצתה תיקו, התאים להם תיקו, וזה היה למזלנו ונתן את האפשרות להחזיק יותר וליזום. לא יצרנו כמעט שום מהלך ראוי, משחק רע, מול קבוצת כדורגל סוחפת ופשוט טובה יותר.

ה-3 נקודות האלו הצילו לנו את התחת... נגיע מעל יובה למשחק מולם, זה נותן לנו יתרון כלשהו, אך מנגד אם נעלה שם ונחפש תיקו, אנחנו נחטוף, אולי היה עדיף להגיע עם הגב לקיר..? עזבו, מעדיף שלא.

בקיצור, אלילת המזל הייתה לצידנו היום, רק בזכותה ניצחנו.

9. Civil Anti Madridista

האווירה והתפאורה באיצטדיון גלאזגו בהחלט מיוחדת. מבחינת כדורגל יש גם ימים כאלה, יש משחקים שלא הולך לפצח את האוטובוס ב16
    סלטיק הצליחה לעקוץ פעמיים, כשאנחנו שוב עם משחק הגנה מחפיר. (מסצ?ראנו לא בלם וזה בולט לעין כל פעם מחדש)
    ההגנה של ברצלונה השנה זה כבר לא דבר חדש, מסצ?ראנו לא בלם, אלכסיס חושך מוחלט ואלכס סונג לא ראוי ללבוש את החולצה של הבלאוגרנה.

נקודת האור במשחק הזה היא חזרתו של פיקה, למרות ההפסד אולי מהמשחק הבא ההגנה תתחיל להתייצב.
    חתמתי על הפסד זניח היום מאשר אובדן נקודות בליגה ואולי טוב שזה הגיע עכשיו

10. Muurad Member

זה היה מצחיק איך סלטיק קבוצה כ"כ מפוארת, זכתה באליפות אירופה וכו' - אבל איכשהו נדב יעקובי הצליח לשם את כל זה בצד ולגרום לזה להשמע כ"כ לא חשוב לעומת ניצחון בשלב הבתים בליגת האלופות על ברצלונה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

11. Roger_Federer Member

אוי כמה שאני מקנה באוהדים של סלטיק עכשיו,כמה שאני מקנא. מה לא הייתי נותן בשביל להרגיש עכשיו מה שהם מרגישים.
    איך אני מקנא בנערים הסקוטים הירוקים שילכו מחר לבצפר בהרגשה של מלכים,איך אני מקנא בכמות האדרנלין שיש עכשיו לאוהדים של סלטיק בגוף.

את המשחק הזה אני לא ישכח הרבה זמן,אני בחיים לא ראיתי משחק לחימה והקרבה כזה

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ואגב, מדובר בשלב הבתים מדהים, מרתק, רמה גבוהה, ליגת האלופות מצדיקה את שמה, בניגוד להרגשה של השנים האחרונות.

13. alexshw Member

יונייטד כובשת מתי שהיא רוצה. חשוב מאוד שהובטח מקום ראשון מה שחוסך בעצם שני משחקים לסגל הראשון.

14. Mellow29 Kopite

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    הנאחס שהוא ניסה לעשות היה מזעזע. מהרגע שוואט כבש את השער שלו הוא התחיל לצרוח שסלטיק ניצחה וזה נגמר. כאילו שב-9 דקות כולל תוספת זמן ברצלונה לא יכולה להבקיע ארבעה שערים ועוד להספיק לעשות משולשים להשפלה... כ"כ שמח שהם הצליחו להחזיק מעמד.

אני חושב שלירן סיכם די טוב את המשחק של צ'לסי. שחטאר פשוט קבוצה טובה מאוד וכל המהלכים שלה נראים הרבה יותר מעניינים ממה שצ'לסי מייצרת בהתקפה. לא יודע אם האשמה היא במנג'ר, בפרסונל ואולי שניהם גם יחד. אבל אין שום סיבה ששחטאר תעשה בית ספר גם ליובנטוס וגם לצ'לסי, היא לא קבוצה ענייה או משהו כזה אבל הדרך שבה הם משחקים והתוצאות שלהם פשוט מעוררות הערכה.

עוד לא יצא לי לראות אבל לפי מה שכותבים בטוויטר רוני צלל כדי להשיג פנדל שהעלה את מנ' יונייטד ל2:1, ובנוסף בבעיטה שלו הוא נגע פעמיים בכדור... מה שכן ראיתי זה את הפנדל של בראגה שהיה מאוד גבולי, לא בטוח שלאוונס היה מה לעשות שם כשהשחקן של בראגה נתקע בו.
    Apparently Toni Pulis is going to blame Luis Suarez for Rooney's dive - Foreign problem.

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

תגידו מנגינה של איזה שיר אוהדי סלטיק שרו? מזכיר מאוד את השיר של אוהדי הסיטי.