אלופות: תמונת חצי הגמר הושלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏10/4/07.

1. AntiMadridesta Member

איו התפרקות של רומא! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    רואים שהם היו חסרי הכנה מקצועית. ספאלטי- זאת מנצסטר לא אמפולי!

2. אבו Member

היה ברור שרומא לא בנויים למעמד הזה ואמרתי את זה עוד לפני ההתמודדות.

לא ברור איך הם העיפו קבוצה ברמה של ליון.

3. -=Messi=- Member

וזה רק בגלל ניסיון. הניסיון עשה את כל ההבדל...רומא מהוססים וכרגע אין להם מספיק ניסיון לשלבים האלה. אני בטוח שבעוד שנה שנתיים רומא כבר יעברו קבוצות כמו מנצ'סטר.

כי ליון לא איזה קבוצה אירופאית טיפוסית, גם לה אין ניסיון באירופה. כולה קבוצה שמפסידה בבית לקבוצות כמו טרואה.

פיי אתה נשמע גבר אהה..אז לך תגיד להם את זה מול הפנים.

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/07
  4. SeRgInHo Member

השער המקרי של יונייטד שבר לחלוטין את רומא שמשחקים בכזאת נאיביות כאילו היריבה היא קטאניה ולא מנצ'סטר יונייטד.

5. Raulito Madridista

חבל לי מאוד על ההתפרקות של רומא. הם היו חייבים להבקיע יותר שערים במשחק הקודם, אצלהם, לעיני הקהל הביתי, משחק בו הם היו מעולים, ו3-1 היה בהחלט יותר משקף. רומא התחילה את המשחק באולד טראפורד יותר טוב דווקא, איימה על השער, אבל השער הראשון המצויין של קאריק הרג אותם. רומא עשה המון שגיאות בהגנה מה שבדר"כ לא קרה לה. קיבו פיספס בצורה רשלנית את הכדור שהוביל לשער השני של יונייטד, של אלן סמית, אחרי כל הדברים הרעים שעברו על השחקן הזה הוא כובש סוף סוף. השער השלישי של יונייטד זו אומנות, התקפת כדורגל מתפרצת לפי הספר, לעמוד ולמחוא כפיים. רונאלדו גיגס ורוני, שלישיית המחץ סיימה את המהלך הזה כמו שצריך. אף אחד ברומא לא קיים, דה רוסי גם נעלם וההגנה חלשה להחריד. אני מקווה בשביל רומא שזה לא ייגמר ביותר מארבעה שערים(השוער של רומא היה חייב לסגור את הפינה טוב יותר, אבל כל הכבוד לרונאלדו שהגיע מוכן למשחק והוא אדיר בינתייים). חבל לי על קבוצה טובה בסה"כ שעשתה דרך יפה, וגומרת את המסע באירופה בדרך צורמת. אבל רומא הם באמת "רכים" מדיי וחסרי ניסיון. מאנסיני לא טוב בכלל וטוטי לא מורגש. טעות של ספאלטי לעלות עם הרכב שונה, עם שני חלוצים, שרומא בדר"כ משחקת יותר 4-5-1. פרוטה היה חסר וגם טאדיי.
    מנצ'סטר יונייטד משחקת מושלם, ההפסדים האחרונים לא השפיעו עלייה. משחק ממש חד צדדי, לעמוד ולמחוא כפיים, היא בצדק בחצי הגמר, והיא יכולה בהחלט ללכת עד הסוף.
    מה אתה אומר, אורי?

צ'לסי עשתה שגיאה עם המערך החסר יצירתיות שהיא העלתה. פרט לנגיחה של דרוגבה, שקניזארס באמת הציל באומנות, איזה זינוק, למרות הגיל קניזארס עדיין אחד החלוצים הטובים בעולם, וולנסיה משתקת את צ'לסי שלא הגיעה לשום מצב, ואני לא רואה אותה כובשת ומשווה חוץ מאולי מצבים נייחים, למרות שוולנסיה בעלת הגנה גבוה, אז'אלה נוגח כל כדור עם הראש וגם דל-הורנו ואלביול. אלבלדה לא נותן לצ'לסי לשלוט יותר מדיי במגרש, אסיין עדיין לא משחק כמו שהוא יודע והוא עדיין לא בשיא. פרננדו מוריינטס הוא שחקן השנה מבחינתי בוולנסיה. מיקום אדיר שלו בשער, בישול מעולה של חואקין. מוריינטס שחקן של מאני טיים, הוא גם כמעט הבקיע עוד שני שערים, אחד קול הציל מהקו אחרי מהלך אדיר של ויאה והגבהה טובה, והשני היה הבעיטה לקורה. מוריניו שוב נופל בפח וחושב רק על להחזיק בכדור. אשלי קול השחקן הכי יציב בצ'לסי בינתיים. אני לא הייתי מוותר על אסיין, גם לאמפרד ובאלאק לא ייצאו, אני הייתי ממליץ למוריניו להכניס את קול וגם את קאלו, לעשות כמה שיותר באלאגן איכשהו. רובן היה תורם המון. וולנסיה בניגוד למה שאמרתי משחקת כדורגל טוב, כנראה שהתצוגה העלובה נגד אינטר השפיעה יותר מדיי על הדעה שלי.
    בראבו וולנסיה.

6. רפאל Member

רומא הקבוצה היחידה השנואה עליי מאיטליה ומגיע להם ולאוהדים שלהם!
    אומרים שהאוהדים של לאציו גרועים אבל הם מלאכים לייד אלו של רומא וגם המועדון עצמו גועל נפש עם המכות המפורסמות שלהם (טוטי וקאפלו) לעבר שחקני גאלאטאסריי למי שזוכר.
    4-0 איזה ביזיון...

זו הייתה הפתעת השנה כי גם בליגה הם גרועים בחודשים האחרונים.

7. אבו Member

אין לה ניסיון באירופה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx תיהיה בריא.

8. AntiMadridesta Member

נראה שוולנסיה עומדת היטב מול צלסי אובדת העצות. אני בטוח שמוריניו לא חזה שהמשחק יתפתח כך. הוא צריך להכניס כמה שיותר כלים התקפיים, וכמו שאמרו מעליי- ליצור בלאגן יזום.

9. -=Messi=- Member

איזה ניסיון? כולה שנתיים באירופה וכל שנה עפה בבעיטה

10. AntiMadridesta Member

הגזמה מוחצת- ליון כבר חמש שנים אלופת צרפת משמע היא כבר ארבע שנים לפחות באירופה.

11. רפאל Member

אסיין היה יכול לקבל כבר צהוב שני ורצוי שיהיה מוחלף למחצית השנייה וכך גם מיקל ובמיוחד דיארה שממש חלש היום.

ראיתם את המספריים שנזרקו מהקהל?

12. cazzo Il Capocuoco

אני משתגע ממך,איזה משחק אתה רואה?

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

היא יכולה להיות גם 30 שנה אלופת צרפת, אין שום קשר בין הדברים. בליגת האלופות משחקים צפוף וסגור, לא פתוח ונותנים לקבוצה לרוץ. ככה היה, וכך יהיה.

14. אבו Member

רומא פשוט מביישים את המפעל הזה.

הלו, זה רבע גמר! פשוט בושה לכדורגל האיטלקי.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רומא מייצגת את עצמה. הכדורגל האיטלקי לרוב לחלוטין לא נאיבי, הוא מבוקר וחכם. המשחק שרומא משחקת כאשר משאירים קו הגנה אחד להתמודד לבד מול ההתקפות מראה על חוסר ניסיון ברור של מאמן.