אליפות אפריקה לאומות 2012 - זמביה אלופת אפריקה!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏19/1/12.

1. alexshw Member

בסגל הסופי הוא לא מופיע.

2. shlomydavid מנהלים

עידן, סיקור מדהים! שאפו ענק!

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/12
  3. Muurad Member

עידן
    http://gifsforum.com/images/Xxx/clap%20clap%20clap/grand/busey_clapping.Xxx

גדול מהחיים אתה, תאמין לי.

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

עידן, אתה מדהים. כל הכבוד על ההשקעה!

חבל לי על ניגריה ואניימה. סוף סוף הוא היה רואה קצת דשא אחרי הישיבה על הספסל בליל.
    בהצלחה לסנגל! אחת הנבחרות האהובות עליי מאז מונדיאל 2002 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

5. Mellow29 Kopite

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו עידן חתיכת השקעה! יצא נהדר ומאוד מאוד איכותי

אותי אישית האליפות הזאת הרבה פחות מעניינת מאשר בעבר בגלל חסרונה של מצרים בטורניר, גם החיסורים של ניגריה וקמרון מורידים לי מהחשק לצפות כי אני מאול שלא הפנים עדיין את הסדר החדש באפריקה ועדיין חי על ימי 2002 שניגריה וקמרון היו הנבחרות המובילות באפריקה..

הפעם חוף השנהב וגאנה פייבוריטיות ברורות ובלי מצרים כל אחת מרגישה שחייבת לזכות הפעם בטורניר

מקווה לטורניר טוב ואיכותי ואולי יצא לי לתפוס כמה משחקים

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

שתיהן מעפילות באופן די קבוע למונדיאלים. מזלזלים?

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תודה על הסיקור עידן, תענוג לקרוא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

מבין האליפויות היבשתיות זה הטורניר השני ברשימת המועדפים שלי. אני חושב שכתבתי את זה בטורניר הקודם, או בזה שלפניו, אבל לא עולה כסף לחזור על כך - אחד הדברים שאני הכי אוהב בטורניר הזה, זו הקיצוניות שלו. שחקן יכול לדפוק מהלך שיגרום לך להישאר עם פה פתוח ומיד לרוץ למחשב לחפש מיהו, ורגע אח"כ אותו כוכב בפוטנציה ייתן ממרחק חמישה מטר ללא לחץ פס שיפספס את המטרה שלו בעשרה מטרים. שחקן שלפני רגע בעט באוויר ממצב נוח, ידביק כדור למשקוף מ-40 מ' וכן הלאה... אותי זה קונה, חוץ מזה שיש הרבה שחקנים טובים ומעניינים ששווה לעקוב אחריהם.

בקשר לאליפות הנוכחית, גאנה וחוף השנהב אולי מסומנות כמועמדות לתואר, יכול להיות שאני טועה, אבל אני אשמח לראות את ההפתעה מגיעה מכיוונה של סנגל לה יש סגל טוב.

שניהם שחקנים מאוד מוכשרים ולמרות שדווקא השני מתחרה בקצב הגבוה של הפיירמשיפ או פריימרליג, אני גם נשאר עם הקיצוני של הקבוצה ההולנדית. שחקן נהדר, שיש לו הרבה מה להציע גם מעבר לדריבל שלו.

9. shlomydavid מנהלים

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/0/03/2012_Africa_Cup_of_Nations_logo.Xxx/200px-2012_Africa_Cup_of_Nations_logo.Xxx

שלום לכולם.

אני מזמין את כולכם להשתתף במשחק הימורים נחמד שהכנתי על גביע אפריקה לאומות 2012.

הימורים ארוכי טווח - מהמרים פעם אחת לפני הטורניר על הזוכה, הפיינליסטית וכו'..

* ניתן להמר עד יום שבת (21.1) ב-20:10.

כנסו למשחק - הימורים ארוכי טווח על גביע אפריקה לאומות 2012.

כאן יהיה אפשר לראות את הבחירות של כולם בהימורים.

בהצלחה לכולם !

10. alexshw Member

בין היתר בגלל זה הנבחרות האפריקאיות לא ממצות את הפוטנציאל שלהם במונדיאל.
    חוץ מזה לדעתי תופעת המתאזרחים לא ממש עוזרת להן. יש שחקנים שבאים לעשות סיבוב על הנבחרת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/1/12
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עידן :aaa8:
    תענוג לקרא!

אני אשתדל לעקוב אחרי גינאה, בעיקר בגלל שחקני שטוטגארט מודה, אבל גם בגלל שתמיד נחמד לנסות לאהוב את האנדרדוג שאף אחד לא סופר.

12. c_web Member

כ''כ מגיע לגינאה המשוונית השער הזה בדקה ה - 87, שיחקו ממש כמעט לכל אורך המשחק וטיילו לא מעט פעמים ברחבה של לוב. שלא לדבר על השער החוקי שפסלו להם בחצי הראשון.
    רגע היסטורי לגינאה המשוונית!

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שאפשר לקרוא לזכייה סנגלית הפתעה. תסתכל על איזה איכות ועומק יש להם בחוד. הם מבחינתי באותה שורה עם גאנה וחוף השנהב. אני אופתע אם דמבה בה לא יהיה מלך השערים של הטורניר, הוא בכושר חריג עד כה העונה.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא לגמרי בטוח שהשער היה חוקי ב-100%, למרות שבלי שום קשר היתה טעות נוראית של השוער הלובי. אבל אתה צודק, אם יש מגיע, אז לגינאה המשוונית הגיע המשחק הזה ואילמלא כמה פעמים של חוסר ריכוז, הם היו כובשים כבר הרבה לפני הדקה ה-87. בכל מקרה משחק לא רע בשביל פתיחת אליפות, זה לא ה-4-4 מלפני שנתיים, אבל משחק לא רע ובעוד 5 דקות מתחיל זמביה-סנגל ביורוספורט הבריטי. מסכים עם איתי, לסנגל יש יופי ש סגל בשביל להגיע לשלבים המאוחרים.

15. shlomydavid מנהלים