אנגליה מתכוננת ליורו 2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏10/11/03.

1. KirkH Member

אחחח, פשוט תענוג הניפוי של טרי. עכשיו רק שיסדרו לג'נאס מקום בהרכב לפני למפארד ועוד הופעה בהרכב הפותח לאשלי קול והחיים בכלל יהיו ורודים.

מממ... אריקסון עוזר לצ'לסי, מוזר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/unsure.Xxx

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בינתיים מארחת הנבחרת הצעירה של אנגליה את הנבחרת המקבילה של הולנד. המשחק התחיל ב- 22:00.
    הרכב אנגליה: סקוט קארסון, ניקי האנט, סטפן טיילור, גלן ג'ונסון, ליאם רדג'וויל, נייג'ל ריו-קוקר, ג'ון וולש, סטיוארט דוונינג, קרלטון, קול, דין אשטון ודיוויד בנטלי.

על הספסל יושבים בין השאר דארן בנט, פטר וויטינגהאם, מייקל צ'ופרה, דארן אמברוז ומאת'יו קילגאלון.

השחקנים הבולטים בהרכב הולנד הם דניאל דה רידר היהודי מאיאקס ורובין ואן פרסי של פיינורד.

בינתיים התוצאה 1-0 לאנגליה משער של דין אשטון בדקה ה-23.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמעו ההרכב של אנגליה הצעירה נראה יופי של הרכב.... רק מיהו בדיוק ליאם רידג'וול הבלם הצעיר? למישהו יש עליו פרטים נוספים/ראה אותו משחק העונה במדי וילה?

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רידג'וול בן 19 וחצי הגיע לאסטון וילה בחינם ב-2001 ממחלקת הנוער של ווסטהאם. הוא שיחק בקבוצת הרסירבס של הקבוצה וגם בקבוצת הנוער והיה שותף בזכייתה של אסטון וילה בגביע האנגלי לנוער בניצחון בגמר על אברטון בעונת 2001/02, ד"א באותו משחק הוא שמר אישית על וויין רוני. רידג'וול גם שיחק בנבחרת אנגליה עד גיל 19 ואף יש לו שער במשחק התיקו 2-2 נגד יוגוסלביה. בנובמבר 2002 עבר בהשאלה לקבוצת באורנמות' ושיחק בהרכב הראשון עד שנפצע ומאז בקושי שיחק. גרהאם טיילור גילה אותו ודיוויד אולירי גם לא מייבש אותו ויש לו העונה 6 הופעות במדי הוילה, רבים רואים אותו כפרטנר העתידי של אולוף מלברג במרכז הגנת אסטון וילה.

ד"א במשחק הנבחרות עד גיל 21 בין אנגליה והולנד התוצאה היא 1-1, ההולנדים הישוו בדקה ה-47.

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן לירן בדיוק קראתי עליו אותו דבר עכשיו בסוקרנט..... מסכנים הפטישים האלה אם הם היו שומרים את כל שחקני הנוער שלהם הם היו הקבוצה הכי טובה בעולם..... למישהו יצא לראות אותו משחק העונה (משום מה, ולצערי הרב יש להוסיף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx , לא יצא לי לראות העונה את וילה)?

ומישהו מוכן להסיר לי איך דין אשטון שסומן ככוכב עוד כשהוא היה נער בליברפול עדיין נמצא בקרו אלכסנדרה למרות ההפצצות המאסיביות שלו בדיוויז'ן 1? גם הולנד הצעירה כבר קיבלה היום חתיכה אחת ממנו....
    http://www.crewealex.dk/Spiller/ashton4.Xxx
    דין אשטון במצב מוכר...

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תם המשחק.

אז אם כן כמו שציינתי במחצית הייתה התוצאה 1-0 לאנגלים משער של אשטון, 2 דקות אחרי ההפסקה הישוו ההולנדים משער של שחקן שנכנס במחצית, ג'ק טויפ. בדקה ה-72 דיוויד בנטלי החזיר את היתרון לאנגלים וכעבור 2 דקות קלאס יאן הנטלר חלוצה של איינדהובן (אם אני לא טועה....) השווה. בדקה ה-83 נכנס דארן בנט למשחק במקומו של קרלטון קול וכעבור 4 דקות, 3 דקות לסיום כבש את שער הניצחון.
    אנגליה מנצחת את הולנד 3-2.

7. Julian Joachim Member

איזה יופי של נבחרת צעירה יש לאנגלים.

סקוט קרסון נחשב לכישרון גדול יותר מרובינסון ורק חבל שהוא נרקב על הספסל שלנו בעונה הבינונית של רובו במקום להיות מושאל בקבוצת דיוויז'ן 1 שם הוא היה יכול לרכוש נסיון.

עוד נציגות ללידס היא של קילגלון, שאותו רובנו מכירים.

ניוקאסל שלחה את צ'ופרה שעדיין לא מממש את הפוטנציאל ודארן אמברוז שבקושי משחק בסט ג'יימס פארק אבל הוא עדיין כישרון.

ומעבר להם ועוד נציגויות לצ'לסי ולוילה, אני לא מכיר את הרוב (בעצם את וולש ראיתי באיזה משחק של ליברפול נראה לי). שימו לב: בדיוויז'ן 1 יש שחקנים ששווים כרטיס למשחק. אשטון המצויין, דארן בנט שאיכשהו עדיין באיפסוויץ', נייג'ל ראו-קוקר. כיף לראות שיש עתיד לאנגלים, אם רק יהיו מספיק חכמים כדי לתת צ'אנסים גם לצעירים בנבחרת הבוגרת.

אשטון עדיין צעיר, בן 20 נראה לי, אני מבטיח לך שתוך עונה-שתיים גג הוא יהיה בפריימרליג.

ובקשר לנבחרת הבוגרת (נושא פחות משמח), אני כבר מת לראות איזה ציוות יהיה לנו בהגנת הנבחרת. צחוקים עם סוונגו.

8. ArsenalFan Member

יופי, כל שער לבנטלי הוא חשוב במיוחד לביטחון שלו בעיקר בתקופה שאנחנו נטולי חלוצים, וזה שומר לנו אופציה סבירה בהחלט לחילופים בהתקפה. בנטלי אמר אתמול שהוא מאושר מהשער היפה שלו, ושהעונה הזו הולכת טוב יותר ממה שהוא חלם אי פעם. אח... השער שלו נגד בורו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך רוהאן ריקטס וג'וני ג'קסון לא נמצאים בנבחרת האנגלית, זה ממש תעלומה עבורי.
    שלא לדבר על דפו.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם כמעט כל מה שנאמר כאן. הודל עשה בחירה שערורייתית בבחירת החלוצים והקשרים, והייתי מעדיף לראות במקום סאות'גייט ומילס את גארי נוויל. כן כן, לפחות שחקן שנותן את המקסימום ושומר על יציבות.

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, אל תתפלאו עם הבחירה המחורבנת נובעת מזה שזה בכל זאת, משחק ידידות.

12. KirkH Member

אריקסון פירסם את רשימת המוזמנים שלו לקראת המפגש מול שוודיה בשבוע הבא.

הסגל המלא

נשאלת השאלה למה להסתפק "רק" בארבעה שוערים? אפשר ללכת בגדול ולזמן שישה, מה לנייג'ל מרטין וכריס קירקלאנד לא מגיע נופש??? אריקסון מזמן את רוברט גרין שוערה של נוריץ' סיטי מליגת המשנה כשוער רביעי. מעניין...

ולמי שמריץ את המועמדות שלו כאן דרך קבע - הנה, אפילו אלן תומפסון קיבל את הזימון שלו (אם בכזה מצב הוא לא היה מקבל זימון הוא באמת היה יכול לשכוח מלשחק בנבחרת).

העיקר שהאסקי ימשיך ללבוש את החולצה האדומה של הנבחרת בלעדיו זה פשוט לא זה...

אגב, יאללה הולנד!!!

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמישהו יעדכן אותי מה אריקסון לקח לאחרונה.

איאן ווקר בכלל בסגל?????? have we learned nothing?!?!?!?!!?!?!?!
    ואנתוני גארדנר, שמע - הוא משחק בקבוצה שאני אוהד ואני מודה שהוא אפס ולא מתאים לרמות הבינלאומיות.

14. ArsenalFan Member

אני מאוד מקווה ששון רייט פיליפס יקבל את ההזדמנות שמגיעה לו לשחק ולהראות שהוא מועמד עם פוטנציאל להגיע ליורו 2004.

סגל בלי אף שחקן של ארסנל (אפילו מאט אפסון לא בפנים!). לא זכור לי מתי זה קרה אי פעם. אפשר להיות בעד שבדיה בשביל פרדי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

אנת'וני גארדנר?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

15. Julian Joachim Member

סוונגו שובר כמה שיאים לדעתי...

בד"כ אני אוהב לפרט הרבה על הזימונים שלו אבל הפעם אני מרגיש שהוא סתם עושה דווקא ומנסה לצחוק עלינו...

ובכל זאת...

1. אף שחקן מהמוליכה.
    2. 4 שוערים, בלי נייג'ל... ועם רובו שבכושר מזעזע.
    3. הסקי עדיין בסגל.
    ... אני יכול להמשיך אבל זה קצת חבל, לא?

ובכל זאת שתי נקודות אור: תומפסון המעולה סוף סוף מקבל המשכיות בנבחרת, ושון רייט פיליפס, שצריך היה לקבל את הזימון מזמן סוף סוף מזומן. לדעתי יש לו אפילו מקום בהרכב ביורו אם הוא ממשיך בכושר שלו העונה.