אנגליה 2005/06 :: העברות ושמועות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏25/5/05.

1. NewcastleFan Member

אתחפש שניה לסטרטפורד אנד:
    עוד לייצן הגיע לפורום.מעניין אם מדובר בGlory Hunter.

2. liunberg Member

גם אוהד נוקאסל וגם לא מצחיק.....
    אם כבר להתחפש אז תתחפש לאוהד של ארסנל, אז תרגיש מה זה קבוצה ותוכל ללכת ברחוב בלי להוריד את הראש.

3. NewcastleFan Member

ד"א Glory Hunters של ניוקאסל.ממוצע הגיל שלהם הוא בערך 80 +.

ליונברג.בחייאת עזוב אותי לנפשי.אתה אל תתקרב אלי ואני לא אליך.
    כך תחסוך מעצמך השפלה ממני ואני אכסוך אזהרה מהמנהלים.
    תודה

4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בטלגרף מדווחים שנייק רוצה לבטל את ההסכם עם יונייטד. יום עצוב במלזיה, ולכל הגלורי האנטרס באשר הם. מישהו מאמין לשמועה שאנחנו מעוניינים בבופון?

5. liunberg Member

בסדר.

6. KirkH Member

רמת הידע שלך די דומה לרמה בה אתה מאיית שמות של כוכבים בקבוצה שלך...

אפשר לדעת מה בדיוק הקשר של הוייה לצ'לסי? זה שחלק מאוהדי פרנסנל פרנואידים ומגלומנים היה ידוע ולא מהיום, אבל לכזו רמה לא חשבתי שאפשר להידרדר...

מוריניו שחצן? למה כי הוא אמר מה הוא הולך לעשות והשתין על אירופה בקשת תוך כדי כך? בגלל זה הוא שחצן? מה גם שעדיף להיות בנאדם שלא מתבייש בדעה שלו ומוכן לומר אותה כל פעם ששואלים אותו בניגוד למישהו אחר שאת דעותיו מעדיף לשמור לעצמו ורק כשלוחצים אותו לפינה משחרר איזו הצהרה חסרת כל טעם סטייל "לא הסתכלתי לכיוון הזה".

הוייה נתן שנתיים חלשות, ועוד בסוף? חלשות יחסית למה? הוא לקח את גביע אופ"א שנה לפני שניפנפו אותו...
    הוייה היה ונשאר מנג'ר עלוב שהוציא מהקבוצה שלו דרך קבע פחות ממה שהיא הייתה שווה. התקופה הכי טובה של הוייה בליברפול הייתה החודשיים בהם הוא שכב בבית חולים והפיל עמד על הקווים.
    אם בעונה הבאה ישארו שני שחקנים שהוייה הביא בשנים שלו בליברפול זה יהיה נס. מעיד על טיב הניהול שלו.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסייר דל הורנו ומייקל אסיין עומדים ללבוש כחול בעונה הבאה.

פ.ס.וו סגרה עסקה עם בוקה. תהיה לחוס הידינק אופציה ראשונה על כל כישרון ארגנטינאי שיחפוץ בו. לצ'לסי יש הסכם דומה עם פ.ס.וו (רובן, קז'מן), מה שאומר שלצ'לסי תהיה אופציה ראשונה על כל שחקן של בוקה. לי, באופן אישי, הספיק ורון.

8. NewcastleFan Member

מזל שליונברג שלנו לא בחר ביוזר של קווינסי אווסו אבייה.מעניין איך הוא היה כותב אותו.
    סורי הייתי חייב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

בקשר לאסיין.אחד הקשרים הבאמת משובחים שיש היום באירופה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/5/05
  9. liunberg Member

אני נשאר בדעה שלי לגבי הוייה, מה גם שאני רוצה להגיד שבנוסף לגביע אופ"א הוא לקח עם ליברפול את הגביע וזכה בעוד תואר נוסף (במשחק מול באיירן מינכן).

מוריניו הוא שחצן ומה גם שהוא לא השתין על אירופה תוך כדי , אולי רק על אנגליה.
    הוא גם היה רחוק 15 דקות , תודות לג'רארד, מלאבד את הקרלינג קאפ, ככה שהוא נשאר רק עם האליפות שאותה צ'לסי הבטיחה מעשית מחודש פברואר.
    אני גם שמעתי שמוריניו אומר את הדברים כדי להלהיב ת'שחקנים שלו, ולא כי זה מה שהוא מאמין בהם.
    אני בהתחלה אהבתי אותו, אבל עכשיו אני שונא אותו.
    יש גם עוד הרבה אנשים ששונאים אותו.
    פעור, שיהיה קודם כל תרבותי וידע לכבד את הקבוצות האחרות, ואח"כ ידבר.
    בניטז עשה את אותו הישג ותראו איך הוא צנוע.

10. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

צרפתי קנאי זה לגיטימי בעיניי, אבל:

הוא גם היה רחוק מילימטר מגמר ליגת האלופות, ומשקוף אחד של קז'מן מכך שחלום הקוודרופל היה חי ונושם עד סוף העונה.
    דרך אגב, באיירן היתה רחוקה 2 דקות מלהיות אלופת אירופה 99', איטליה כמעט (והרי כמעט זה מה שחשוב אצלך) זכתה ביורו 200, ואנגליה בעצם הפסידה ליוון 2-1. כמעט.

11. liunberg Member

די להתחכם.
    מוריניו היה קרוב לגמר ליגת האלופות , אבל הוא לא הגיע לשם.
    לא היה שום משקוף של קז'מן, שאני לא יודע איך בצ'לסי הוא היה כ"כ גרוע העונה.
    צ'לסי, וגם האוהדים שלה, תפסו תחת השנה כאילו הם לוקחים כל שנה את כל התארים האפשריים כולל הצ'מפיונס ליג. ארסנל ומנצ'סטר ידעו לכבד את הירבות, גם באנגליה וגם באירופה.
    תגידו תודה לאברמוביץ', כי בלעדיו הייתם נלחמים העונה אם אברטון וליברפול על מקום בליגת האלופות.

12. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בלי אברמוביץ', הגענו שלב אחד בדיוק פחות מארסנל הגדולה שלך.
    צ'לסי לא כיבדה את היריבות שלה? על מה אתה מדבר?, אה אני יודע, על הנאום של ההולנדי
    המטונף בבורד של בארסה על ה"אנטי כדורגל" של צ'לסי, ושבוע אחרי זה קיבל רביעייה לפנים.
    טוב חבל להתייחס לנודניק כמוך, כולנו פה גלורי האנטרס, וזהו, טוב? תודה לך רומאן אברמוביץ'!

עכשיו נעבור לאסיין ודל הורנו. אישית, אני מקווה שאלה היו החתימות היחידות של צ'לסי
    לעונה הבאה. ומקווה ששתיהן יהיו היישר לספסל.

13. MUFC - 1878 Member

מספיק הגזמתם.
    נכון אברמובי'ץ *בלה בלה בלה הסיפור הידוע* לא כול אוהדי צ'לסי גלורי האנטרס מהכירות קצרה עים הופשסטי החמוד זה לא נכון ויש את אדר וקירק נכון שיש להם הרבה גלורי האנטרס בדיוק כמו למנצ'סטר ולארסנל למנצ'סטר אפילו יותר אבל יש להם אוהדים מאמנים גם בישראל חלאס עים הבולשיט הזה

14. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לרובן לא פנו קודם מיונייטד בזמנו? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

בכל אופן, הבעיה עם ג'רארד היו פחות ההישגים (למעשה, הייתה עונה אחת הישגית עם המיני-טרבל, כל השאר כישלון מוחלט), אלא הכדורגל המשמים והמדכא שהוא הביא לליברפול.

הליגה הצרפתית ידועה כליגה הפכפכה. השנה, עם העניין בלא מעט שחקני ליון (גובו, ז'וניניו, אסיין) והמינוי הטרי של הוייה, כנראה ליון, שבשנים האחרונות יצרה לעצמה הגמוניה בליגה, תתחיל לאפשר ליריבות לתת קצת יותר פייט.

- לפי לא מעט ידיעות אנטי ניימי קרוב דווקא לסלטיק, שם צפוי לאמן מאמנו לשעבר גורדון סטרכאן.

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/05
  15. NewcastleFan Member

תמיד יש את השמועות ההזויות בימי ראשון - הפעם Sunday Sun והSunday people:
    שוני רייט פיליפס לניוקאסל תמורת כסף ולורן רובר.
    חכו חכו.מחר Bank Holiday פה,עם שמועות יותר הזויות.