אנחנו עם מטומטם !

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏1/5/07.

1. Barcik Member

המטרה האישית? פוליטיקה זו ירידה רצינית ברמה עבור בן-אדם כמוהו.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הוא נחש גדול. אוהב את החרא הזה והמעמד האישי. אל תעשה ממוכר הרהיטים כזה אדם גדול בגלל שהוא יודע קצת אנגלית. הוא יכול להשפיע עם הדיבורים שלו רק על מעמד הבינוני מינוס.. הוא שקוף ברמות.

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נדיר שאני מסכים עם סלע בצורה כל כך מלאה. ביבי הוא אדם מוכשר בלי ספק אבל הוא אכן יעשה רק את מה שישאיר אותו חי פוליטית, אחרת איך בדיוק החזרת הגולן לא סותרת את כל האידאולוגיה הימנית? ביבי צריך להיות מעורב בפוליטיקה הישראלית בלי ספק, אבל כחלק ממערכת ולא בראשה. שר חוץ, שר אוצר (אם כי בזה אני לא מתמצא, סומך על אחרים) - בבקשה, לא רואה מה התועלת בביבי כראש ממשלה כרגע, את כל הטוב שעשה לארץ הוא עשה בתפקידים אחרים.

סלע, מה מביך בלהיות מוכר רהיטים, במיוחד בדרך שהוא עשה את זה? הלוואי על כולנו.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שיחזור למכור רהיטים, כי אין לי כוח לחזור לימי:

http://mad.walla.co.il/w/f-400/337146-5.Xxx

פרס נכנס בביבי. אמר לו משהו כמו "אתה רצית לצאת למלחמה הזו ועכשיו אתה בטענות נגדנו?" הצבא לא היה מוכן, וכל אחד אחר וגם הוא היה נופל בפח החיזבאללה שנלחמו למופת. מה שנכון לביבי נכון גם לכל העם הבכיין שרצו לצאת למלחמה "הגיבורים", ועל הדרך קיבלו חזק בראש.

אני עם כותרת הדיון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/07
  5. George Best Member

מי זה בכלל פרס שיעיר לביבי?
    פרס צריך לשבת מאחורי סורג ובריח, אחד הפושעים הגדולים במדינת ישראל, פושע אוסלו, זה שהביא לפה יחד עם רבין את עראפת וכל המחבלים ועוד נתן להם נשק, מה שהביא לאינתיפאדה הראשונה והשנייה, וליותר מ2000 אזרחים וחיילי מדינת ישראל, באחת ההחלטות העלובות וההרסניות ביותר של מדינת ישראל, בושה, בושה, בושה.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא נעים לומר, אבל שארה"ב (מזרימי הכסף העיקריים למדינה שלך) אמרו לביבי שב בשקט ותחזיר את חברון, הוא וכל התעמולה שלו החזיר את חברון. לאחר מכן שאמרו לו בוא תחתום על הסכם וואי, הלך האיש וחתם על הסכם וואי (ובוצעה הפעימה השניה.. נסיגה להזכירך, נסיגה). תקלוט שלא איכפת לו, לא תלוי בו, וגם אתה לא מעניין אותו. הוא רוצה להיות ראש ממשלה, והאדמות בשטחים זה הדבר האחרון שמטריד אותו. איפה שהוא ימצא רווח פוליטי, זה המקום בו הוא יהיה. אם צריך להתחנף לעם או למתנחלים ולהציד דעות יותר ימניות, כך הוא יעשה. אם הוא צריך לחזיר שטחים ולקבל הגנה מהאופוזציה בשמאל, כך הוא גם יעשה.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שמאלני ולא מעריץ של פרס, אבל מי זה ביבי שיעיר לפרס? אתה משווה את התרומה של ביבי למדינה לתרומה של פרס? כן, פרס עשה טעויות, גם רבין, אבל ביבי לא עשה חצי ממה שכל אחד מהשניים שציינתי עשו. בחייך אריאל, התגובות שלך לפעמים מזכירות לי רדנק ממוצע.

8. George Best Member

צודק גיא,
    ביבי לא הצליח להרוס את המדינה.
    אם אתה מתכחש לכך שהסכם אוסלו הוא הסיבה העיקרית ואולי הבלעדית להתחלת צרותיה של מדינתנו, אז או שאתה צריך שיעור או שניים, או שאתה חי בסרט, או שאתה מתכחש לכך, כמו כל השמאלנים.
    פושעי אוסלו לדין.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

גיא אומר דברים נכונים, פרס עשה כל כך הרבה דברים למען המדינה הזו, בזכות הקשרים שלו עם בכירי העולם הוא הביא המון הישגים לישראל ואתה ברוב חוצפתך מדבר ככה על אחד מגדולי האומה? איך אומרים אצלכם? ליצן.

קצת כבוד לאנשים כמו פרס לא יזיק לאנשים במקום הזה.

לגבי כל ההפגנה, אז דבר ראשון אני גם מאוכזב מההתנהגות של לבני שאני כן מחזיק ממנה וחושב שהיא תוכל בבוא העתיד להיות ראש ממשלה מצויינת אבל כעת אני לא חושב שיש לאולמרט אופציית החלפה טובה. ביבי טוב בתור שר אוצר אבל סבלנו ממנו מספיק בתור רה"מ, ברק היה אסון ואסור שהוא יחזור לתפקיד ולאיילון עוד יש זמן לעבור לפני שאפשר יהיה לחשוב עליו בתור אופציה ועם כל אלה אני חושב שצריך לתת לאולמרט לנסות ולתקן את הטעויות שהתרחשו אבל אני חושב שהוא חייב להתחיל בניקוי האורוות עם פיטוריו של עמיר פרץ שהוכח כבר מספיק שהוא מהווה נטל על ביטחון המדינה, לצערינו אין לנו את הפריבלגיה של שכר לימוד על גבינו.

סך הכל אני מסכים שיש לנו תרבות של עריפת ראשים בכל התחומים מהפוליטיקה ועד לספורט דרך התרבות והסביבה ונכון שאולמרט עשה טעויות אבל בהיעדר אופציות החלפה של ממש אולי אנחנו צריכים לראות אם הוא רציני בכל הנוגע לתיקון הטעויות.

10. George Best Member

יש לי כבוד והערכה לפרס(שגר שתי מטר ממני דרך אגב) כי הוא בן אדם מאוד חכם, כריזמטי, והלוואי והמוח שלי יפעל אפילו לא ב100% מאיך שאצלו הוא מתפקד בגיל הזה, ואין לי בעיה ואני אפילו תומך שיהיה נשיא, אבל הטעות שהוא ביצע יחד עם רבין, אותה אי אפשר למחוק ואי אפשר להתכחש לה, נקודה.האסון הגדול ביותר ב59 השנים של המדינה, וזה מאוד לא מפתיע שפסחת על הסכם אוסלו.
    ואגב, אל תחשבו שאני איזה ימני או משהו כזה, אין לי אמונה בשיט באף פוליטיקאי(כמעט), פשוט לעניות דעתי ביבי הרע במיעוטו.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הרע במיעוטו...
    מה זה פה משא ומתן שחייבים להתפשר?!
    אסור להתפשר, עד שלא יבוא ראש ממשלה נורמאלי מצידי שלא יהיה בכלל, זה הרי אותו דבר.
    אבל ביבי?! כאילו השקרן ?! המניפולטיבי?! הזה שרק יודע לדבר יפה?!
    give me a break http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/5/07
  12. George Best Member

כן לירן, הרע במיעוטו.גם ביבי ממש לא תלית שכולה תכלת, אבל אין מישהו יותר טוב, נקודה.
    אולמרט - רה"מ הגרוע ביותר אי פעם, השנאה אליו גוברת מיום ליום, אם היה לו קצת כבוד הוא היה מתפטר, אבל בשביל מה, עדיף לגנוב.
    מה זה אסור להתפשר?אז מה אתה מציע?מה זה כדורגל שיש פשרה?אין בפוליטיקה לבחור אחד ממאות אלפים כמו בכדורגל, ואין מישהו יותר טוב מביבי.
    ביבי היה שר חוץ מעולה, שר אוצר פנטסטי(ומי שמתווכח לגבי זה - עיוור) וגם רה"מ בסדר גמור.
    תבין, אין אלטרנטיבה אחרת.
    חוץ מזה, ביבי הוא מנהיג, הערבים מפחדים ממנו, אתה חושב שסתם נסראללה החליט לפתוח במלחמה כאשר אולמרט "המנהיג" ופרץ מנהלים את המדינה?אצל ביבי זה לא היה קורה.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הערבים לא מפחדים מביבי ולא מאף אחד. בשנתיים וחצי כהונה שלו לא היה כל שוני ביחס שלהם כלפי ישראל בשטח. ראש ממשלה סביר.. אוי עם מי יש לי פה עסק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

השליות מתוקות אריאל, השליות מתוקות.
    אפשר לראות שאתה מנסה לשכנע את עצמך, שאתה עצמך בקונפליקט בעניין.

ואתה לוקח החלטה שאתה כועס, שאתה שונא, זה ההחלטה הכי שגוייה שיש.

15. George Best Member

מה שתגיד..
    תמשיך לא להתייחס בכוונה לדברי על אולמרט ועל הסכם אוסלו ועל הצלחתו הגדולה של אותו ביבי בתור שר חוץ ושר האוצר, מאוד לא מפתיע שאתה מתייחס רק לדברים שנוח לך לדבר עליהם.