אליפות העולם עד גיל 17 - מקסיקו 2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏17/6/11.

1. Muurad Member

היה טורניר מצויין כמו תמיד, אך חבל שדווקא את המשחקים האחרונים לא יצא לי לראות בשידור ישיר וממש לעקוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

כל הכבוד למקסיקו, פיירו וגומז היו מצויינים לאורך כל הטורניר ודחפו את הקבוצה קדימה. היא הראתה שלשלוט בכדור ולקחת את היוזמה זה לא בושה וחייבים להעריך אותם על כך.

חבל עם אורוגוואי אבל לא היה להם סיכוי אמיתי מול מקסיקו שהראתה שאין ממש הגנה שהיא מתקשה מולה, ולעומת נבחרות אחרות בטורניר היא שמחה ורוצה להחזיק 60%+ בכדור ודווקא לא נתקעת ושוברת את הראש בקיר מול הגנה מסודרת.

היו הרבה שחקנים מצויינים עם המון פוטנציאל להשתפר ולהתקדם.. כמו תמיד יהיה מעניין לראות מי באמת יעשה את הקפיצה קדימה כשנגיע לאליפות אירופה\דרא"מ בגילאי 19-20.. אדריאן, יסיל, קאן, סטרלינג, ולאסקווז, אדמילסון אצ'יסק ובנזייה שבלטו בטורניר הנוכחי בטוח יהיו שם, למרות שיש עוד הרבה שמות שאפשר לציין שאולי לא בלטו כאן אבל עדיין שחקנים שאפשר להסתכל עליהם בעתיד.

עכשיו עם הפנים למונדיאליטו עד גיל 20 המאוד מסקרן לראות אם צרפת וספרד ימשיכו את הדו-קרב הפרטי שלהם לאורך כמעט כל הגילאים הצעירים באליפויות אירופה השונות, וגם אליפות אירופה עד גיל 19 שתחסר כמה שחקנים בכירים אבל עדיין תהיה מעניינת מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/11
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שטויות, המונדיאליטו הקרוב שלנו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx אגב, צרפת איתנו באותו הבית.

3. Muurad Member

יהיה לכם מאוד קשה, הם משחקים עם אותו קאדר ובסיס מגיל 17(וכנראה לפני, אבל אני עוקב אחריהם מגיל 17).. מאוד פיזיים ומהירים אבל יש להם שחקנים עם יופי של איכויות.. הייתי אומר שהם הפייבוריטים שלי לזכייה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/11
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אל תשכח שיהיה לנו את היתרון של הגובה. בבוגרים זה לא פשוט אז אני מניח שגם לילדים זה יהיה קשה. את המשחקים שלנו אנחנו משחקים בבוגוטה. קשה יהיה בכל מקרה, אבל In James we trust :aaa021: