אלופות: תמונת חצי הגמר הושלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏10/4/07.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יניב, אולי לכם נוח לבוא בתור אנדרדוג אז אתם מעדיפים לצייר את זה ככה...

למי רתם מקשיבים? לאנשי התקשורת? התקשורת בנוייה 90 אחוז מאנשים שאין להם מושג. מי שחושב שמנצ'סטר תטייל נגד מילאן טיפש, מי שחושב שמנצ'סטר חסינה בגלל ה-7-1 טיפש עוד יותר. יש עובדות, העובדות הן שמנצ'סטר נראית הרבה יותר טוב ממילאן העונה, אבל זה משחק בין 2 קבוצות גדולות, לא משנה איך מילאן נראית לפרקים, היא עדיין מילאן... ומילאן לא באה בתור אנדרדוג מובהק ולא משנה מי היריבה. שום תוצאה לא אמורה להפתיע אף אחד. לא ניצחון אנגלי ולא ניצחון איטלקי.

2. BugSniper Member

אתם רוצים להגיד לי שבין ארסנל, צ'לסי, מנצ'סטר יונייטד וליברפול יש תמיד יריבות?
    מנצ'סטר יונייטד - צ'לסי, יריבות קשה על האליפות
    מנצ'סטר יונייטד - ארסנל, נאבקו לא מזמן על האליפות והיונייטד גברו
    מנצ'סטר יונייטד - ליברפול: גם זה?

וכו'.. זה כמו להגיד שמשחק בין מכבי ת"א לבית"ר י-ם יש יריבות כי הקבוצות הן מארבע הגדולות בישראל (משלוש הערים הגדולות בישראל), וכמו להגיד שיש יריבות במשחק בין מכבי חיפה להפועל ת"א..

3. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

באיזה תאריכים המשחקים? ומי המארחות הראשונות

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בהודעה זו אני גאה ומתרגש להעניק לך את התואר ליצן. ליברפול ויונייטד הן היריבות הכי גדולות באנגליה, לאורך יותר מחמישים שנה כל משחק ביניהן הוא אירוע שיא בכדורגל האנגלי. לא ראית איך שרקו לג'רארד בוז באולד טראפורד במשחק צדקה לא מזמן? לא ראית איך אוהדי ליברפול זרקו המבורגר על גארי נוויל?

5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

24.4-מנצ'סטר יונייטד-מילאן
    25.4-צ'לסי-ליברפול
    1.5-ליברפול-צ'לסי
    2.5-מילאן-מנצ'סטר יונייטד

6. MUFC - 1878 Member

ואני מעניק לך את תואר הסגן.

היריבות התחילה בערך מתי שליברפול הורידה אותנו ליגה, אה וזה שאנחנו לא כאלה רחוקים מהם במפה ..

בקיצור תיקרעו מה שכתוב לי איפה שהו בחתימה ו..את השיר המצויין הזה להבין מה אוהדי יונייטד חושבים על ליברפול..ותושביה.

You are a Scouser,
    An ugly Scouser,
    You're only happy,
    On Giro day.
    Your mum's out thieving,
    Your dad's drug-dealing,
    So please don't take my hubcaps away.

7. BugSniper Member

טוב, שכנעת אותי, אבל למרות השנאה של מנצ'סטר יונייטד לליברפול, מנצ'סטר תעדיף לפגוש אותה בגמר, כי ככה סיכוייה יגדלו משמעותית, כמו שטבלת הליגה האנגלית מעידה. המשחק יהפוך להיות ההתקפה של מנצ'סטר מול הבונקר של ליברפול, ומנצ'סטר גם תוכל לנקום בליברפול בגדול. מנצ'סטר ניצחה את ליברפול פעמיים העונה, ומול צ'לסי בבית הצליחו רק לסיים בתוצאת תיקו. אבל גמר של מנצ'סטר מול צ'לסי יהיה הרבה יותר אטרקטיבי. שתי ההתקפות הטובות ביותר בליגה האנגלית מול שתי ההגנות הטובות ביותר בליגה האנגלית.. מצד שני, אם אספניול תזכה בגביע אופ"א וליברפול בליגת האלופות, מכבי חיפה תוכל להתעודד קצת.. גמר שבו מנצ'סטר או צ'לסי עולות ליתרון והשניה עושה מהפך יהיה אירוע בלתי נשכח.

מילאן כמובן יכולה להרוס לאנגליות את התוכניות, אבל כרגע היא תהיה אנדר-דוג בכל משחק, ותהיה אנדרדוג גם נגד ליברפול.. וככה הגמר יהיה "אירופאי" ולא אנגלי.. אז לדעתי אם לא יהיה גמר של מנצ'סטר נגד צ'לסי, אז שער ניצחון של שבצ'נקו נגד מילאן יהיה גם גמר גדול. רק אז שיחזור על הגמר מלפני שנתיים, מילאן-ליברפול, ורק אז ליברפול-מנצ'סטר.

8. W.Rooney Member

לא מסכים איתך. כבר הוכח לא פעם שליברפול של אירופה היא קבוצה אחרת מליברפול של הליגה האנגלית בשנים האחרונות. במידה ונעבור את מילאן, הייתי רוצה לראות את צ'לסי בגמר, ולא את הסקאוזרים.

9. King Kenny Member

כמו שאמרו ליברפול של אירופה היא קבוצה שונה לגמרי מליברפול של הליגה, ואני בטוח ב 90% שהם יעברו צ'לסי.

10. THE STRETFORD END Member

MUFC - 1878
    "היריבות התחילה בערך מתי שליברפול הורידה אותנו ליגה"

אם אתה מתכוון ל1974 אז זו שיטי היא שהורידה אותנו ליגה ולא ליברפול עם ניצחון 1-0 באולד-טרפאורד משער בעקב של המלך הראשון של יונייטד,דניס לאו.

היריבות בין יונייטד לליברפול או בין המנצסטרים לסקאוזרס החלה לפני הכדורגל ודרך הכדורגל,
    רק שעה נסיעה בין הערים אבל תהום ענקית של שוני ושנאה.

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/07
  11. Luca_Toni Member

טוב , אחרי שראיתי שערוץ הספורט לא משדר פרומו לצ'לסי ליברפול הייתי קצת מבולבל...אבל שראיתי פרומו בערוץ 10 של המשחק חשכו עייני . למה לעזאזל אנחנו צריכים שוב לראות ליגת האלופות בערוץ 10 , עם השדרנים העלובים שלהם [ואוי ואבוי אם שלמה יהיה פרשן] ועם ה"אולפן" שלהם בערוץ..

יכול להיות שבעונה הבאה יהיו יותר שידורים בערוץ 10? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

12. מה אתה מבלבל ? Member

אין על ספורט 5 הגנבים האלה .