" אם אבחר - איראן לא תהיה גרעינית "

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏27/6/07.

1. cazzo Il Capocuoco

לעעעעע,פרק ראשון - שנת 538 לפני הספירה!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/65/Cyrus_II_le_Grand_et_les_H%C3%A9breux.Xxx

האימפריה הפרסית בשיא השמאלניות וההומאניות.

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת חשבתי להריץ ליין הימורים מי יהיה קטנוני ראשון, אתה או גל, הצבא הכריע, כל הכבוד.

3. cazzo Il Capocuoco

:aaa025:

4. samoel Member

ג'וליאני הוא מה שהעולם צריך, הוא ה לחיאני(בת ים) רק בגודל עולמי. מה שהוא עשה בניו יורק עם הפשע פשוט מדהים. אני זוכר שהכט ניסה להביא אותו לארץ באחת התוכניות הוא הציע את עזרתו, אפילו היה סיקור באחד מהעיתונים הגדולים על התוכנית שלו להורדת הפשיעה בישראל, רק חבל שלא יישמו אותה.

האיש הזה הוא בעל ביצים של יען, הוא לא יהסס לתקוף את אירן, וכמו בוש אם אירן רק תעז לשלוח אלינו סקאד או שהיאב או וואטאבה אטום תנחת בטהרן. ככה זה אצל שני המנהיגים האלה. אגב אני רואה גם אפשרות שבוש תוקף באירן. אין לכם מושג עד כמה פורטסטנטים אוהבים את ישראל. במיוחד אלו האמריקאים. הם בדיעה כזאת שאם א"י תיהיה נקייה וכולה יהודים, ישו יתעורר ויביא שלום עולמי ואת הנצרות ינחיל לכל עמי העולם. ואגב מאיפה אני יוע את זה. אז ככה ,דוד שלי חי בארה"ב כמה עשרות שנים, בביקור האחרון שלי שמה הוא סיפר לי אם תשמע רק איך הכמרים פה מדברים בשבחה של ישראל, הרבה יותר מהיהודים שחיים כאן,וגם מאלה שחיים אצלכם.

ג'וליאני יהיה נהדר לעם שלנו, אבל באמת יכול להיות שיהיה מאוחר מדי עד שהוא יתקוף שמה, איך אמרו חחכמינו, אם אין אני לי מי לי. קראו את תמוז בלהבות פרק ראשון, תבינו עד כמה שזה קרוב לכאן.

5. FelaKaT Member

איראן אוטוטו הופכת למדינת סף (ז"א מגיעה לנקודת האל חזור). מצטער חבר'ה, אבל את הרכבת שלנו כבר פיספסנו מזמן.

6. cazzo Il Capocuoco

תגובה סוף סוף רצינית מפי יפה הנפש השמאלני:

http://www.text.org.il/07_covers/0704053.Xxx

רואים את התמונה הזאת?זאת הכריכה של הספר המצוין שאבא קנה,קרא,והביא לי עכשיו רק להתחיל לקרוא.ספר תחקיר מעולה שעוקב אחרי כל צעד וכל ציטוט של מהמוד המהנדס עד היום.הוא עצמו,אהמדינז'אד עכשיו חווה את הפסגה של חייו הפרטיים אחרי שגדל בשיכון של כפריים ועניים בטהרן,היה חרשן מטורף בבתי הספר שנהיה מהנדס ונדמה לי גם ראש עיירית עיר הבירה עצמה.
    לפי חברינו ארמן,מסתבר כי אקטואלית כבר מהמוד הפסיד את הרכבת,ואת העזרה שהאיראנים קיבלו בשנות השמונים מהפקיסטנים הם ניסו לנצל עד תום,אך הפיקו ממנה המון המון רעש,דרך מהמוד שהבהיל את כולנו.אני סומך על המוסד,שב"כ וכל הגופים שיש פה,למרות שגם הם מושחתים,הם מנוסים לפחות,לא כמו המשטר באיראן.

שתו מים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx