אליפות אירופה עד גיל 21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏1/6/13.

1. Mellow29 Kopite

אין, אין לאנגליה סיכוי לזכות בטורניר הזה בכדורגל. בסטוק-בול דווקא יש. Get In! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

פאדיחה ראשונה של המארגנים בטורניר או שהיה עוד משהו?

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/13
  2. skyday20 Member

השדרים האנגליים כל 10 דקות מציינים שזה A very warm night here in Tel Aviv,..
    הם רגילים ל ... A cold wet night http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935890_10151420906822447_707413345_n.Xxx

3. JR-Riquelme Member

איזה הבדלים באיכות בין אנגליה לאיטליה... הטכניקה, התחכום, הראיית משחק, ברמה אחרת לגמרי.

אני חושב שהאנגלים צריכים להצטרף לאמריקאים ולהתחיל להתאמן בפוטבול. פוטנציאל לא רע

4. Igi Member

אני לא יודע כמה השחקנים ברמה מספקת עבור הטורניר הזה ולכן אני לא יודע כמה אפשר להאשים את גיא לוזון, אבל העמידה הטקטית שלהם בהגנה באמת הייתה רעה מאוד היום. אין ספק שנורווגיה נבחרת יותר טובה מישראל ורק בגלל חוסר צדק(פנדל מפוקפק) ומזל הם לא ניצחו את המשחק.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חוליית הגנה שכל כולה אינטר, אבל מה? אף אחד מהם לא בסגל של הקבוצה עצמה וקיבו כן.

אח זה מדהים כמה מטומטמים במועדון הזה...

6. BvB Member

ידעתי על מה אני מדבר
    לדעתי איטליה תגיע רחוק בטורניר נבחרת פשוט נפלאה
    במוצ"ש אני הולך למשחק נגד ישראל חוויה לראות כוכבים כאלו :aaa021:

7. c_web Member

מתסכל היה היום בנתניה. היינו צריכים להפסיד בלי קשר, אבל אם כבר אז למה לא לרדת לבונקר אמיתי ולהעיף קיבינימאט כדורים? נמאס לדבר על זה כל פעם מחדש.
    בלי קשר שיחקנו גרוע ולא טוב, אין לנו שום סיכוי מול אנג' ואיטליה

8. c_web Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx very very very very

כמה פעמים ראיתי היום פעולות כמו עצירת כדור והתקדמות איתו שפשוט אצלנו לא עושים, והנורבגים עושים את זה בקלות. גם מסירות מצד לצד פשוט לא מדויקות \ לא מגיעות. זה מתסכל שדברים כאלה פשוטים אנחנו לא מצליחים לבצע כמו שצריך.
    ההבדלים תהומיים!

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תגידו תהיה אפשרות לקנות כרטיסים בקופות נכון? נגיד איטליה נורווגיה שבוע הבא.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא צפיתי במשחק של אנגליה- איטליה.
    היו קרחות באיצטדיון?

11. skyday20 Member

Att: 14,000

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרו שהיו 10000, אלא אם כן 13 ו2 שלא רואים בטלוויזיה היו מלאים נראה לי שהיו פחות. מן הסתם ה"מעל 200 אלף כרטיסים נמכרו" של לוזון זה יותר בכיוון של "חילקנו מעל 100 אלף כרטיסים לועדי עובדים שרובם לא יגיעו למשחק", מה אכפת לו שזה בא על חשבון אוהדים שאשכרה חשוב להם להגיע למשחק.

לא יודע מאיפה הבאת את זה, נתון רשמי זה 10,600.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/13
  13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

גם 10,600 לא היו
    9500 בלחץ.

בדיחה לוזון, ההתאחדות זאת לא מכבי פ"ת אי אפשר לעבוד על אנשים

14. skyday20 Member

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילה אחרונה על המשחק של ישראל. את המחצית הראשונה ראיתי וכבר אמרתי שיצאנו בזיל הזול. את השנייה פספסתי וראיתי עכשיו את התקציר. מופתע? ממש לא.

כולי תקווה שהיום ראינו נבחרת שסובלת מפיק ברכיים, אבל היות שאנחנו צריכים עוד לשחק מול איטליה ואנגליה אני כבר אשמח אם שחקן ישראלי בכלל יבקיע שער...אולי היתה התרגשות, אבל התרגשות לא קיימת תשעים דקות. אם אני עובר על כל חלקי הקבוצה אני רואה פגמים בכל מערכות הקבוצה. כבר דיברו פה על חוסא היכולת של השחקנים להשתלט כראוי על הכדור. מה דעתכם על משחק האוויר? לא רק של שחקני ההגנה אלא של קליימן? במחצית הראשונה ראיתי שוער שאין לו מושג איך ומתי יוצאים לכדורי גובה. זה פשוט היה מביך לראות.

ההגנה נראתה חלשה ולא מסוגלת לתת מענה לפיזיות של הנורבגים. לויקינגים יש אולי גנים של חבר'ה קשוחים, אבל בארץ נראה לי ששום שחקן עובד בחדר הכושר. כאוהד מכבי חיפה נדהמתי לראות את טוואטחה. הבחור לא שיחק באיזה חודשים ונראה לחלוטין אבוד במגרש. לא הגנה ולא התקפה. היה ממש עצוב לדעת שהוא משחק בקבוצה שאני אוהד.

קישור. איפה היה האדון אייל גולסה? עד שהבחור לא יתחיל להשקיע ברצינות בקריירה שלו אין עתיד לשחקן הזה. הוא פתח כל כך טוב את הקריירה שלו במכבי חיפה, אבל אז הגיעה פרשת לאציו. מאז 'נעלמו עקבותיו'. בצורה הזאת הוא אפילו לא יקבל הצעה מקבוצה בקפריסין...

חוץ מזה לא ראיתי דבר מהשחקנים האחרים. שום יכולת לדחוף את הנורבגים אחורה, שום ניסיון לשחק כדורגל. במקרה אנחנו עוד נשארים עם שחקן עודף, אבל מהתקציר אני רואה שהנורבגים עוד קיבלו מספיק הזדמנויות בשביל לנצח.

ממה שראיתי הדור הצעיר של ישראל פשוט נכשל היום ובגדול. היום הם היו הפייבוריטים ונכשלו. מול איטליה ואנגליה אין לנו מה להפסיד, אבל ברור לי שבצורה הזאת היריבות שלנו יכסחו לנו את הצורה. לוזון כמו מאמן גדול יעלה לבטח לשחק עם 5 בלמים וגם אז נפסיד בקלות.

זה כנראה מה שיש. עם זה נצטרך להיות מרוצים.