אנגליה לקראת מונדיאל 2006 - הגרלה נוחה בבתים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏17/8/04.

1. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו לא חכמה, כל שחקן אחר שהיה נכנס מול פורטוגל היה מועיל יותר. בכלל לא אחד ולא שניים תהו מדוע ג'ו קול או קיירון דייר לא נכנסו, אלא הגולם נוויל.

2. robson Member

תרשו לי להגיב על כמה דברים פה שעיצבנו אותי.
    1- גארי נוויל הוא השחקן הכי יציב בנבחרת אנגליה וביוניטד, הוא מעולם לא היה מבריק
    או מגן תוקף מהולל, אך תמיד עשה את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר!!
    2- רייט פיליפס? בדיחה עצובה, אין לי מושג מה הוא עושה בסגל....
    3- ותגובה לסטרטפורד, כל השחקנים שמנית הם לא שחקנים ברמה עולמית, גם לא בקהאם
    ובטח לא אואן בכושרו הנוכחי. אולי סקולס אולם אריקסון לא ידע איך לנצל את כישוריו.
    בקשר לבקהאם אני חושב שהמעבר שלו לריאל הוכיח שהוא פשוט שחקן בינוני שסיר פרגוסון ידע להוציא
    ממנו את המירב, ומה שבטוח אסור לו לבעוט את הפנדלים של הנבחרת!!!

3. ScottishGunner Member

וזו שורה עצובה. השחקן הזה מצטרף לנבחרת אנגליה בזמן הטוב ביותר מבחינתו, עכשיו הוא בשל ומכאן הוא הולך רק להשתפר. אתה ראית את הגולים שלו נגד יונייטד העונה? או בכלל משחק מלא של השחקן הזה שאתה ככה מזלזל בו?. אני רוצה אותו באגף ימין ואת בקהאם על הספסל.
    אני מבין שאם לא קוראים לך זידאן או טוטי אתה לא שחקן ברמה עולמית בשבילך. גם דפו עשה הופעה מרשימה, ולחשוב שלפני היורו היו דאגות בקשר לעמדת החלוץ. עכשיו רק צריך לקוות שהבינוניים יצאו מהנבחרת ויישארו רק התותחים של הליגה. הסגל של אנגליה הוא כל כך מבטיח, והוא יותר טוב מהסגל של נבחרת צרפת גם לפני הפרישה של הזקנים ובטח שאחריה. ואתה יודע מה? הוא הסגל האיכותי ביותר בעולם כיום, וזה כי הוא מאוזן. שחקני ההתקפה שוויי ערך לשחקני ההגנה והקישור, לא כמו בהרבה נבחרות אחרות כמו ברזיל למשל.

מצידי שניקי האנט יגיע לנבחרת, העיקר שנוויל לא יהיה שם עד הגביע העולמי.

4. Oshea22 Member

אני לא רואה אותו פותח במקום רונאלדו, ראול(במידה שיחזור לעצמו) או מוריינטס
    ובקהאם, לא רק לפי היורו, אלא גם לפי העונה שלו בריאל
    כרגע יש דברים שהוא מתעסק בהם יותר מאשר בכדורגל
    אני מעדיף את רייט פיליפס במקומו

5. eyal7 Member

בריאל מדריד יש עכשיו מאמן עם בייצים
    אם הוא יראה בזה נכון להשאיר את ראול או רונאלדו על הספסל הוא יעשה זאת

בקשר לרייט פילפס
    איזה שחקן מדהים
    הוא יכניס לאנגליה את אחד הדברים שחסרים לה מהירות וזריזות בהתקפות

6. THE STRETFORD END Member

robson
    בקהאם היה השחקן הטוב ביותר בריאל בחצי הראשון של העונה,הוא אחד הגדולים שיש כיום בעולם,בטח ובטח לא שחקן בינוני(תנסה לשים בצד את כל הטראראם מסביבו שלא קשור לכדורגל)!

אם לדעתך גארארד,לאמפארד,אואן ובקהאם לא שחקנים ברמה עולמית,מי כן שחקן לדעתך?(זידאן,רונאלדו ו...)

Dyer
    נוויל אולי גולם אבל גם לו יש יותר תארים מאשר לרודף הבצע אלן שירר!

Oshea22
    אין לי ספק שאואן יכבוש הרבה שערים בספרד!המניות שלו ירדו לזנות בגלל יותר מדי שנים של משחק תחת הוייה בליברפול.

7. Oshea22 Member

סטרטפורד, אואן הוא עוד שחקן שהויה הרס
    ועדיין, אפילו לרוברטו קרלוס אין מושג למה לעזעזאל הביאו את אואן ואיפה הוא ישחק
    בוא נגיד, שבמקרה שאין פציעותצ מיותרות ומוריינטס ישאר לבסוף, הוא יראה קצת יותר דקות ממה שפורטיו ראה עונה שעברה בריאל
    ג'רארד ולמפארד ברמה הגבוהה באמת, חוליית ההגנה(מלבד דיוויד ג'יימס) ברמה גבוהה...
    גם רוני ברמה הגבוהה ביותר
    אואן כבר לא משהו, אני לא רואה איך הוא ישתקם על הספסל של ריאל
    בקהאם, כאמור, מתעסק בדברים אחרים יותר מבכדורגל,
    אני לא רואה את אנגליה מגיעה לגמר של טורניר גדול בשנים הקרובות

8. eyal7 Member

למה אואן הוא החלוץ היחיד?
    יש את סמית'
    וראינו אתמול איזה מהירות יש לרייט פליפס
    זה מה שאנחנו צריכים
    come on england :aaa025:

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק אתמול היה מעט sloppy אפשר לומר, וגם הנבחרת האנגלית לא הצליחה לחבר פס אחד מדויק בדקות מסוימות (יש לי הרגשה שהמשטח היה חלק, היו גם הרבה נפילות), אבל בסה"כ הופעה חיובית ביותר לנבחרת מול נבחרת אוקראינית חלשה וחסרת מעוף לחלוטין. החלק שדווקא הייתי מעט מאוכזב ממנו באנגליה האו הקישור האחורי וההגנה. האוקראינים אומנם לא הגיעו למצבים רבים במשחק, אבל זה פשוט נובע מכך שמרכז הקישור האנגלי (אחחח פרנקי למפארד, איזה לב יש לשחקן הזה, איש המשחק ללא ספק יחד עם בקהאם) לא נתן לאוקראינים לגעת בכדור במשך דקות ארוכות וחטף להם את הכדור בחצי המגרש שלהם. בכל פעם שהאוקראינים יצאו קדימה הם הגיעו עד הרחבה, ולפעמים עד דייויד ג'יימס (הופעה טובה מאוד אתמול, אבל אני אישית הייתי רוצה לראות את רובו או קירקלנד במחצית השנייה), כתוצאה מרכות בלתי-מובנת בעורף האנגלי, כשדווקא לדעתי גארי נויל הושמץ פה סתם ע"י איסטלנדס כי הוא באמת היה היותר-סולידי מבין שחקני העורף, בעוד שלדלי קינג וג'וני טי (מה תגידו על העלייה להתקפה בגול הראשון? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ) עושים הרבה חורים במרכז הרחבה וניקי באט (פשוט חושך!) בכלל לא מורגש במשחק.
    בקשר לשון רייט-פיליפס נאמר פה כבר הרבה ובצדק, ואני אתמול חיכיתי לראות גדולות ונצורות גם מג'רמיין דפו, ולצערי הוא לא ממש הצליח להתרכז ברחבה האוקראינית (כנראה ההתרגשות).
    בסה"כ הופעה מוצלחת ביותר לאנגליה שממשיכה את הפורמה הטובה מהיורו, אבל הנבחרת האוקראינית העלובה הזו היא באמת לא אינדיקציה רצינית בהשוואה למשחקים מול המעצמות הגדולות בכדורגל העולמי.

10. robson Member

ידידי הנכבד, בקשר לבקהאם אני בכלל לא מדבר על כל הטרראם סביבו מכיוון שזה לא המקום
    אבל הוא שחקן די מוגבל מבחינה טכנית ולפי דעתי לא ברמה הגבוהה בעולם, הוא פשוט מיצה את
    מלוא יכולתו. אבל ללא ספק הוא ספורטאי גדול שלמרות נחיתותו הטכנית ידע לעשות קריירה מצויינת
    ביוניטד.
    בקשר לג'רארד ולאמפארד הם בהחלט שחקנים מצויינים, אולם לא מעבר לרמה של רבע גמר בו הם
    הגיעו גם ביורו וגם במונדיאל.
    בקשר לאואן, אני חושב שהוא קיבל יותר מידי גיבוי מהוייה, אני צופן לו כישלון בריאל מכיוון שמאז הפציעה
    הגדולה שלו זה כבר לא אותו אואן של תחילת הקריירה שלו, הוא איבד את היתרון הגדול שלו- המהירות.

11. eyal7 Member

סוון גורן אריקסון פירסם היום את הסגל למשחקי חוץ נגד אוסטריה ופולין
    ואמיל הסקי לא בסגל

שוערים:
    דיויד ג'יימס
    פול רובינסון
    רוברט גרין
    הגנה:
    ג'ון טרי
    אשלי קול
    לדלי קינג
    גארי נוויל
    מתיו
    ג'ימי קרגר
    ויין בריג'
    קישור:
    קירון דייר
    ניקי באט
    דיויד בקהאם
    פרנק לאמפרד
    ג'ו קול
    שון רייט פילפס
    ג'רמיין ג'נס
    סטיבן ג'רארד
    אואן הרגרייבס
    חלוצים:
    ג'רמיין דפו
    מייקל אואן
    אלן סמית'
    דריוס וואסל

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/04
  12. Julian Joachim Member

מתי המשחקים?

איזה יופי ששון רייט פיליפס בנבחרת.

ושימו לב לקמבאק המתמשך של סמית'י. הוא בהחלט בכושר.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף הסקי בחוץ, ובעיקר - דפו וסמית' המצויינים בפנים. מה עם רוני? בקצב הזה, לגרמניה 2006 יהיה לנו וואחד חוד.

בהגנה חסרים כמובן - וודגייט, פרדיננד וקמפבל. נקווה שיידעו להסתדר בלעדיהם ועם לדלי וטרי.

14. I M M O R T A L Member

אואן הארגריבס בינתיים משחק מגן שמאלי בבאיירן והוא כל כך גרוע שם, אבל אריקסון תמיד מזמן אותו

15. eyal7 Member

לאט לאט
    רק עכשיו רוני חזר מפציעה

בין דפו לסמית' חייבים להזכיר את שון רייט פילפס שהוא ממש זריז ומהיר ושחקן מצויין שיתרום עוד הרבה לנבחרת
    יש לו הופעה אחת בנבחרת ויש גול אחד
    נגד אוקראינה