אליפות אירופה עד גיל 21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י saviola, ‏20/5/06.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אני תומך בדעתו של אורי, איטליה היא הנבחרת הטובה ביותר בטורניר בהפרש גבוה מהשאר. אילולא הפאשלות בהגנה והטעויות של קורצ'י היא היתה מביסה את דנמרק.
    כל כך כיף לראות משחקים של הנבחרות והקבוצות הצעירות. הכדורגל הרבה יותר פתוח, מלא מצבים, אמוציונלי והכל יכול לקרות בו.
    אני נהנתי מאוד לראות את איטליה אתמול, למרות התיקו הדי מאכזב, היינו יכולים לנצח אילולא כל ההחמצות האלו והפנדל שהיה צריך להיות (טוב נו...שיפוט אנטישמי).

2. SeRgInHo Member

אוי דיי. אילולא ואילולא... אם דנמרק הייתה אתמול יותר מרוכזת היא הייתה מנצחת.
    אותו הדבר.

3. cazzo Il Capocuoco

מה רע באופי ים תיכוני,לטיני?ככה שיבואו לרדת עלינו שאנחנו מטונפים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

רק תבינו משהו,עם קשר ובלי קשר למשחק אתמול,האיטלקים לא מעריכים אף אחד,הרבה מהם יגידו לכם שהנבחרת שלהם הכי טובה,סקנדינבים סתם בחורים מגודלים,הולנד נאיבים,ברזיל סתם דריבליסטים מסריחים וכו וכו'.קשה לי להסביר את האדישות הזאת לגבי היריב.
    אגב זה רולאנדו ביאנקי ולא ביאנצ'י.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק עכשיו שמתי לב לשידורים , אכזבה מערוץ הספורט .

רק משחק אחד מהיום , ובלי מחזור המשחקים השלישי שהוא הכי מותח מה ההיגיון פה

יש איפה לראות את המשחקים האלה ?

5. N כמוני Member

אני ראיתי אתמול את המשחק בין איטליה לדנמרק ונהנתי.
    לדנמרק יש נבחרת צעירה לא רעה בכלל ולפי איך שזה נראה עכשיו ביורו 2008 נראה אותם.
    איטליה גם נבחרת מוכשרת בטירוף.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

צרפת הבטיחה את מקומה בחצי הגמר אחרי ניצחון על גרמניה3-0

סינאמה פונגו(45) , גופראן(70) ומאווובה (75) כבשו לצרפתים.

המארחת בדרך לסיים את דרכה בטורניר אחרי שהיא נמצאת בפיגור 2-0 חמש דקות לסיום.
    קאסטרו(16) כבש שער עצמי , איבאנוביץ(65) עשה 2-0 לסרבים שכבש מריבאונד של פנדל.
    סמאדו הורחק בדקה ה63 אצל הפורטוגלים.

7. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

סרביה מפתיעה את פורטוגל, מנצחת 2:0 (פורטוגל ב-10 שחקנים).

מארחת הטורניר בחוץ.

נ.ב

ריבאלדו - הוא לא הבקיעה מריבאוונד של פנדל - שחקן של סרביה בעט פנדל, השוער הדף לקרן.
    ואז בקרן שחקן של סרביה נגח פנימה - שום ריבאוונד ושום בטיח. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

8. Ampelmann Member

אחת ולתמיד:
    אני לא אתעכב על פרטים ומספרים, אבל הסיבה שיש באליפות הזו שחקנים שעברו את גיל 21 נעוצה בזה שההרשמה לתחרות נחשבת אקטיבית החל מיום המשחקים הראשון (של המוקדמות) אי-שם לפני שנה או שנתיים. כל מי שאז היה בן הגיל המתואם (מתחת ל-21 ובשנתון 83) יכול להרשם. מאוחר יותר, הזמן חלף, השחקנים גדלו, אבל החליטו בפיפ"א לא לטרטר את הנבחרות כל יום מחדש בגלל הסגל, ולכן ישנם שחקנים שבתחילת האליפות היו בני 21 וקצת (ילידי 84 למשל) והיום הם בני 23.

אגב, אתמול, למרות שבחלקים מסוימים גרמניה נראתה כמו זוועה והמשחק היה די משעמם, קיסלינג היה פשוט אדיר! הצרפתים לא ידעו איך לאכול אותו. חבל רק שלא היה לו שם כלום לפיניש.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מחצית בדנמרק-הולנד.

לא משהו לספר עליו הבייתה,1-0 להולנד משער של הנטלאר.משחק חלש מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/06
  10. Ampelmann Member

לשוער של הולנד יש נטייה שלא לזנק. הוא מרבה לרוץ לאורך השער ולתפוס את הכדור כשהוא יציב. זה עובד טוב בינתיים, אבל אני חושש שזה עוד יגרום לו להסתבך או לאבד כדור, מה גם ששוער זה משהו שצריך לזנק אחרי הכל.

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

קהאלנברג משווה לדנים. מי עומד בין הקורות של הולנד? קנת' וורמיר?

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נגמר,1-1 חלש ומאכזב. חבל.

14. SeRgInHo Member

יאללה, איזה הפסד כואב אך לצערי זה היה ניצחון מוצדק לאיטלקים.
    מיכאיליצ'נקו במשחק הזה העדיף לשחק טקטי כדי להשחג תיקו ולהבטיח כמעט בוודאות את העליה לחצי גמר. 91 דקות החזקנו מעמד ובאמת שיחקנו מצוין ובביטחון, עד הטעות בהגנה דקה וחצי בתוך התוספת שהשאירה את קייליני חופשי לגמרי מטרים ספורים מהשער.
    חבל, באמת חבל. לאיטליה כנראה יש שבע נשמות, משחק שני ברציפות יוצאים ווינרים בדקה ה-90+.
    אבל לא נורא, תיקו אמור להספיק לנו נגד הדנים, ואני מקוובה שבמשחק הא נשחק כדי לנצח.

15. cazzo Il Capocuoco

מה שבטוח המשחק היום של איטליה-אוקראינה היה מעניין בהרבה יותר,עם התלהבות ואגרסיביות,לא כמו דנמרק והולנד הדי פושרות ומאופקות ככה.תמיד אני נהנה לראות את פאלאדינו,והיום אפילו סאמארקו ורוזינה היו המצטיינים לדעתי,ביחד עם גרגורי יארמאש.מה שצריך היה לעשות ג'נטילה זה עוד חילוף,טוב שדונאדל ינוח מול הולנד.