אנגליה 2005/06 :: העברות ושמועות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏25/5/05.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סופר אוברייטד הוא לא.
    יש לו כישרון, ועד כה הוא לא כל כך מיצה אותו. בעונה המלאה הראשונה שלו בניוקאסל הוא היה נהדר, כבש שמונה שערים ושיחק מצויין. בשנתיים האחרונות הוא היה טוב, אבל מעט לא יציב.
    אם יול יצליח לייצב אותו זה יהיה רווח גם לנו וגם לנבחרת, שבה הוא עדיין בסגל חייבים לזכור.

2. ניוקאסל בדם. Member

ג'נאס שחקן מצוין. הוא צריך מאמן שידריך אותו
    שרובסון היה בניוקאסל ג'נאס היה ענק והראה נוכחות רצינית במרכז השדה.
    אם כל הכבוד לראוטלדג' ושאר הליצנים ג'נאס הוא הקשר הטוב ביותר של טוטנהאם.
    קודם כל ריד דויס וג'נאס יפתחו. אחרי זה שראוטלדג' ושאר הקשרים יחפשו מקום.

3. Jose Mourinho Member

דאווידס יותר טוב ממנו. אחריו ג'ינאס.

4. barakrom Member

לא חשוב הדרוג-חשוב איך תתפתח מבחינתו העונה ואם בתקופה שהוא כן ישחק-יושגו ניצחונות

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

הגיחה ההולנדית שלי חוזרת

והפעם.....הקשר הצ'כי של אייאקס תומאס או תומאש גאלסק או גאלשק , מי זה שידע ימים יפים בדרך לאנגליה.

המעוניינת העיקרית ברגע זה היא מידלסברו שלפי מה שהבנתי במחסור קשרים(אל תתנפלו זה לא התחום שלי אז אולי אני טועה). באיאקס די מחפשים דרך להפטר ממנו. כרגע הוא אמר שהחלום שלו זה לשחק באולד טראפורד... ותרשו לי לגחך על זה.

גאלאסק בדרך לאנגליה.

בקשר לקוייט,הוא הודיע רשמית שהוא נשאר בהולנד העונה(למרות שזה כדורגל ולכו תדעו) בכל מקרה שנה הבאה אין שום סרט בעולם שהוא ישאר שם.

יופי אני רואה יול סיים לקנות לנו את הליגה.תודה באמת אינעאל דודה של טוטנהאם לקחה לנו חצי ליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/05
  6. KirkH Member

עם כל הכבוד והציפייה - השוק סגור עד ה-1 בינואר ככה שתרשה לנו לחכות עם ההתלהבות.

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/05
  7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה זה קשור? אם שחקן נקנה עכשיו או בתקופה הקרובה זה שהוא יעבור רק בינואר זה לא אומר שלא צריך לדווח על זה.....

8. barakrom Member

צריך, צריך. יול מכיר טוב את השוק ההולנדי וגם צודק באבחנה. הבעייה הכי גדולה של התרנגולים אשתקד היתה שהם היו משעממים בחלק הקדמי. הכדורגלן ההולנדי יותר יצירתי ובלתי צפוי מהאנגלי וזה שילוב מעולה

9. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרשה לי לתקן אותך - החלק הקדמי עשה עבודה טובה, ליול הייתה בעיה שהוא בעצמו אמר, שהקישור לא מספיק מאיים על השער. מרכז השדה הורכב מקאריק ובראון, שני שחקנים שכמעט לא מחזיקים בכדור, ומשחק הכנפיים הורכב מדייויס, שהוא שחקן אנמי וריד, שלא מרבה לחתוך למרכז (כשבתחילת העונה אלה היו מנדס ואטובה, שזו בכלל הייתה מכה). התוצאה הייתה משחק אפרורי משהו והחלוצים המצוינים דפו, קאנוטה וקינו (בהמשך גם מידו) היו צריכים ליזום את השערים כמעט לבד. למרות זאת אל תשכח שכבשנו 3 חמישיות בעונה שעברה, אז קשה לומר שהיינו משעממים בחלק הקדמי.
    אבל מה, בסגנון המשחק האנגלי, מאיזה כיוון שלא תסתכל, חייב להיות לך קישור שיכול גם כן לאיים על השער. לא תראה באנגליה הרבה קבוצות שעושות הכל דרך החלוצים ואם זה ככה, זה רק בגלל דלות בקישורולא שיטת משחק.

10. barakrom Member

אז איפה תקנת אותי? אתה אומר בול מה שאני אומר-צריך קשר לא צפוי, יצירתי, מסעיר שיעיר את החלק ההתקפי

11. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שניסיתי להסביר זה לא כל החלק הקדמי היה משעמם ואפרורי, רק הקישור.

12. barakrom Member

ברור

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם סגירת חלון ההעברות יינעל גם דיון זה.

הדיון ישוב לקראת פתיחת חלון ההעברות של ינואר, כשבינתיים את כל הידיעות מהממלכה נרכז בדיון חדש, דיון החדשות.