אמסטרדאם!

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Ilan, ‏30/11/04.

1. Joel Gion Member

אה,עכשיו הבנתי.לא נראה לי שיש הגבלה,למרות שבכל זאת אין מה לחפש שם.הרוב שם כושיות מכוערות בנות 40(לפחות זה מה שאני זוכר).

2. ג'רי בית הלוי Member

רוי צודק, פשוט לא יהיה לך מה לעשות שם. מניסיון.

בנוגע לחלונות האדומים- יש צד אחד של השוות, וצד שני של אלה שהיו שוות לפני 30 שנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx אני אישית חושב שללכת לזיין זונה זה די מגעיל, אבל אם אתה חושב אחרת, תדע לך שאתה לא תצליח להיכנס לשום מקום, כשרק עוברים לידן הן ישר עושות לך "לא" עם האצבע, במיוחד לבן אדם שלא נראה גדול במיוחד כמוך (נו אופנס).

3. Ilan Member

וואי איזה שטויות אתם מדברים...
    בתור אחד שהיה לפני כמה חודשים בלונדון והסתדר מצויין עם הגיל שם, אני לא רואה שום סיבה לכך "שלא יהיה לי מה לחפש שם". ועוד שהייתי בלונדון הייתי עם חבר אחר שהוא היה בן 17, עכשיו אני נוסע עם מישהו שהוא על סף ה18 (ואני בטוח שבחלק מהמקומות יוותרו לו על הגיל). אז היו בלונדון מקומות שעשו לנו בעיות, אבל על כל מקום שעשו בעיות מצאנו מקום אחר לא פחות טוב שלא עשו לנו בעיות עם הגיל. מה גם שתמיד אפשר למצוא שם אנשים בני 18 ולהיכנס\לשבת איתם והם יכולים להזמין לך והכל... זאת לא הבעיה ובטח לא הסיבה שאני לא יהנה... אז דיי לקשקש.

ד"א, חבר שלי שהיה בכוס בחופש הגדול גם אמר לי שזה בולשיט אחד גדול (גם לפני שהוא היה בכוס כולם אמרו לו שאין לו מה לחפש שם ובלה בלה בלה כי הוא מתחת ל18, והוא נהנה שם כמו שהוא לא נהנה בחיים שלו). מה גם שהחבר הזה שאני נוסע איתו בן 18 עוד חודש.
    אז יכולים לעשות בחלק מהמקומות בעיות (ויעשו), אבל מפה ועד מה שאתם אומרים? שטויות. אני אשב בהרבה פאבים, והרבה בארים, מסיבות והכל... רק שיהיה קצת יותר קשה.

חוץ מזה, אני לא יודע על מה אתם מדברים- שאני הייתי בחלונות האדומים לפני שנתיים היו שם זונות ברמה (לא שזה מעניין אותי, אני לא מתכוון ללכת לזונה שם).

וניצן- עזוב, אתה היית שם יום ומיצית את העיר- אבל זה לא קשור, אני בטוח שמה שבשבילך נקרא "הנאה" הוא לגמרי שונה ממה שלי נקרא "הנאה" (אני יודע שזה נשמע מתנשא קצת והכל, אבל שהייתי בי' לא נהנתי מאותם דברים שאני נהנה בהם עכשיו- י'ב, וזה לא משנה שההפרש בגילאים בינינו הוא איזה 7 חודשים). אני יכול להיות שם שבוע ולשבת באותם מקומות ופשוט לא לרצות לחזור. הייתי באמסטררדאם, אני יודע מה זה... הייתי שם 6 לילות וזה הספיק לי אז בידיוק, אז עכשיו אני מאמין ש5 לילות לא יספיקו לי כי עם כל הכבוד ללפני שנתיים, עכשיו אני טס לשם עם מניעים אחרים, עם עניינים אחרים ו"ראש" לגמרי אחר...
    עזוב, חברים שלי טסו לכוס- והיו שם 8 לילות. כוס זה אי פיצי ביוון. כל היום הם היו באותם מקומות. ואיך כל החברים שלי אמרו? הם היו יכולים להיות שם בקלות עוד שבוע... אם אתה נהנה אתה לא ממצה את המקום כ"כ מהר.
    מגבלת הגיל זה הדבר האחרון שמפחיד אותי... אתה באמת חושב שאי- אפשר לעקוף את זה?

אין עיר שמתאימה לי עכשיו יותר מאמסטרדאם... עם כל מגבלות הגיל למיניהם.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/04
  4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמממ אני לא מכיר את העיר כל כך למרות שהייתי בה לפני 6 שנים ככה ואני לא זוכר הרבה, יש לי רק עיצה שיכולה להתברר כדיי יעילה: תבדוק כמה עולה להשכיר אופניים. אם זה לא יקר אז כדאי לך ללכת על זה, כי זו עיר מישורית כמעט כולה, ואופניים יכולות לקצר כל הליכה מעצבנת של 20 דקות לדקה או משהו כזה....