אנדרייטדים : עונת 2005/2006

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י George Best, ‏21/4/06.

1. George Best Member

עונה ראשונה בסך הכל טובה?
    אשחר, הבחור נפצע באזור המחזור הרביעי/חמישי, וכאשר הוא שיחק בסוף העונה הוא היה מחמיצן כרוני, יכולת הסיום שלו פשוט הייתה משוועת, פשוט אימפוטטנט ליד השער.
    לא מסכים לגבי ההשוואה נניח עם רוד, סיסה שחקן מהיר ויודע לעבור שחקנים, מכאן שהצבתו בצד ימין אומנם לא חכמה אך לא הזויה, אם תשים את ההולנדי המעופף שם, עדיף לך לשחק עם 10 שחקנים.
    לכן אני אומר, סיסה וליברפול רק ירוויחו מפרידה עתידית.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/06
  2. city Member

מה אתה מצפה? הבחור חזר מפציעה ארוכה, זה ברור שיקח לו זמן לחזור לכושר ולחדות משחק.
    כשאמרתי שהייתה לו עונה בסה"כ טובה התכוונתי בהתאם לנסיבות. הפציעה איימה לגמור לו את הקריירה, אבל הוא חזר מוקדם ממה שציפו ועזר לקבוצה לזכות בליגת האלופות. מבחינתי זאת עונה טובה.

3. George Best Member

אז בגלל שהוא חזר מפציעה מוקדם מהצפוי זה אומר שהיתה לו עונה טובה?
    הוא לא ממש עזר, במשחק הגמר אפילו הוא היה חלש ביותר, לא סתם הוחלף מוקדם יחסית.
    שמע, אני לא בא בטענות לסיסה, כי אי אפשר.הפציעה פגעה בו קשות, אין פה בכלל ויכוח.תום חושב שלא, לדעתי ולדעת יעקב זו שטות.תום גם אמר שהוא כבש לא מעט שערים בסוף העונה שעברה ובתחילת העונה הנוכחית וגם זו טעות, אם רק היה לי 50 שקל על כל החטאה ענקית שלו, כבר הייתי משתקע לי במלון המילניום בו הייתי ליותר מאשר שבוע, אלא לתקופה יפה של כמה חודשים ורץ לראות כדורגל.
    הפציעה פגעה ביכולת הכיבוש שלו בצורה משמעותית, לא רק באנגליה אלא גם בנבחרתו, הפציעה פגעה גם בביטחון שלו ודקות המשחק המעטות יחסית והצ'אנסים שהוא לא ניצל כאשר הוא קיבל אותם, בטח שלא הוסיפו.כנראה שליברפול וסיסה לא הולך ביחד, הוא חייב להתאוורר במקום אחר, אם הוא יחזור להיות ג'יבריל סיסה של לפני אותו יום כואב באיווד פארק, ליברפול הוא תתחנן שהוא יחזור אליה.

4. AW forever Member

אני מסכים עם בסט בסוגיית סיסה.
    לא יכול להיות שחלוץ מפוצץ פוטנציאל (בעצם, העונה האחרונה שלו באוקזר הראתה שהוא פוטנציאל ממומש) מאבד את יכולת הסיום סתם כך, בלי קשר לפציעה המחרידה שלו. וגם מסכים לזה שבניטז הרג אותו, מסיבה שהיא ממש לא ברורה לי, חוץ מהרצון להצדיק את הרכש קראוץ' ומורו (שממש הופתעתי מהיכולת העלובה שלו בליברפול- היה שחקן ענק לדעתי)
    הוא צריך לחזור לצרפת, שם אני בטוח שהוא במעמד של סופרסטאר, ולפרק את ההגנות שם שנה שנתיים. לשקם את הביטחון העצמי מול השער ואז לחזור כמו נימר לקבוצה גדולה באירופה ולהראות מה הוא שווה.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

פציעה לא עושה טוב לאף שחקן אבל זה לא הגורם המרכזי בעניין של סיסה. חלוץ צריך ביטחון והוא אולי יותר מכולם, ברור לחלוטין שמבניטז הוא לא מקבל את זה. כל הסיפור בשורה וחצי.

6. George Best Member

קודם כל, לא יאומן! aw הסכים איתי.
    דבר שני, הוא לא חייב לחזור לצרפת דווקא, אני חושב שהוא יכול לנסות את עצמו בכל ליגה, כולל בפרמייליג בקבוצה אחרת.

7. Rudess Member

סיסה יכול להופיע בכיף בדיון האוברייטדים, אבל בוודאי שלא בדיון האנדרייטדים.

באנדרייטד אפשר להוסיף את מורטן גמסט פדרסן, קווין נולאן, גארי אוניל.

8. George Best Member

בחיי, איך יכול להיות שהמעריץ הגדול ביותר של הפנומן הנורבגי שכח ממנו?טמבל שכמוני.
    אחד הקשרים הטובים בליגה, שחקן מדהים, בעיטות אדירות, הגבהות מרהיבות, מסירות מדהימות, עושה הגנה, זורק חוצים נהדרים(אלרדייס גומר עכשיו) וכו'..
    אחד השחקנים הטובים בליגה, בלעדיו בלקבורן ממש לא במקום השישי, הייתי מוריד לה לפחות 4 מקומות אם לא יותר, הלוואי שפדרסן יעבור ליונייטד.

קווין נולאן אכן אנדרייטד, אני לא מבין איך תום אומר שהוא אוברייטד( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ), שחקן נהדר, רשמתי את זה כבר בדיון שפתחתי לגבי השחקן החשוב ביותר בנחברתנו, וגם קירקי הסכים איתי, בזיון שכזה שחקן לא נכלל בסגל הנבחרת.

שוב אני מסכים עם טל, גארי אוניל אכן אנדרייטד, אני מאמין שכבר בעונה הקרובה הוא ימצא את עצמו בקבוצה הרבה יותר טובה, הוא יכול לשחק בכיף בקבוצת צמרת.
    גם סטיבן דיוויס, קשרה האנגלי בן ה21 של הוילנס הוא אנדרייטד, השחקן החשוב ביותר בחוליית הקישור של אולירי, אם לא השחקן החשוב ביותר בקבוצה.לא פעם קושר עם השדים האדומים.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/06
  9. Rudess Member

מה עם גארי אוניל, הקשר הפנטסטי של פורטסמות'? טכניקה גבוהה, מהירות, חבל שהוא משחק בפומפיי, ראוי לקבוצה יותר גדולה.

10. George Best Member

טל, הגבתי לך לגבי גארי אוניל בהודעה אחת למעלה, פשוט ערכתי אותה.

11. Rudess Member

Cheers mate