אנגליה לקראת מונדיאל 2006 - הגרלה נוחה בבתים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏17/8/04.

1. NewcastleFan Member

פשוט בושה שאריקסון עדיין מתעקש לשים את דיוויד ג'יימס. הגיע הזמן כבר לעיף אותו ולשים את רובינסון בין הקורות. ג'יימס לא ראוי בכלל להיות בסגל.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטרטפורד, זה לא שהחלוץ המדהים סאהה כל כך הבריק מול.... אממ קלימי סבן קוראים לו...???

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההרכב ששיחק אתמול:

ג'יימס, נוויל, טרי, קינג, אשלי קול, בקהאם, ג'רארד (קאראגר 82'), למפארד, ברידג' (ג'וי קול 84'), סמית' (דפו 76') ואואן.

4. robson Member

רק שעליו לא נאמר שהוא יותר טוב מון ניסטלרוי....
    וסאהה חזר רק מפציעה קשה לפני שבועיים....זה שמאמן צרפת הרכיב אותו למרות שהוא לא בכושר משחק מלא ועדיין לא חד זו בעיה שלו....

5. THE STRETFORD END Member

א.לא ראיתי את המשחק של ישראל צרפת,איך אפשר להביע דעה על משחק או שחקן באותו משחק שלא ראיתי אין לי מושג,רק גאונים כמוך יכולים כנראה...אמממ!
    ב.מצידי שלא יבקיע בצרפת,רק ביונייטד,הלוואי וגם ינפו אותו מהסגל ככה ינוח יהיה טרי יותר ליונייטד.
    ג.שמחתי שסילבסטרה לא שיחק,יהיה לו כוח(אני מקווה)לבולטון בשבת הקרובה יותר חשוב.
    ד.אז כמו סאהה כם הנרי אז זה אומר גאון???
    ה.ד'ש לרוניי.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא ראית את המשחק אתה לא יכול להביע דיעה עליו. לפי הביקורות בעיתונים הוא היה מצוין ועשה מה שרצה על המגרש וכבר נמאס לי לחזור על זה בפני אוהדי יונייטד שאין להם מושג בכלל מה הלך במשחק (גם לי לא, אבל אני בניגוד אליהם מסתמך על ביקורות ולא על השערות).

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'יימס פשוט עומד בשער. רובו, כפי שראינו העונה בטוטנהאם, יודע גם לחלץ "כדורים אבודים". הוא גם עוצר פנדלים ובעיטות נייחות פי כמה מג'יימס.

8. THE STRETFORD END Member

זו בדיוק הנקודה שלי!!!
    אם תקרא טוב תבין,רק מה ברגע שאוהד יונייטד מגיב ישר אתה קופץ בראש מבלי לנסות להבין.
    אם לא רואים את המשחק איך אפשר להביע דעה?
    אני לא אמרתי אם הנרי היה טוב או לא רק נתתי אותו כדוגמא לדאייר שחשב ל"רדת": על סאהה משום שהוא לא כבש אתמול!
    "סטרטפורד, זה לא שהחלוץ המדהים סאהה כל כך הבריק מול.... אממ קלימי סבן קוראים לו...??? "

אגב הבנתי שאותו סבן דווקא עשה עבודה מעולה על הנרי אותו שמר ולא על סאהה.

אני גם לא מסתמך יותר מדיי על ביקורת בעיתונים,בטח לא אלו שמישראל.

ראיתי מספר קטעים ביורוספורט שבהם הנרי היה קרוב להבקיע,זה הכל.

9. I M M O R T A L Member

קירקלנד לנבחרת!

10. eastlands Member

אריקסון בשם המלכה תתפטר!!
    כמה טעויות אפשר לעשות במישחק אחד,אים הפסד בפולין יגרום להיתפטרותו ,יכול להיות שזה מישתלם (למרות שכמובן אני יעודד את הניבחרת וכמו תמיד יתיצב שעתיים ליפני בפאב).
    אריקסון לא היה אתמול באוסטריה ,עלינו ליתרון מטעות אוסטרית,ומול יריבה מאוד בינונית ,הפסקנו ליזום(מוכר לנו כבר שנתיים) ,מחצית שנייה ברידג' נעלם ,בקאם היתעייף, הברקה של ג'ררד ו2-0,עדיין שום תגובה למהלך המישחק מיצד אריקסון .
    ואז שער מיקרי לאוסטריה ,ועכשיו בטוח תהיה תגובה ,,,כלום.קול,ושוני (לאחזקת כדור,ואפילו לריענון ,לישמור את בקאם ליום רביעי,אין תגובה) ,כעבור דקתיים שיווין ,ואז אריקסון מחליף חלוץ בחלוץ סמית בדפו ,זה עוד היה הגיוני ,ופתאום ג'ררד מסמן לאריקסון שברידג' עייף ואריקסון לא הבין את הסימון ומחליף את ג'ררד ועוד בקאראגר ,חילוף שמסגיר את רצונו לא להפסיד,החילוף של ברידג' בקול 8 דקות לסיום כבר היה מאוחר.
    שלושת השחקנים שפתחו את הליגה בצורה פנטסטית קול,דפו, ושוני רייט שיחקו ביחד 10 דקות , והכי מעצבן היה לישמוע את אריקסון אומר לאחר המישחק שג'יימס יעמוד בשער נגד פולין -אני אוהב את ג'יימס אבל אתמול השתכנעתי סופית שלניבחרת דרוש שוער ודחוף ,את השטות הקבועה שלו במישחק אי אפשר לעשות בכאלה מישחקים(בסיטי אני סולח לו ,הוא הריי נולד בשביל קבוצה כמו סיטי). דור השחקנים המוכשר הזה זקוק למאמן אחר.
    תודה לאריקסון על ההיתקדמות ועליית המדרגות ,אבל בשביל לזכות במשהו ,צריך ליזום יותר ולהפסיק לשמור על יתרון וללכת אחורה כל הזמן ג'ררד ,למפרד, א קול ,ג קול ,דפו ,סמית,שוני,שחקנים אופנסיבים שמנוצלים יותר מידיי לבונקר של אריקסון ,ושוב תודה לאריקסון על האמונה ,אפשר לעשות את זה אבל עם מישהו אחר.
    להיתראות בפאב יום רביעי

11. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

למען האמת סטרטפורד אני הייתי מוכן להישבע שמקודם ככל הנראה זה היה נדמה לי שקראתי תגובה שלך שיורדת על הנרי פה בדיון הזה איכשהו על זה שהוא לא הבקיע... לא מצאתי אותה אז זה לא משנה, עזוב תתעלם מהדברים שלי.

12. THE STRETFORD END Member

Dyer
    מה שכתבתי פה על הנרי לא היה במטרה לרדת עליו אלא כתגובה אליך על הדברים שכתבת על סאהה.
    רשמת"סטרטפורד, זה לא שהחלוץ המדהים סאהה כל כך הבריק מול.... אממ קלימי סבן קוראים לו...???"
    ובכן גם הנרי לא כבש אתמול מול ישראל ומול אותו סבן אז מה זה אומר שהוא לא חלוץ מעולה?
    כנ"ל לגבי סאהה!

ד"ש לרוניי.

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם אתה. כתבתי את ההערה על סאהה כי הייתי בטוח שלפניה בעמוד הראשון או השני של הטופיק הזה כתבת משהו על זה שהנרי לא הצליח מול ישראל או משהו... היה נדמה לי משום מה... עזוב מה זה משנה.

14. ArsenalFan Member

לגבי המשחק של ישראל מול צרפת- אמנם זה לא ממש המקום, אבל אני חייב. באירלנד דווקא שידרו אותו לעומת ארצנו הקטנטונת, ואני מוכרח לציין שהתקשורת הישראלית היא חובבנית בצורה שלא תיאמן. קראתי מקודם במעריב שאבי רצון מניח כבר זרים על קברו של הכדורגל הצרפתי, ושכולם מהללים את קלימי סבן כגדול מגיני ישראל, בתור האיש שהצליח לעצור את הנרי. טוב, האמת היא שהנרי הצליח לחמוק מהמגינים של ישראל לפחות 5 פעמים במהלך המשחק, הוא רץ והשקיע כמו מטורף וגם הגיע למספר מצבים טובים אותם הוא החמיץ, וצרפת נתנה משחק לא רע ביחס לכמה תצוגות נפל קודמות (למשל, ביורו). לא צרפת המאיימת והגדולה של לפני כמה שנים, אבל גם ממש לא תצוגת נפל. צרפת יזמה, צרפת שלטה במרכז השדה בחלקים גדולים של המשחק וצרפת גם הגיעה למצבים שלא נוצלו. גם סאהה לא היה גרוע. אבל מה זה משנה? כאן נותנים פרשנות לפי התוצאה. והכי מצחיק שאמרו שיכלנו לנצח, בגלל מצב אחד- נגיחה די חלשה שהוצאה מהקו. התוצאה מצוינת לישראל, אבל הסופרלטיבים מוגזמים.

ואנגליה- Poor old David James... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx עכשיו לאנגליה מצפה משימה לא קלה מול פולין באמצע השבוע, ואם שם הם לא מוציאים ניצחון, סוונגו עוד עשוי למצוא את עצמו עם השרלילה הזו ששכחתי את שמה.

15. NewcastleFan Member

עזוב. הנבחרת העלובה עשו תיקו.שיחקו בונקר ועוד אמרו שאפשר היה לנצח. עכשיו כבר מדברים על על עליה למונדיאל ומשחקים קלים מול שוויתץ אירלנד וקפריסין.רק אצלינו במדינת החלם הזאת
    אבל עזוב פה זה לא המקום לדבר על כדורגל חובבני ועלוב