אלופות 2012/13- באטה מפתיעה את באיירן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏2/10/12.

1. Guardiola Member

משחק מצויין של דורטמונד, רק בגלל הנאיביות הזאת שלה היא לא ניצחה את המשחק הזה. ג'ו הארט בתצוגת שוערות מדהימה, סיטי ממשיכה להיות האכזבה של אירופה. סיטי שלא מממשת את האיכות שיש לה בסגל, כמו עונה אשתקד אני לא חושב שהיא תגיע רחוק, מצד שני דורטמונד הפתיעה אותי לא ציפיתי יכולת כזו מצדם.

העברתי כמה פעמיים למשחק של ריאל שלא התקשתה במיוחד מול אייאקס. השער של בנזמה - אין מילים, רונאלדו מסיים עם שלושער השער השני - מדהים, מי מה שראיתי מקאקה היה לו משחק טוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/10/12
  2. AS R Member

אוהדים של דורטמונד לפני המשחק מול מנצ'סטר סיטי. מדהים.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/150375_511974242165252_855041081_n.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/12
  3. alexshw Member

אחת ההצגות הגדולות של שוער בליגת האלופות.
    דורטמונד עדיין לא נגמה מהנאיביות שלה באירופה. יכלו היום לעשות צעד גדול לעבר השמינית.

4. Muurad Member

האמת זה היה כ"כ הזוי שהייתי משוכנע שקרה לו משהו קטן שהכריח אותו לצאת.

אני עדיין חושב ככה האמת, אלא אם כן יש מידע שמאשר שהעניין היה על רקע מקצועי.

כן עידן בדקתי - זו הייתה פציעה, לאבסי ייעדר עוד חודש. מסכן, רק חזר וכבר נפצע פעם נוספת.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/12
  5. A. Arshavin Member

אני מופתע שכולם מדברים על הארט ואל על אביאטי. כמה מההצלות הכי גדולות שאני זוכר משוער בשנים האחרונות הגיעו היום מרוסיה. משחק מדהים לשוער האיטלקי!

אגב מישהו הצליח להבין המ כל סיפור השביתות וההחרמות בזניט?

6. aloneli Member

דורטמונד נתנה חתיכת שואו היום.זה התחיל מהקהל הנהדר שלא הפסיק לעודד במשך 90 דקות והפך את המשחק להכי ביתי שאפשר.אולי חוץ מיובה אני לא יכול לחשוב על קבוצה מהצמרת שיכולה לתת כזה עידוד במשחק חוץ.
    חבל מאוד על ההחמצות שזה בעצם המשך למשחקי החוץ שלה בליגה.דורטמונד ממשיכה להחמיץ ומה שמוזר שלאבנדובסקי מגיע העונה לפחות מצבים ממה שהוא בדרך כלל היה מגיע והרוב עובר דרך גוצה ורוייס שיותר קשה להם לסיים.מה שכן קאגווה היה מספק לו הרבה יותר כדורים.
    קלופ שיחק נכון וגם עשה חילופים נכונים.הפנדל היה עניין של מזל.לפחות אם מישהו דופק את המשחק שזה יהיה סובוטיץ':)

לגבי סיטי אפשר היה לראות בשני המשחקים שהיא פגשה קבוצות עם קישור מהטופ היא נעלמה לגמרי.מול ריאל עוד היא הסתגרה וזה היה פחות נראה לעין אבל היום היא לא הצליחה לחבר שתי מסירות ובקושי עברה את החצי שדורטמונד לחצה.זה בעיקר בא לידי ביטוי בקישור האחורי,גם חאבי גארסיה וגם רוודול לא ברמה.כבר היה עדיף להשאיר את דה יונג ככה שטורה היה יכול להרשות לעצמו לשחק קצת יותר קדימה.
    נאסרי לא היה ביום טוב אבל החילוף שלו בקולארוב עשה רק רע כי סיטי עוד יותר איבדה את מרכז השדה שלה.
    מנצ'יני במשחקים כאלה חייב לבנות על כדורים ארוכים לחלוצים שלו כי הקישור שלו בינוני מידי.
    ג'ו הארט נתן את אחד המשחקים הגדולים בחייו

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. Telkiyski Member

באמת מה זה היה הקטע הזה עם הקהל של הסיטי?
    שמעו 90 דק' את אוהדי דורטמונד, ורק אותם.
    לא מתאים לקהל אנגלי (למרות שהוא קונצרטים) לישון 90 דק'

8. 亚历山大帕托 Member

דניסוב, שהוא השחקן הכי חשוב בהרכב של זניט בעיניי, החליט לשבות וסירב לשחק במשחק ליגה לפני שבועיים. זה נבע מכך שדרישתו להעלות את שכרו לא נענתה בעוד ש"הסופרסטארים" החדשים מקבלים יותר מדי כסף. הוא גם יצא לעיתונות וקיבל תמיכה מקרז'אקוב שגם הוא הוקפא ע"י ספאלטי, אך הספיק להתנצל וחזר לסגל. דניסוב יצר קרע בחדר ההלבשה וגם ביסטרוב, אניוקוב ושחקנים רוסים אחרים בהחלט לא אוהבים את המצב שהגעת הזרים הובילה אליו. דווח גם שהיתה היתקלות בין דניסוב להולק באימון שהובילה לריב שדניסוב כנראה חיכה להצית ועדיין מסרב ליישב.

התוצאות של זניט מאז התקרית מדברות בעד עצמן. המשבר הוא אמיתי.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/12
  9. A. Arshavin Member

הכל בעצם סביב האלק ו-ויטסל והשכר המטורף שלהם? או שגם לספאלטי יש חלק בזה (מעבר לרכישה שלהם)?

10. 亚历山大帕托 Member

ספאלטי לא אחראי על הרכישות האלה ולא היו לו בעיות עם דניסוב, הוא רק מיישר קו עם המועדון. אין ממש מרד נגד ההנהלה או נגד המאמן, אבל המצב שנוצר משפיע לרעה על השחקנים ובמיוחד על הזרים החדשים שמתקשים להשתלב. למרות שלהולק היה משחק טוב עם שער ובישול, זניט היתה יכולה להיראות יותר טוב ואף לנצח אם הוא היה משתתף במשחק הקבוצתי שנהוג שם.

מי אשם? כנראה ההנהלה שלא השכילה לחשוב על ההשלכות של לשפוך 80 מיליון אירו על שני שחקנים שלא שווים את זה, לשלם להם פי 2-3 משאר השחקנים כשהם לא שווים את זה ולצפות שהם יתקבלו בברכה על ידי הותיקים שיודעים את כל זה.

11. סדרו קייטע Member

לא מבין למה אנשים מופתעים. זה המשחק ה12 של סיטי באירופה בשנתיים האחרונות וכמעט בכולם, להוציא משחק מול ההרכב השני של ויאריאל, הם נראו אותו דבר: חסרי מרכז שדה, חסרי הגנה, חסרי חיבור וחסרי אנרגיה, עם שחקנים מוכשרים שיכולים לספק הברקות.

אני מזכיר שבעונה שעברה הם נשארו בחיים בבית קל יותר, רק בגלל שער בדקה ה93 מול ויאריאל (קבוצה שירדה ליגה בספרד) וניצחון על ההרכב השני של באיירן מינכן.
    זה מה שהם שווים מול קבוצות חזקות. ודורטמונד היא קבוצה נהדרת שרק לפני שבועיים בקושי ניצחה את איאקס בבית משחק שהיה הרבה יותר דו צדדי מהמשחק היום.

זה לא מקרי שאינטר תחת מנצ'יני מעולם לא הגיעו לכלום באירופה. הוא לא מנג'ר גרוע, אבל הוא רחוק מהטופ. ואת ההגדרה "טופ" אפשר להרחיב במקרה הזה לא רק למוריניו, אלא אפילו קלופ או פלגריני.

גם ברמת הסגל עצמו יש להם הרבה יותר מידי שחקנים בינוניים ביחס לקבוצה שאמורה לנצח משחקים כמעט רק בכוח הכישרון.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/12
  12. VAR Member

אני בכלל לא מעכל את מה שקרה כאן הערב.

נתחיל מזה שאפשר להכין סרטון עם עשרת שערי המחזור רק מהמשחקים ששוחקו היום. הקפצות (ראמזי, רונאלדו ואליסאו), בעיטה אדירות לחיבור (הראשון של אליסאו והראשון של מונפלייה), ביצוע סופר אלגנטי של רודריגס, ביצוע אינדיבידואלי ענק של אל שעראווי, המספרת של בנזמה - אני לא זוכר ערב עם כל כך הרבה שערים גדולים.

נמשיך מזה שלמרות שרק במשחק אחד נכבשו פחות משני שערים (ממוצע של 3.25 שערים למשחק!) מה שיזכרו מהערב זה בעיקר את ההופעות הנדירות של אביאטי וג'ו הארט (אני מניח ציון 9 ו-10 בהתאמה מחר בעיתונים).

לא רק באטה בוריסוב היא הסינדרלה שעדיין מושלמת אלא גם מלאגה, שדווקא אחרי שהשייח הפסיק להזרים לה מזומנים פתאום מציגה כדורגל מעולם אחר (מה שהראו שם בתקציר זו רמה בלתי נתפסת של כדורגל - וזה קורה בפעם השנייה בליגת האלופות. מפחידה אותי המחשבה שמילאן הולכת לשחק נגד הדבר הזה פעמיים ברצף, ה-3 שבועות הפסקה האלה באים בתזמון טוב עבורנו)

ולקינוח מה שכתבתי מקודם - כסף (עדיין) לא קונה מסורת. ראינו הצגה של אוהדי דורטמונד ביציע ושל השחקנים על המגרש ומי זוכר בכלל שהם היו בסכנת פירוק עד לפני שנים בודדות לעומת הקבוצה העשירה בתבל...

ערב פשוט מרגש. אני הולך לישון אחרי לא פחות מ-5.5 שעות מול הטלוויזיה שנהנתי מכל שניה בהן. ליגת האלופות במיטבה. לילה טוב.

13. שער 7 Member

הגול השני של ריאל מדריד - קאקה בתפקיד סלים טועמה, בנזמה בתפקיד ערן זהבי.

14. אלי מתחן Member

המשחק של דורטמונד וריאל הולך להיות אדיר, שתי קבוצות שמשחקות בסגנון דומה להפליא, ומבצעות אותו בשלמות כל אחת בדרכה.

15. Bensh Member

גם אתמול אוהדי דורטמונד הוכיחו שהם בין הטובים באירופה אם לא ה
    תצוגת עידוד מחשמלת, הרגשתי כאילו המשחק בסיגנל אידונה פארק