אנחנו עם מטומטם !

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏1/5/07.

1. Tony Adams Member

יחסית לשר שהיה אמור להיות שעיר לעזאזל של שרון, הוא עשה מעל המצופנה.
    בכל מקרה, חזרה לוינוגרד:
    ציפי לבני גורמת לי בחילה. איך שרה כל כך בחירה יכולה להגיד לו להתפטר ואחרי זה לא עושה את זה בעצמה. לעומת זאת, אני פשוט מעריך עכשיו את יצחקי. כל הכבוד לו. יש לו ביצים להתפטר.

2. spurs229 Member

ועדיף למכור הכל?

3. Riki Member

ציפי ליבני לדעתי יכלה להפגין היום הרבה יותר כוח מנהיגותי וליטול יוזמה במערך הפוליטי מדיני בישראל.
    מצד אחד היא תפסה לה מקום בטוח, שאני חושבת שלא כל כך, הרי את כל ההשלכות של דבריה כולנו יודעים. מה שכן, כשהיא תלך להתמודדות על ראשות המפגה זה לא יהיה תחת הכותרת ''לתפוס תחת על אולמרט כשהוא בתחתית''.
    אני עדין חושבת שהיא אחד האנשים היותר טובים שיש לנו בזירה הפוליטית.

4. Ampelmann Member

אני אחד האחרונים שיצביעו לביבי לראשות הממשלה וגם כהונתו כשר אוצר נעמה לי רק בגלל שאני בצד שהרוויח מכל הרפורמות אבל עם דבר אחד אף אחד לא יכול להתווכח- ביבי היה שר חוץ מעולה! מעולה... שליטה פנטסטית באנגלית (גדל בניו-יורק) וכריזמטיות מהולה בחוצפה ישראלית בדיוק ברמה שהיינו צריכים. לא פלא שאריאל שרון, עוד אחד מחוטאי הפוליטיקה, הזיז אותו מתפקידו עבור סילבן (וג'ודי הטפשה) שעשה לנו פדיחות מחוץ לגבול, אחרת ביבי עוד היה נוגס לו בבטן הרכה ומי שכח שזה נתח גדול מאוד אצל אריק...

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם יכולים להתווכח על פועליו של ביבי ועל הצלחתו או כישלונו כשר אוצר ושר חוץ (לדעתי הוא היה שר חוץ טוב, שר אוצר נפלא ואפילו לא ראש ממשלה כל כך גרוע בהשוואה לאחרים), אבל אי אפשר להתווכח על העובדה שהוא הבנאדם הכי מוכשר ומוצלח בפוליטיקה הישראלית. ואני לא מדבר על מוכשר בקומבינות ועסקנות כמו כל מיני אולמרטים למיניהם שמגיל 5 בוחשים בקדרה, אלא על כושר אינטלקטואלי, השכלה, רטוריקה. אנשים כאלה איכותיים בד"כ לא מתבזבזים פה בפוליטיקה אלא הולכים לעשות כסף גדול בתחומים אחרים.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב מישהו מתכנן להגיע מחר להפגנת הענק בת"א?

7. Barcik Member

מאשר להפסיד כסף על בסיס קבוע? בטח.
    וזה עוד מבלי להכנס לכל החרא במגזר הציבורי.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/07
  8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הרבה סיבות טובות לבחור בביבי בבחירות הבאות, מלחמת לבנון היא ממש לא אחת מהן. "עם ביבי לא היינו מפסידים ככה את המלחמה" אמר פה מישהו. וואלה, כי ביבי הרי בשנתיים וחצי שלו ניהל את התקופה הבטחונית הקשה בתולדות ישראל אם לא המזרח התיכון (ותמיד יהיו כמובן אלה שיגידו שהוא היה הגורם מלכתחילה, כי מביבי הרי משקשקים בעולם הערבי, הוא.... אמ... ביבי!). רק אלוהים וביבי יודעים מה הוא היה עושה אם היה במקומו של אולמרט, כי הרי ביבי היה עושה מה שהוא היה רואה לנכון. בלי קשר כישלון או לא כישלון, כולנו חכמים בדיעבד. העם תמך במלחמה הזאת ואולמרט מצא את עצמו במצב שרק ניצחון במלחמה יציל אותו פוליטית, שכן גם הבלגה וגם הפסד היו מוציאים את כולם מהחורים. פרץ הוא מקרה אחר לגמרי, ונותר רק לקוות שהוא מחסל את עצמו בשמי הפוליטיקה בכל יום שעובר.

רק בבקשה, בלי השטויות של "שמים זין על המדינה", אתם לא באמת מאמינים לזה.

כמו שאמיר אמר - צריך קודם כל להסתכל על האלטרנטיבה. איילון כנראה לא ייבחר, ברק - לא בטוח שיותר טוב. ביבי הוא אמצעי אחרון, תמיד אפשר לבחור בו כי הוא תמיד יהיה שם, אבל כמו שלמדנו על בשרו של הסכם אוסלו, אחרי שבוחרים בביבי אין דרך חזרה.

וזה לא שאני מחזיק מאוד מביבי בהרבה דרכים אחרות, אבל אני שומע את הבנאדם מדבר על המצב באיזור ואני מתפלא עד כמה הוא מחזיק מאנשים מטומטמים. כל ההשוואה המגוחכת בין היטלר לבובה על חוטים בשם אחמדינג'אד כל כך מגוחכת ולמרות זאת נתניהו ממשיך לחזור על השורה שמה לעשות, מוצאת אוזן קושבת אצל הרבה בורים.

אולמרט צריך להמשיך, לפחות בינתיים.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עם כמה שאולמרט קומבינטור ועסקן, הוא עוד קטן על ביבי שיכול ללמד אותו דברים בנושא.

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישה מה לביבי ולהסכם אוסלו? לא הוא אחראי על הבדיחה הזו...

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הוא אחראי על בלימת התהליך. אל תתמם.

12. Barcik Member

אכן, הוא הצליח לסכל את התוכנית של חבורתך להשמדת ישראל.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הוא לקח מהכסף שההורים שלך משלמים מיסים בו, ונתן לש"ס כדי שישארו בקואליציה. הזרים כספים להתנחליות כמו שאף ראש ממשלה אחר לא עשה, כי היה חשוב לו לשמור על כסא ראש הממשלה אותו כל כך אהב, עד כדי שהיה מוכן למכור את גופו של אימו למען מטרה זו.

אגב, אותו כסף שבוזבז עד כה בהתנחליות במקום בחינוך הוא חבל, בענק חבל, כי הכל יחזור לבעלים המקוריים בשלב כזה או אחר. לא טיפשי?

14. Barcik Member

מפתיע, הוא גם היה זה שהחליט שזה לא הגיוני שההורים שלי משלמים 300% אחוז מס כדי להאכיל את ה"עניים".

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הוא מחליט מה נכון באותו רגע כדי שהוא ירוויח אישית מהעניין. ביבי תמיד מנסה לראות לאן יובילו אותו פוליטית המהלכים אותם הוא עושה. אם להחזיר שטחים יעזרו לו פוליטית להאריך כהונה, הוא יחזיר גם אותך. אין לו דעה פוליטית אמיתית, הכל הצגה למען השגת המטרה האישית.