אלי כהן התפטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Don p1, ‏27/1/03.

1. שגיא Guest

לפניג'ל כנראה לא היה מספיק כח וידע על מנת לקבוע מי יהיה המאמן הבא שלו...

הוא ניצח משחק עם צמד מאמנים חדשיים, די במקרה, הרבה במקרה, והוא מכתיר אותם למאמנים...
    מוזר...

גם שני מאמנים, לא יודע, זה נראה לי מוזר, הרי יהיו חילוקי דעות, ואם שניהם מאמנים לשניהם יש את הסמכות, במקרה של מאמן ועוזר,העוזר יותר מייעץ אבל למאמן יש המילה האחרונה...
    אז מה עכשיו יעשו? משחק אחד אזולי ומשחק אחד טרטיאק?
    אני מתקשה צמד מאמנים מצליחים...

למרות שזה עבד לא רע בנבחרת שבדיה...

2. AFC Member

טרטיאק הוא מעין עוזר מאמן, כמו הצמד מלמיליאן את דמתי.

בכל מקרה, קלייברט, אם אתה קורא לניצחון שלנו בקריית אליעזר מקרי, באמת שאני לא מתכוון להיות זה שיפקח את עיניך.

3. שגיא Guest

ואם אתה אומר שניצחון שהושג בזכות טעות שוער, שהשכיחות שלה אפסית, ניצחון לא מקרי, אני לא יהיה זה שיפקח את עינייך, תסלח לי.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אני לא יודע מה איתך, אבל זה הפך למגעיל...

אתה ראית באיזה דקה היום בוצע החילוף הראשון של בית"ר?
    אחרי קצת יותר מ20 דקות...
    מי יצא? קוביקה, חלוץ. מי נכנס? טלסניקוב, קשר הגנתי, הגנתי! ראבאק!
    כבר אחרי רבע משחק הוא מוציא חלוץ, ומכניס שחקן הגנתי!

בית"ר משחקת הגנתי, מתי שמעת את זה פעם אחרונה?
    איפה בית"ר התוקפנית, הדורסת?!
    אזולי אולי בינתיים ניצח פעמים, ועוד לא ראיתי את התקציר של המשחק מול ראשון, ככה שיותר מידי ביקורת אני לא יכול להעביר..

4. שגיא Guest

ואם אתה אומר שניצחון שהושג בזכות טעות שוער, שהשכיחות שלה אפסית, ניצחון לא מקרי, אני לא יהיה זה שיפקח את עינייך, תסלח לי.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אני לא יודע מה איתך, אבל זה הפך למגעיל...

אתה ראית באיזה דקה היום בוצע החילוף הראשון של בית"ר?
    אחרי קצת יותר מ20 דקות...
    מי יצא? קוביקה, חלוץ. מי נכנס? טלסניקוב, קשר הגנתי, הגנתי! ראבאק!
    כבר אחרי רבע משחק הוא מוציא חלוץ, ומכניס שחקן הגנתי!

בית"ר משחקת הגנתי, מתי שמעת את זה פעם אחרונה?
    איפה בית"ר התוקפנית, הדורסת?!
    אזולי אולי בינתיים ניצח פעמים, ועוד לא ראיתי את התקציר של המשחק מול ראשון, ככה שיותר מידי ביקורת אני לא יכול להעביר..

5. ®No FeAR® Member

בית"ר צריכים את אוחנה ודדש בשביל לחזור לעיניינים
    דדש הוא הנשמה של בית"ר ועד שהוא לא יבוא לא תיהיה בית"ר שהיינו רגילים אליה

6. AFC Member

...
    מה יהיה? האם אני אצטרך לחזור ולחנך כל טירון שמשוכנע שמשה דדש הוא המושיע המיוחל של הקבוצה?

No fear היקר (תמצא שם שיהיה נוח לקרוא לך בבקשה), אמנם משה דדש היה היו"ר המיתולוגי של בית"ר בשתי האליפויות האחרונות, אבל בגלל כל הדחיות במשכורות, הקניה המופקעת של כל שחקן ששמו הופיע בעמוד הראשי בעיתון ופיצויים ענקיים לכל עשרות האנשים שדדש התעלם והעיף הצליחו לחסל את בית"ר כלכלית, ובשלוש העונות שלאחר מכן אפשר לראות זאת. אני תמיד אמרתי שמשה דדש צריך להיות מנהל מקצועי, כך שהוא יהיה אחראי על הרכש והכל, בעוד מאיר פניג'ל אחראי על הכסף.

בקשר לאוחנה, למרות כל האהבה שלי אליו כמאמן (ולא כפרשן, שם הוא מצליח להביך את עצמו כאשר ההגדרה שלו לכל שחקן בצ'מפיונז : "הוא שחקן מאד מוכשר, מאד מהיר ומסוגל להגיע לגדולות"), העונה ה"פנטסטית" שלו ב99-00 היתה העונה המבולבלת ביותר של בית"ר ירושלים מאז ומעולם. איזה עוד קבוצה מציגה סיבוב ראשון עלוב, בסיבוב השני מסיימת רק עם הפסד אחד ושלושה תוצאות תיקו, השאר ניצחונות, ומועמדת לאליפות לאחר ניצחונות על הפועל ת"א ומכבי חיפה המובילות, ובסיבוב השלישי מנצחת רק שני משחקים (מול מכבי חיפה ובני יהודה של סטיב גורי, תודה לאל)?

גם התצוגה העלובה בגביע שגרמה לנו להזיע מול בית"ר ב"ש ומכבי נתניה, והגמר האיום מול הפועל ת"א, לא מוסיפים לו קרדיט. אלי אוחנה, בואו נודה בזה, לא עשה כלום בבית"ר.