אנגליה לקראת מונדיאל 2006 - הגרלה נוחה בבתים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏17/8/04.

1. I M M O R T A L Member

רובסון, דווקא ראיתי את המשחק ובניגוד לכמה אנשים פה אני אהדתי כמובן את ישראל ובמשחק הזה אני קיוויתי שויירה,הנרי ופירס ישחקו כמה שיותר גרוע כי אני קודם כל אוהד הנבחרת ורק אחר כך ארסנל

2. robson Member

זאת הייתה רק הקנטה קלה....
    no hard feelings? אני מקווה.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

3. I M M O R T A L Member

לא, חס וחלילה, פשוט יש קצת התרגשות אתה יודע

4. eyal7 Member

ואיזה מאמן בדיוק אתה רוצה שנביא?
    סטיב מקלרן?
    אם הם לא פיטרו אותו אחרי פרשת הסקס עם המזכירה הם לא יפטרו אותו בגלל התיקו הזה.
    יש סעיף בחוזה שרשום שאם הם מפטרים אותו הם צריכים לשלם לו 14 מיליון פאונד.קצת הרבה.

סוון נשאר בנבחרת

5. robson Member

אני לא יודע איזה מאמן ,אבל אני בטוח שיש "כמה" מאמנים שיכולים להוציא יותר משחקני נבחרת אנגליה
    אבל דשנו בזה כבר בעבר....בעיקר אחרי ההפסד לפורטוגל ביורו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    בקשר לכסף זו חלמאות של עסקני ההתאחדות שהחתימו אותו לכל כך הרבה שנים...ועכשיו הם תקועים איתו...

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קולמן ואיבנשביץ'... מישהו פה זילזל? אל תגידו שלא הזהרתי...

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק של אנגליה היום מוכיח לי דבר אחד - השוער הראשון של הנבחרת צריך להיות פול רובינסון.

8. eyal7 Member

אנגליה שיחקה טוב
    טעות נוראית של דיויד ג'מייס בגול השני שהכדור ממש עבר לי מתחת לידיים ומתחת לבטן
    אבל היינו יותר טובים שלטנו יותר והגענו ליותר מצבים
    http://news.bbc.co.uk/media/images/40036000/Xxx/_40036638_gerrard_goalpa.Xxx

9. toon-UPON-tyne Member

צודק !
    למרות שהמגרעה שלו היא אי-יציבות מסוימת, גיימס לעומתו גם הרבה פחות יציב וגם שוער פחות טוב. גם הניסיון של גיימס הוא לא כזה פקטור ככה שאני לא רואה שום סיבה להשעות את מעבר אפודת השוער הראשון לרובינסון ולקוות שהוא ישאר שם הרבה זמן.

10. robson Member

לאו דווקא.
    אלא מאמני הנבחרות ילדים ונוער של אנגליה צריכים להכות על חטא שמאז פיטר שילטון לא גידלו שוער נורמלי באנגליה וזה יותר מידי לנבחרת שרוצה להגיע רחוק....עם ג'יימס ורובינסון אנגליה לא תגיע לשום מקום, למרות שאין להפיל את כל כשלונות אנגליה בטורנירים האחרונים על השוערים.

11. I M M O R T A L Member

חחחחחח איזה דפוק הבלם האוסטרי שהשאיר את הכדור(אין לי מושג מה הוא עשה) והשוער זינק והם חטפו שער....אוי האוסטרים האלה

12. THE STRETFORD END Member

אוי אוי,כמה קשה להיות אוהד אנגליה!
    היינו בפאב ביחד עם עוד 25 אוהדי אנגליה.
    אז ככה,השינוי המשמעותי היה בריד'ג כקשר שמאלי,שינוי מרענן וזה עבד יופי במחצית הראשונה,מחצית שנייה בריד'ג נעלם.
    בסך הכל מחצית ראשונה סבירה פלוס של אנגליה,החזיקו בכדור והניעו אותו לא רע,שער מכדור נייח בתוך הרחבה,בקהאם במסירה חכמה ללאמפארד.
    מחצית שנייה לא היה כלום חוץ מהחטאה של אלן סמית(לא הורגש כל-כך)ואז הגיע שער ענק של מי אם לא גארארד בבעיטה מ 25 מטר,בעיטה בסיבוב לחיבור.
    כמה דקות אחר-כך בעיטה חופשית לנאצים,25 מטר,גיימס מארגן חומה שלא עזרה לא,בעיטה טובה אבל גיימס לא נקי ואז הגיע השער השני,אני מקווה שייצא לכם לראות את זה,פשוט להשתין במכנסיים ולבכות!!!
    בעיטה מ 20 מטר שכל שוער בילדים מיוחד לוקח עם עיינים עצומות אבל לא אצל גיימס,הוא נופל לקרקע והכדור עובר לו בין הידיים!
    סמית יצא דפו נכנס ויכל לכבוש 5 דקות לסיום אך בעט לקורה.
    אחד החילופים התמוהיים ביותר היה כשגרארד יצא וקאריירגר נכנס!!!
    ג'ו קול נכנס פחות מ 10 דקות לסיום והוסיף רוח חיים.
    לדלי קינג מספר 1 בהגנה,גם אשלי קול היה מצויין ותתפלאו עוד משחק טוב של גארי נוויל.
    סיכום:
    אוסטריה נבחרת חלשה מאוד מאוד,לא עשתה כלום,שתי הבעיטות לשער מרחוק נכנסו.
    אנגליה כמו אנגליה שוברת את הלב,כל-כך הרבה פוטנציאל יש וכלום לא קורה,
    וצריך לשאול כמה שאלות את מר. אריקסון:
    א.למה שוב דיוויד גיימס?הוא לא מתאים לרמה הזו,הוא פישל באליפות אירופה,רובינסון פתח את העונה יוצא מן הכלל,גם השוער של נוריץ נראה טוב,תתחיל להריץ שוער טוב יותר ויש כזה!
    ב.לא עושה חילופים בזמן וכשעושה שוב מקובע,כשהתוצאה 2-2 רבע שעה לסיום מוציא חלוץ מכניס חלוץ למה?וזה לא קשור שסמית שחקן של יונייטד,למה לא להשאיר אותו ולהכניס את דפו וליצור לחץ עם 3 בהתקפה או להוציא את ברידג שנחלש ולהכניס קשר התקפי כמו קול?
    ג.בקהאם רק בתחילת העונה,דקה 70 כבר לא היה לו כוח למה לא להכניס במקומו את הלהיט שון רייט פיליפס?אם המלכה היתה משחקת היא היתה יוצאת רק בבקס לא נוגעים למה?
    ד.ומה אדון אריקסון אומר בסקיי,היינו צריכים לנצח 3-0 אפס ודברים כאלה קורים בכדורגל.

לא אדון אריקסון דברים כאלה קורים לנבחרת אנגליה פעם פעם אחרי פעם,נמאס!

13. Rudess Member

עד מתי דיוויד ג'יימס , עד מתי????
    במו ידיו לקח לאנגליה 2 נקודות.

14. I M M O R T A L Member

אני כ"כ קיוויתי שהאוסטרים הנבלות יחטפו בראש מהאנגלים, אבל זה לא חדש שנבחרת אנגלי היא לא מאריות היבשת.
    אבל זה לא היה המשחק שבאמת שעניין אותי.http://www.asbandeiras.hpg.ig.com.br/03asia/israel.Xxx

15. elliott Member

פרט לישראל כמובן.
    ליבי תמיד עם אנגליה.
    תוצאה מאכזבת לכל הדיעות.
    נקווה להמשך טוב יותר.
    אם תאמינו, בסופו של דבר זה יתגשם -
    Football Coming Home ...