אלופת העולם לשעבר - איטליה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Nesta, ‏24/5/10.

1. C-J Member

לא יודע אם הנושא הזה עלה כאן, אךרוצה לשתף אתכם בדברים שאמרתי ביום 23.5.2010 בטופיק של באיירן, יום אחרי גמר הצ'מפיונס.
    עוד חוליה בשרשרת הכשלון הידוע מראש.

2. אלי מתחן Member

אם אינטר לא הייתה מתבססת על זרים גם אצל מנצ'יני זה היה נכון, אבל זה אותו סגל פלוס כמה שינויים כבר שנים.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפני המונדיאל הקודם מילאן ויובנטוס היו הקבוצות הדומיננטיות באיטליה ומהם הגיעו רוב השחקנים המשמעותיים של איטליה בזכיה, מאז שאינטר החלה לשלוט בליגה האיטלקית המצב של נבחרת איטליה רק נהיה רע יותר.

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי הרבה מה להגיד על ליפי ועל ההתנהלות שלו אך עדיף שאני אשמור זאת לעצמי כדי לא להוריד מרמת הדיון.
    יש לנו זמן עד ספטמבר להרגע ממופע האימה של ליפי.
    אני אופטימי לקראת מוק' היורו ועתיד הנבחרת בהנהגת פראנדלי. צומח באיטליה דור כשרוני מלא פוטנציאל שעם המשאבים הנכונים יכול להצליח בגדול. פולי, בונוצ'י, רוסי, באלוטלי, מאקדה, ראנוקיה והרשימה עוד ארוכה. שילוב של השחקנים הצעירים האלו עם שחקנים מנוסים בעלי ניסיון בנבחרת כמו בופון, פירלו, דה רוסי וכו' יכול להצעיד אותנו רחוק מאוד ומכאן השמים הם הגבול.

האמת, רשמתי את כל התוב למעלה רק כדי לעודד אותי ואתכם כדי לשכוח לזמן מה מאחת ההשפלות הגדולות בהסטוריה המפוארת של הסקוואדרה אזורה שהיינו עדים לה לפני כשעה.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר?

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יכול להבין את התסכול, אבל לא הגזמנו קצת עם דברים כמו put the shit in the bin? הבן אדם בכל זאת הוביל את איטליה לזכייה בגביע העולם. אז כן, הטורניר הזה הוא כישלון גדול. ועדיין, שני טורנירים, זכייה אחת - לעזאזל מה קורה בטורניר השני. ליפי מאמן ענק.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/10
  7. yonmu Member

ליפי איבד את כל הקרדיט שלו מהזכיה הקודמת. הוא בא עם גישת אלוף עולם שאף אחד לא יגיד לו מה לעשות, וזה הדבר המרכזי שגרם להדחה.

ההדחה הזאת בהחלט עלובה, אבל אני לא חושב שזה אומר שהכדורגל האיטלקי בשפל. לא הליגה ולא הנבחרת. את ההדחה הזאת אני רושם על ליפי באופן כמעט בלעדי. אין ספק שהסגל של איטליה שווה מינמום רבע גמר (הטוב ביותר בבית שלה וטוב יותר ממי שתסיים שניה בבית של הולנד), והסגל שיכל להיות עם מאמן אחר יכול לעמוד בכבוד מול כל נבחרת, כולל ספרד, ארגנטינה וברזיל.

לקחת את ההדחה הזאת כהוכחה לכך שהכדורגל האיטלקי בשפל זה פשוט לא רציני.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליפי אוכל את הדייסה שבישל. הוא אחראי לזימונים תמוהים של שחקנים שהוא מעדיף אישית על פני שחקנים שאיתם הוא מסוכסך או כאלו "שיעשו בעיות בחדר הלבשה", החילופים שלו עוד יותר דביליים והוא אדיש בכל מה שקורה בנבחרת. קנאברו ויאקווינטה לדוגמה, הם שני שחקנים שהרסו לנו את הטורניר והיו חושך, אך כל מאמן אחר שלא מאונן על יובנטוס כל דקה לא היה מזמן אותו. לליפי יש אגו מנופח והגיע הזמן שיעזוב.
    אני לא בא להוריד מערכו של ליפי, הוא מאמן ענק שעשה עבודה מדהימה במונדיאל הקודם ולפני כן ביובנטוס אבל הגיע הזמםן שידחוף את הסיגר שלו ל...

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי בעיה אם רוצים לומר שהוא צריך לפרוש. אבל באמת צריך להתייחס בשפה בוטה שכזו כלפי מאמן שהביא לך גביע עולם? הוא הביא לך רגע שלא היה לאיטליה 24 שנה ומי יודע מתי יהיה, כי המחסור בכישרונות איטלקים גדולים הוא בוודאי לא אשמתו (בלי קשר למי שהוא כן או לא היה צריך לזמן). קצת הערכה לבן אדם, גם אם הוא לא סיים היטב. מה, הוא לא רצה? לא היה לו קל יותר לא לחזור אחרי שסיים בנבחרת כאלוף עולם? טיפה יחס הולם.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

איטלקים יקרים, כל אלה שהשתתפו בדיון הנהדר הזה יותר ממוזמנים להצטרף לפורום כדורגל איטלקי בעונה הקרובה, צאו מהאדישות והפאסיביות ותצטרפו לדיונים ולעונת הכדורגל הקרובה שנפתחת בקרוב.

מצפים לראותכם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם ליפי סיפק הישג נדיר עם הזכייה באליפות העולם אך כשמאמן פוגע בנבחרת אותה הוא מאמן הוא צריך להבין שכדאי לו לפרוש. מרצ'לו ליפי הוא אטלקי ובתור אחד כזה הוא אמור לגרום לכך שהנבחרת תממש את מלוא הופטנציאל ואם אינו מסוגל לכך הוא אמור לפנות את מקומו למאמן אחר.

אתה צודק שהגידופים שלי לא היו במקום, אך אלו רגעים של תסכול ודיכאון. מצטער.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האשם היחידי: ליפי.

אין מה להאשים את השחקנים, כי חבורת הפח הזאת באמת שאפילו נבחרת ישראל יכולה לנצח אותה, רק ליפי אשם בביזיון הזה! בחירת סגל בזיונית, ההסתמכות על ההגנה הגרועה של יובנטוס בראשות קאנאברו שכבר הליכון זקנים לא יעזור לו, אותה הגנה שספגה 15 הפסדים בליגה, 15! ביובנטוס! שחקנים שמתאמנים כל יום בעונה זוועתית וכבר לא מסוגלים לראות אחד את השני בלחי קצת חופש הוא לוקח אותם ובונה עליהם את הדבר הכי חשוב בנבחרת איטליה לאורך השנים, את ההגנה. בופון אין מה לעשות זו פציעה, ועדיין היה מקום ברור להעלות את דה סאנטיס בעל הניסיון ולא לתת למארקטי "הידיים רודעות לי שטראובר" את אפודת השוער הראשון. יאקווינטה זה פשוט השחקן הכי אפס שהיה לאיטליה בדורותיה! פח הזהב המקומי, 3 משחקים 0 פעולות טובות, אפס! קוואליארלה עשה טובה שהעלה אותו במחצית השניה וראינו שיפור, ראינו אותו בא לקבל כדורים, גם את פירלו כשהוא שיחק כשהוא בכושר של 20 אחוז אולי ראינו נע מצד לצד, מחפש איפה לקבל את הכדור ולחלק מסירות, ואיפה היו השאר במשך כל המשחק? אפאתיים, 0 לחץ, אדישים, הולכים, בקיצור גועל נפש, כנראה שעד לגול השני בדקה ה-73 הם לא האמינו שזה יקרה, אבל זה עונש של קבוצה ברמה של איטליה שלא מצליחה לנצח נבחרת חובבנית כמו ניו זילנד! זה פשוט שווה ערך להפסד של מכבי ת"א לסנטה קולומה, אחד לאחד. רוצים לדעת למה ליפי אשם? קוואליארלה בקושי שיחק, קאסאנו, מיקולי, ג'יוזפה רוסי, באלוטלי, ג'יובינקו, קאנדרבה, קסטי, טוני והרשימה עוד נטויה בבית, למה? לא יודע תשאלו את ליפי, זו הסיבה שאנחנו בבית בשלב הבתים ולא מועמדים לגיטימיים להניף בפעם השניה. ליפי אומנם הביא גביע עם השחקנים בטורניר המדהים שספק אם יחזור של 2006, אבל הוא זרק הכל לפח עם התעקשויות על סגל וכל שני וחמישי שינוי סגנון משחק וחילופים גרועים, היום היה פשוט חילוף גרוע שלו מה הוא הוציא את מונטוליבו? איך לעזעזאל יאקווינטה נשאר על המגרש? פפה לא עשה כלום מאז אותם 30 דקות ראשונות טובות נגד פאראגוואי והוא עדיין שיחק...דברים תמוהים, פאציני לא קיבל כמעט הזדמנויות, די נאטאלה רק היום פתח, פשוט ביזיון. זה יותר ליפי מאשר איטליה, כי נבחרת איטליה, עם הסגל הנכון היתה מגיעה רחוק במונדיאל הזה...עם הסגל הזה, ההדחה פחות מייאשת כי ידענו שזה יכול לקרות וככל שהתקדמנו ראינו לאיזה כיוון זה הולך, וחבל.

13. fego7 Member

נמאס לי כבר שדני נוימן כל הזמן ג'ילרדיניו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

חוץ מזה שאיטליה פשוט זוועה

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/10
  14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה עם ה"די נטילה" של בן שמעון וניר לוין?
    פשוט שכונה.

15. Don Joan Roman Member

ומה עם "קלארלה" שלהם? או ה"יאקינטה" של איינשטיין במונדיאל שעבר, פשוט אידיוטים.
    גם הפרשנות שלהם כ"כ צבועה ומגעילה שאין דברים כאלה, פשוט גונבי דעת אפסים.