אליפות העולם לקבוצות - מילאן זוכה בתואר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Gianluigi Buffon, ‏3/12/07.

1. JR-Riquelme Member

בגלל זה בוקה לקחה אליפות העולם לקבוצות כבר נגד מילאן (אם אני זוכר נכון היה להם גם משחק מול באיירן או ריאל מדריד שאני לא זוכר כמה נגמר) נכון?

2. miko1 Member

טעות שלי התכוונתי בוקה..

3. cazzo Il Capocuoco

http://www.fifa.com/mm/photo/tournament/competition/2007-12-07t111857z_01_tok300_rtridsp_3_soccer-world-club_30437_full-prt.Xxx
    סאפהאן מנצחת את וואיטקר יונייטד 3-1 ועולה לשלב רבע הגמר בו תפגוש את אוראווה רד דיאמונדס.
    http://www.fifa.com/mm/photo/tournament/competition/ful207127003_30447_full-lnd.Xxx

4. Lazarobbie Member

ההתנשאות והזילזול בטח לא יעזרו לאף אחד, איך אתם יכולים לשפוט יכולת של קבוצה שמעולם לא ראיתם? מאיפה השחצנות הזו? מאיפה הזלזול הזה? זה לא שישראל היא בדיוק מעצמה בין לאומית בכל הקשור לכדורגל, והליגה שלנו אפילו לא בין עשרים החזקות של אירופה, אז אני לא מבין איך אנחנו מרשים לעצמנו לזלזל בקבוצות האלה?
    כן, מי שמשחק במנג'ר ונתקל בקבוצות הללו בטח מביס אותן, אבל במנג'ר, כנראה, לא באה לידי ביטוי התשוקה לפירסום ולניצחון על הגדולות ביותר, רגשות שאני מניח ששוררות בבטנם של השחקנים האלמוניים למדי שמשחקים במשחקים הללו. אל תשכחו, שבדומה למשחקים בין לאומיים, גם זו חשיפה לא קטנה לכמה מהשחקנים הללו, שמשחקים בקבוצות האלה ומצטיינים בהן...

5. a.m Member

אני לא רואה את אלופת אוקיאניה נשארת בליגה הלאומית שלנו.

6. f-side Member

פיפא רצתה טורניר לקבוצות משלה והיא קיבלה אותו... עם הזמן הגביע יתפוס תאוצה ויתקדם.

פרט חשוב לכל הלועגים... חוץ מאירופה ודרום אמריקה יש עוד יבשות שאוהבות את המשחק, ורוצים לשמוח ולהנות.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה שהגביע יתפוס תאוצה? משתתפות בו לכל היותר שתי קבוצות שמעניינות את הקהל העולמי ולפעמים גם פחות מזה. הוא נערך בקצה העולם במדינה שהאינטרס שלה בכדורגל עדיין רחוק משיאו, הוא משודר בכל יבשת אוהדת כדורגל בעולם בשעות הזויות והוא גם מתרחש בעיצומן של הליגות האירופאיות שמרכזות את רוב הרייטינג העולמי, לאן הוא כבר יכול להתקדם? יודע מה, גם אם רבבות יפנים ימלאו את האיצטדיון בטוקיו בכל משחק ומשחק, לאיזה בנאדם שלא אוהד את אחת המשתתפות אכפת?

8. גוניניו Member

טורניר מיותר לחלוטין בשעות עזויות.ומשוחק בתק'ופה לא טוה שכל הליגות בעיצומן.ממש טורניר עלוב!

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שעות הזויות ? תמיד שיש טורניר גדול בחלק מהעולם הוא יהיה בשעות הזויות , הפעם לארופאים ואפריקאים זה הזוי...
    וכל הליגות בעיצומן ? בדרא"מ ומקסיקו נגמרה האפרטורה ויש פגרה...

מי שלא מעניין אותו שלא יראה , הכדורגל הוא של כולם (ופיפ"א מייצגת את כולם) ולא רק של הארופאים (או לחלק גם דרא"מ).

בנוגע לרמה , יש שם 4 קבוצות שכנראה עולות על כל הישראליות (3 בטוח) , זה סתם למי שמשווה לישראל

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/07
  10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היא שטורניר כזה לא יעניין אף אחד מעבר לאינטרס הצר של הקבוצה שלו כל עוד הוא לא נגיש לכלל. פיפ"א מייצגת גם את אפריקה, שם אני בספק אם ישדרו בכלל את המשחק מחוץ לטוניסיה ואם כן אז בשעות הזויות לקהל יעד לא ברור. מייצגת את צפון-מרכז אמריקה, יבשת של-80% ממנה לא אכפת מכדורגל שמתרחש הרבה יותר קרוב לבית. מייצגת את דרום אמריקה שם אני בספק אם למישהו חוץ מאוהדי בוקה יש עניין אמיתי. אלופות היבשת לא מייצגות את היבשת אלא במקרה הטוב את המדינה ממנה הן מגיעות ולרוב גם זה לא. לא חושב שיהיו אוהדי ריבר שירצו שבוקה תיקח, אוהדי אינטר שמילאן תיקח, אוהדי אספראנס שאטואל תיקח וכן הלאה. הטורניר הזה יוכל להצמיח בשר רק אם יהיה בו ייצוג נרחב יותר של יבשות, אבל זה אומר שהטורניר יצטרך להיערך בקיץ ואין דבר כזה קיץ פנוי בלו"ז העולמי, לכן דינו להישאר במתכונת המינימליסטית שלו לנצח אם לא יוחלט לקדם אותו משמעותית גם אם זה נופל על חשבון נכסי צאן ברזל כמו גביע הקונפדרציות.

ולגבי השעות - הטורניר נערך כל שנה ביפן, ככה שהן היו ונשארו ויהיו הזויות לכל היבשות האחרות.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/07
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בקשר לשעות , רשמתי שבכל טורניר גדול , לאו דווקא בזה , השעות יהיו הזויות למישהו...

בארגנטינה יש עניין גדול גם מעבר לאוהדי בוקה , כולנו רוצים שבוקה תפסיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx , בשאר דרא"מ אני לא יודע אבל אני חושב שיש עניין , אל תשכח שיש שחקנים בטורניר מהרבה מדינות אחרות שם שמשחקים במילאן , בוקה ופצ'וקה...

בצפון \ מרכז אמריקה יש המון עניין בכדורגל המקומי, רובו מתרכז במקסיקו ומדינות הקאריבים \ מרכז אמריקה אבל גם בלי קנדה וארה"ב (המתעוררת?) יש מספיק עניין , אבל מן הסתם רוב העניין בטורניר הוא אכן במקסיקו.

אפריקה ואסייה , אין לי מושג אם יש עניין , אבל לדעתי גם לך אין יותר מדי מידע בנושא ככה שזה סתם לזרוק דברים לאויר.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היו רוצים לעשות טורניר כזה כמו שצריך,היו צריכים לעשות אותו כל 4 שנים בשנה שבין היורו למונדיאל,ככה,בקיץ הוא היה מקבל את הרייטינג והמעמד שלו ואולי תופס תאוצה.

13. A. Arshavin Member

זה בעייתי הקטע של ה-4 שנים. כי אז מה תעשה אם הקבוצות שזכו בתארי היבשת בשלוש השנים האחרות.

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, אבל משתדלים לכוון לקהל היעד העיקרי. אם פיפ"א רוצה בזה יותר מטורניר ראווה לאסייתים, שגם ככה מרגש אותם הרבה פחות ממסע קיץ של מנ' יונייטד או ריאל מדריד, הטורניר חייב לזוז משם.

נו זה כמו להגיד שאני מתעניין בליגה הבלגית כי טועמה והשאר שם, אני לא אראה משחק שלהם ולא אכפת לי אם יספרו לי מחר שהקבוצה שלו ירדה ליגה, לקחה אליפות או סתם התפרקה ושרפה את האיצטדיון כל עוד המניה שלו טובה.

אפשר למכור כמעט הכל לאסיאתים ועדיין האיצטדיון בטוקיו שומם ברוב המשחקים האלה. באפריקה כמו שאמרתי האפשרות לצפות ודאי אפסית בכל מקרה.

אגב, למה השנה גם הסגנית האסיאתית (ספהאן האיראנית) משתתפת?

15. cazzo Il Capocuoco

כי אוראווה רדס דיאמונדס גם אלופת יפן וגם אלופת אסיה אז נתנו את הכרטיס לסגנית, מפאאאאאאאגר....