אליפות אירופה עד גיל 21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏1/6/13.

1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

כל הכבוד על הסיקור!

בהצלחה לגרמניה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/11.Xxx

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי יש הרגשה שבטורניר הזה הכל אפשרי. לא אהיה מופתע אם נראה למשל בגמר את איטליה נגד רוסיה או את ספרד מול הולנד.

ממה שהבנתי גרמניה לא שולחת ממש את כל הסגל הכי טוב שהיא יכולה לשלוח. מצד אחד זה עלול למנוע ממנה בהצלחה בטורניר, מצד שני אני לא הולך להמר כל כך מהר נגד השכנים שלי ממזרח. אני באמת חושב שיש לנו 5-6 נבחרות שבאמת מסוגלות ללכת עד הסוף. על נורבגיה באמת לא ישימו הרבה כסף וכך גם על ישראל שלמרות הביתיות לא תגיע לחצי הגמר (הלוואי שאני אצטרך לאכול את הכובע). מה נשאר? בית אחת עם 4 נבחרות שכל אחת מהן מסוגלת לקחת את הטורניר ונבחרות טובות כמו איטליה ואנגליה.

מה שנותר לי עוד להגיד זה שהולנד באמת באה לישראל עם כל התותחים הכבדים. ההגנה הזאת יכולה בעוד שנה בקלות להיות ההגנה של הבוגרת בברזיל. כנ"ל לגבי הקישור. חוץ מהחלוץ המרכזי (לוק דה יונג) יש לנבחרת שלי באמת שחקנים טובים, בטח לטורניר הזה.

השאלה היחידה שתמיד אפשר לשאול לגבי הולנד: האם היא יכולה לחבר את הכשרון לנוסחה מצליחה? את זה אני ממש לא יודע. על הקווים יש מאמן שבאמת לא מקבל שום כבוד מהאוהד שברחוב. העובדה שיש שמועות שלואי ואן חאל יגיע לישראל מתי שהנבחרת הצעירה תעלה לחצי הגמר רק מחזק את ההרגשה שהמאמן קור פוט לא יהיה האיש שיוביל קבוצה מוכשרת צעירה לתואר.

בקיצור, טורניר נחמד עם הרבה נבחרות שיכולות לקחת את התואר.

3. aloneli Member

אני חושב שכבר לא נשארו מנויים.אולי יש כרטיסים למשחקים בודדים אבל גם לא לכולם.המחירים הזולים גרמו לקהל לבוא ואני מאמין שיהיו יציעים כמעט מלאים בכל המשחקים.

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

השקעה מטורפת מגיע לכם את כל הכבוד!
    רק תחליפו בסגל הישראלי את אחמד עבאד באלון תורג'מן.

5. Günter Netzer Member

סיקור פנטסטי!
    שאפו לעושים במלאכה!

6. BayernFan Member

סיקור מעולה!
    כמובן שיש לי מנוי למשחקי גרמניה בשלב הבתים (מקווה שיתנו לי להכנס כי יש קצת בעיות עם הכרטיסים..)
    הנבחרת הגרמנית מביאה סגל חזק מאוד שבהחלט יכול לקחת את הטורניר הזה אבל מתמודדת מול נבחרות לא פחות טובות.
    הימור שלי:
    בית א':
    ספרד
    גרמניה
    הולנד
    רוסיה
    בית ב':
    איטליה
    אנגליה
    ישראל
    נורבגיה

חצי גמר:
    אנגליה-ספרד
    גרמניה- איטליה

ובגמר גרמניה ספרד. לא יודע מי ינצח. שתי הנבחרות הכי חזקות בטורניר לדעתי.

העיקר שיהיה טורניר טוב, שיביא הרבה כבוד וקהל למדינת ישראל. שיראו שגם היא יכולה לארח טורניר בסדר גודל כזה. שהכל יתנהל כמו שצריך ושגרמניה יזכו!

7. Hapoel_Tel_Aviv Member

עד עכשיו הארגון ברמה יותר ממה שמצפים בישראל.
    הרבה עניין בהתאחדות וגם התקשורת והמדינה משתפים פעולה.
    אם זה יימשך ככה אני חושב שהטורניר יגרום להרבה מחמאות לישראל.

8. Telkiyski Member

גיא לוזון : נורבגיה תנצח את איטליה ואנגליה, ותלך בטורניר הזה עד הסוף.

אין מה להגיד, בית ספר ללוחמה פסיכולוגית תוצרת מאמנה של סטנדרד ליאז', פשוט תותח אמיתי.
    שאפו ענק למאמן עוד יותר ענק.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/13
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מסיבת העיתונאים של לוזון הייתה בדיחה.. שכונה, פסיכולוגיה כל כך זולה.. הקטע של לוזון להנמיך כל כך ציפיות ולהפוך כל נקודה להישג סנסציוני די מכוערת בעיניי, הוא מאוד מפוחד.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת כולי תקווה שהעניין הזה יימשך כי חשוב לכולנו שהשם של מדינת ישראל תתפוס פעם כותרות אחרות מאשר הקולות הידועים על מדינה גזענית שמדכא באכזריות אנשים עם לאום אחר. כבר קראתי ששחקן הופתע לראות מדינה אחרת מאשר ציפה. כן ברור גם למה...כשהתקשורת מדגישה רק עד כמה ישראל 'רעה' אז אנשים מקבלים דיעה מאד לא נכונה על ישראל. ברור שלא הכל טוב ויפה, אבל אני גר בהולנד ויודע עד כמה מכפישים את המדינה היהודית בתקשורת ההולנדית.

אני מקווה שהטורניר יעבור בשלום ושתהיה הצלחה אפילו כשמשפחת לוזון עושה הכל בשביל להמאס על הציבור בארץ.

11. alexshw Member

האמת כל נקודה תהיה הישג. הנבחרת שלנו הכי חלשה על הנייר בטורניר הזה.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה אין בעיה, אבל השבחים על נורבגיה... יותר טובה מאיטליה ואנגליה, תגיע עד הסוף.. יכול להיות שכן, אבל המניעים שלו ברורים, פסיכולוגיה, הוא בוודאי גם לא מאמין לעצמו.

13. riquelme1 Member

מלחמה פסיכולגית נטו של גיא לוזון, אני גם חושב שהוא הגזים ושזה כבר נשמע יותר מדי הזוי, אבל נורווגיה לא פריארית בכלל.

אני מאוד מתרגש לקראת משחק הפתיחה, ובכלל מהטורניר הזה שמגיע לארץ, הנבחרת שלנו הרבה פחות מוכשרת מהנבחרת של ביבראס נאתכו, אלמוג כהן ושאר החברה, אבל עדיין יש מה לראות, ףאני התאכזבתי מאוד שלוזון לא לקח את לוגאסי ודור מיכה לדעתי שתי שחקנים שיכלו לתרום הרבה, שחקנים אלופת המדינה שגם שיחקו לא מעט- קצת תמוהה.

אנחנו נראה נבחרת מגובשת ומסודרת, אני בטוח, נקווה שזה יספיק לניצחון אחד לפחות, או הלוואי לסנסציה ועלייה לשלב הבא.

14. c_web Member

הווינר נסף הרי רבים ונותן יחס מביש של 1.80 לניצחון של ישראל. איך הפכנו לפייבוריטים במשחק הזה אני לא יודע.
    שגיא כהן אמר יפה אמש בחדש''ס, אם נכבוש ונוציאה נקודה זה יהיה יפה. ההגנה של הנבחרת הזאת חלשה מאוד לדעתי. צפו לשערים הערב...
    מישהו עשה מנוי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. BayernFan Member

עשיתי מנוי לנבחרת הגרמנית ^^
    ישראל באמת הכי חלשה בטורניר ואם הם לא יסיימו עם 0 נקודות זה יהיה מרשים מאוד.
    מה שבטוח שהארגון בארץ מצוין והקהל הרבה יותר גדול ממה שהביאו בטורנירים הקודמים, הרבה מאוד ישראלים רוצים לראות כדורגל אירופאי.