אנגליה מתכוננת ליורו 2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏10/11/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סטיבן ג'רארד נופה היום מהסגל בגלל בעיה בגב, אריקסון לא מתכוון לזמן אף אחד במקומו נכון לעכשיו, עוד שחקן שנמצא בספק גדול זה דאריוס וואסל ששיחק אתמול במשחק אימון של קבוצתו אסטון וילה, כבש רביעייה אבל נפצע ממש לקראת סיום המשחק.

עדיין לא ברור אם וואסל ינופה או ישאר, הכל תלוי בחומרת הפציעה כמובן.

2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שמישהו בהתאחדות האנגלית מצותת לנו..... ואסל נופה מהסגל בגלל פציעתו, ובמקומו זומן לסגל סמית'י, שנמצא עד כה בכושר פנטסטי... זימון מוצדק בהחלט.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הוא עוד לא זומן וכבר מנופה....

אלן סמית' נופה מהסגל ע"י ההתאחדות האנגלית אחרי שהחליטה לדון בהשלכת בקבוק ע"י סמית' במשחק גביע הליגה בין לידס למנצ'סטר. להזכירכם סמית' זרק בקבוק ליציע ופגע בנערה ופצע אותה.

אלן סמית' הוא שחקן שלדעתי צריך לגרום לו לפרוש עכשיו, שחקן כישרוני עם אופי הרסני. לא יצא ממנו שום דבר הוא רק גורם בעיות והוא לא מציאה כזאת שאי אפשר למצוא לה מחליף. משהו בסגנון ראובן עובד. ילד טיפש.

4. Julian Joachim Member

כל עוד קאנטונה נחשב לאחד הגדולים בתולדות הפריימרליג ורוי קין נחשב לסטאר, אז לסמית'י יש מקום לגיטימי בכדורגל האנגלי. חבל חבל שהוא לא מקבל צ'אנס בנבחרת.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן אז רכבת השחקנים לא מפסיקה בנבחרת ואריקסון החליט להזמין את ביטי סוף סוף במקומו של סמית'.

6. ArsenalFan Member

אפשר לחשוב, הולנד. נבחרת בלי שוער, בלי הגנה מינמילית (יאפ סתאם?!), עם קשר אחורי בעייתי במיוחד שאי אפשר לסמוך עליו ברגעים המכריעים או בכלל (דווידס), ו-5 חלוצי חוד משובחים. רק מה? לאף אחד מהם אין בשתי הרגליים את הכישרון שיש לדניס ברגקאמפ בזרת השמאלית, אותו ברגקאמפ שהחזיק את כל משחק ההתקפה של הולנד עד יורו 2000. מאז ראינו איך ההולנדים נראים, וזה רק בגלל הפרישה של דניס. הם לא השתחררו מהתלות בברגקאמפ, והם גם לא ישתחררו בעתיד, כי זה טבוע בשיטה ובאופי ההולנדי כשיש שחקן דומיננטי שתכל'ס מחזיק את הנבחרת. זה היה עם קרויף, זה היה עם רנסנברינק, זה היה עם ואן באסטן, זה היה עם ברגקאמפ. זה לא יהיה עם ואן ניסטלרוי או מקאיי. אולי ואן דר וארט או ואן פרסי איכשהו ישנו את זה, אבל אני בספק, לצערי.

אולי אנגליה לא תשיג משהו ביורו הקרוב (הגיוני), אבל להולנד יש סיכויים נמוכים אפילו יותר. בחומר השחקנים היתרון של הולנד בחלוצי החוד מתבטל בגלל שהם כמעט לא אפקטיביים, ולאנגליה יש יתרון הגנתי בולט, וגם יתרון בקישור האחורי. היום אנגליה נבחרת יותר רצינית מהולנד, גם אם היא תלויה באופן די עצוב בשחקן מוגבל טכנית כדיוויד בקהאם, גם אם כל חלוץ ליד מייקל אואן נראה חיוור ומגושם, גם אם האגפים אצלה לא מאוזנים, וגם אם השוער שלה הוא דיוויד ג'יימס.

אין מה לזלזל בדור הנוכחי. שמות כמו ליניקר, גאסקוין ושות' הם אמנם גדולים ומעוררי נוסטלגיה, אבל לאנגליה אין הרבה מה להתבייש כיום. הדבר היחיד שאפשר לומר שבאמת חסר לאנגליה זה שוער כמו פיטר שילטון.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הויכוח על זה לא פה אז בוא נפסיק להתווכח על זה. אני כבר אמרתי את כל מה שרציתי להגיד.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלן סמית' לפי דעתי הוא בכלל לא שחקן כשרוני... הוא אפילו לא שחקן טוב, ואני לא חושב שהוא יוכל להגיע יותר רחוק מלידס אי פעם... יכול להיות שבזמן האחרון הוא בכושר טוב ומזדמן לו לכבוש כשהקבוצה שלו סופגת שישייה, אבל בתכ'לס חוץ מרביעייה לרשת של הפועל ת"א הוא לא עשה כלום, וגם לא יעשה.

וסוף סוף ביטי זוכה למקום שכל כך מגיע לו.

9. ArsenalFan Member

הפסד ראשון לאנגליה מאז ההפסד לאוסטרליה באפטון פארק, והיום באולד טראפורד לדנמרק 2:3. צמד של מרטין יורגנסן ושער ניצחון של יון דאהל תומאסון הביאו לדנים את הנקמה באנגלים על ההשפלה בשמינית גמר המונדיאל (3-0 לאנגליה). ווין רוני וג'ו קול (שער בכורה אם אני לא טועה- מזל טוב) כבשו לאנגליה ב-10 הדקות הראשונות. אתרי האינטרנט מעבירים ביקורת קשה על ג'ון טרי והמלך מאט אפסון במרכז ההגנה.

ההרכב האנגלי:

ג'יימס, אשלי קול, גארי נוויל, ג'ון טרי, מאט אפסון, בקהאם, באט, ג'ו קול, למפארד, רוני, הסקי.

שותפו: גלן ג'ונסון (מזל טוב, הופעת בכורה- החליף את נוויל כבר אחרי 16 דקות), פול רובינסון, ווין ברידג', ג'ימס ביטי, פיל נוויל, ג'רמיין ג'נאס, סקוט פארקר (מזל טוב גם לו- הופעת בכורה, בשעה טובה) ודני מרפי.

64,159 צופים באולד טראפורד. ותודה לערוץ 5- שהפסיק לשדר את נבחרת אנגליה.

http://www.soccernet.com/images/england/Rooney250_MG.Xxx
    פתיחה אופטימית- ווין רוני כובש את שערו השני בנבחרת כבר בדקה ה-5.

http://www.soccernet.com/images/european/denmark/Denmark_LG.Xxx
    מרטין יורגנסן משווה בפנדל ל-2:2 מול דיוויד ג'יימס, בדקה ה-30 בדרך לניצחון הדני.

נערך לאחרונה ב: ‏16/11/03
  10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר שדווקא ההגנה של הנבחרת שנחשבת לחוליה החזקה שלה לא מספקת את הסחורה... אומנם שני הבלמים הקבועים קמבל וריו לא שיחקו אבל עדיין טרי ואפסון הם גם שחקנים ברמה גבוהה ביותר (איזה הצלה אקרובטית טרי הביא מול לאציו הייתי בשוק....). בכל אופן אולי סוון יכול להפיק מהמשחק הזה דברים חיוביים כגון לתת לג'ו קול קצת יותר קרדיט כי הבנאדם פשוט שחקן מבריק.... אני מאוד שמח לראות אותו כובש בנבחרת, וכנ"ל גם לגבי רוני. רק חבל שהגולם הסקי עדיין פותח בהרכב הנבחרת... עד מתי???

בכל אופן אני יוצא מחר לפנות בוקר לטיול שנתי, אז טייק קר לאדס, ונתראה שוב ביום שישי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/03
  11. Reyes Member

עידכנתי לגבי התוצאה אבל הקדימו אותי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/11/03
  12. Julian Joachim Member

קצת מאכזב, והבנתי שגם רובינסון לא היה טוב במיוחד... אבל לא נורא. זה משחק ידידות וטוב מאוד שהרבה שחקנים (כולל פרקר וקול שהבנתי שהיו מאוד מרשימים בחלקים גדולים מהמשחק) חדשים מקבלים קצת נסיון בנבחרת.

אגב, פיטר שילטון האגדי אמר שלדעתו אין ספק שרובינסון חייב לצאת עם הנבחרת האנגלית לפורטוגל. נו, אם פיטר אומר...

13. ArsenalFan Member

לא אחרי השער של תומאסון אתמול... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

14. EnglishFan Member

יהיה מתישהו איזה שידור של המשחק הזה? דווקא נשמע שהיה משחק מעניין, 5 גולים, ושתי נבחרות שאני אוהב...

ואגב רובינזון-שוער מעולה! לדעתי ברמה של קבוצת צמרת (מה שקשה קצת להגיד כרגע על קבוצתו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx )

15. Julian Joachim Member

כן, עכשיו ראיתי את השער.

לא נורא, אני מאמין שסוון לא מספיק אידיוט בשביל להשאיר את הסגל שלו עם ג'יימס בתור המועמד היחידי לפתוח בהרכב.