אני שונא...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Barcik, ‏21/2/04.

1. Javier Zanetti Member

לפירלי אין הרבה קשר לאינטר...
    אח של סבתא שלי גר(בעבר) באפיאנו ג'נטילה והכיר מצויין את אנג'לו ומאסימו מוראטי וסיפר לי איזה אנשים נחמדים הם...

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אלפרון נחמד...

מוראטי מאפיונר כמו גדול.

3. Javier Zanetti Member

בוא נסכם את זה בזה שאם מוראטי מאפיונר אז ברלוסקוני ואניילי הם הראשים של המאפיה

4. juva Member

*אני שונא קבוצות שמנסות לשבור את הקודים האתים של הכדורגל, דוגמא: בעונת ההעברות, כשכל הקבוצות מחליטות לקצץ בסכומים(סתם לצורך השוואה: אוברמרס נקנה בשנת 2000 ב30 מיליון דולר, רונלדיניו נקנה השנה באותו סכום, ועם כל הכבוד לאוברמרס...) בא איזה אברמוביץ' ומחליט שבגלל שהוא רוסי והוא עשיר, הוא יכול לשחק איך שבא לו...
    **אני שונא את ריאל מדריד ובעיקר את ראול, כי הוא פשוט טוב מידי, אין לו גוף של שחקן, הוא לא עושה הרבה במגרש(רק סיומת טובה ואי אפשר לתפוס אותו בנבדל) הוא יכול להסתובב בחוסר מעש 89 דקות ואז פתאום לתת גול...זה פשוט מעצבן
    ואת רונלדו כמובן, בגלל שהוא שמן והוא לא עושה כלום ובכל זאת כובש
    ***את מנצ'סטר יוניטד, בגלל שהם לא משחקים כדורגל, הם מוכרים כדורגל
    ****את ריאל מדריד עוד פעם בגלל שהם מנסים(ומצליחים) להיות מנצ'סטר יוניטד
    *****אוהדי כדורגל אסיאתים...תנו להם דוגמנים עם בגדים של קבוצת כדורגל- הם מרוצים

5. the gunner_14 Member

כדורגל הגנתי טקטי ומכוער!!
    כי כדורגל זה הצגה!

6. שבצ'נקו Member

כדורגל זה כדורגל ולא איכפת ,אם אתה לא אוהב איך שהם משחקים אותו פשוט תעוף מהטלוויזיה ואל תראה!
    אני לא יכול לראות את הליגה האנגלית ולדעתי היא מכוערת ממש אז אני לא רואה! גם אתה אל תראה ובוא לא נרד זה על זה, כדורגל זה לא חייב להיות הצגה ממש לא!
    השחקנים לא חייבים לנו כלום! הם רק רוצים לזכות בתארים בכל דרך אפשרית וההצגות זה רק למשעממים אז יאללה שקט.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואנחנו אוהבים אותך מכל הלב!

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתור אוהד ריאל מדריד אני מכיר המון סיבות לשנוא את המועדון. כזו סיבה עוד לא שמעתי... אתה מוכן לפרט?

9. juva Member

פירטתי כבר, אבל בכל זאת...למה? כי טוב ב2 דברים בדיוק: קו נבדל וסיומת...הוא עושה בערך מהלך אחד במשחק...רוב המשחק הוא פשוט עומד ומסתכל(ביחד עם רונלדו כמובן) איך הלגרה ור.קרלוס מנסים להחזיק את ה"הגנה" של ריאל...

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, קודם כל אני מציע לך לקנות משקפיים ו/או לצפות יותר במשחקיה של ריאל.
    וחוץ מזה, הרי אמרת על ראול ש"הוא פשוט טוב מדי" שזה לא מתיישב לי ען=ם הודעתך האחרונה.
    מה גם שלשנוא את ראול לא קשור ללשנוא את ריאל. את הקשר לא הבנתי.
    אני שונא את יוסי אבוקסיס כשחקן ואת הפועל ת"א כקבוצה בלי קשר. פשוט כי הם יריביה של מכבי חיפה, ועל התקופה שהיו משחקים מגעיל כל כך והיו מעלינו בטבלה.

11. Dennis Member

*אני שונא את פיגו. נקודה. לא יעירו לו בגלל השם המפואר שלו. וזה אכן אסור לפי חוקי הכדורגל. אם לתיירי הנרי עושים את זה אז למה לא ללואיס פיגו?
    *בזבוזי זמן מאפשרים לנוח מעט מהקצב המסחרר של המשחק (לא תמיד מסחרר אני יודע בעיקר לא בארץ). אני חושב ששופטים נוהגים באיפוק מכיוון שזה גם מאפשר להם לנשום (גם הם בני אדם למרות שהם "בני זונות" ו"מהמרים" כפי שטורח להזכיר להם כל אוהד ישראלי - {סליחה על ההערה מקווה שלא תחסמו את ההודעה בגלל הבן ....}. מה עוד ששופט לעולם לא יתן לשחקן צהוב שני על בזבוז זמן. אלא אם כן ישלפו כרטיסים אדומים על בזבוז זמן על ידי שופטים רבים אז יש סיכוי אבל אם שופטים אחדים בלבד יעשו זאת קרוב לודאי שפיפ"א לא תאהב את הרעיון.
    *תאמין לי זה מרתיח אותי לא פחות מאשר אותך כאשר שחקן מביים עבירה עליו. אך באותה רמה כמעט שונא אני איך שרוי קין יצא ללא כרטיס צהוב מכל התיקולים בחריפים שלו על שחקני ארסנל בניצחון מנצ'סטר בחצי גמר הגביע.
    *בונקר למרות הכל היא בסך הכל "צורת משחק". צורת המשחק הזאת נקבעת על ידי המאמן ולא ע"י השחקנים ולכן יש להפנות את התלונות למאמנים כדוגמאת דרור קשטן ואלי גוטמן שאוהבים במיוחד את שיטת המשחק.
    *לבני אדם יש נטייה לחפס גורמים אחרים אותם אפשר להאשים בשער. מגן רואה שהשאיר חור אדיר במרכז ההגנה ומאמין שאם יבוא אל הקוון בטענות זה יכס על השגיאה שלו.
    *יש טעם רב בלהתווכח עם השופט. כמובן שיש לעשות זאת בגבול הטעם הטוב בלי הערות מיותרות שגורמות לשליפת כרטיסים בכל מיני צבעים. כאשר שחקנים באים בטענות לשופט השופט נלחץ וחושב פעמיים לפני שהוא שורק מאותה סיבה בפעם הבאה - באם זה לעבירה או לנבדל....

12. Dennis Member

ראול שחקן ענק. אני אישית גם כן שונא את ריאל מדריד בגלל שיטת הניהול שלה של הבאת כוכב בכל קיץ. כוכב מצטייר כנראה בריאל כשחקן אשר יכניס כסף רב מחוץ למגרש - דוגמאת דייויד בקהאם שלמרות שנאתי כלפיו הוא בכל זאת שחקן גדול גם על המגרש.
    מה עוד שכנראה "כוכב" בעיני ריאל הוא שחקן אשר מבקיע הרבה אחרת איך תסבירו את העובדה שהחלק הקידמי (כולל את הקישור ואת ההתקפה) של ריאל מפוצץ בשחקנים מדהימים (אני שונא אותם אבל לא מכחיש שהם טובים). למרות כל השחקנים האלו כל הספקולציות לגבי הקיץ מדברות על חיזוק בדמותם של שחקנים בעמדות שכבר מאוישות על ידי השחקנים שהובאו לברנבאו בתור הכוכבים - זידאן, רונאלדו, בקהאם פיגו... אם כל השחקנים האלו ריאל בכל זאת מדברת על הנרי ו-ואן ניסטלרוי בחיזוק לעונה הבאה בזמן שפאבון ניצב במרכז ההגנה של ריאל. ריאל צריכה בלם בצורה דחופה ביותר (כמובן שאני מרוצה כל עוד אין להם אחד כזה).

13. Forza BiancoNero Member

רק 2 דברים אתה אומר ?
    אז תוסיף לשני הדברים האלה טכניקה מצויינת, בעיטה מרחוק, משחק ראש ענק, כריזמה, עבודת הגנה וסליחה אם שכחתי משהו.
    ראול הוא החלוץ הכי חכם באירופה ללא ספק !
    מרוב החוכמה של הדברים שהוא עושה על המגרש, אתה לא מבין את הגדולה שלו, כי הוא לא סקורר כמו ואן ניסטלרוי או רונאלדו, פשוט משחק ההתקפה נבנה מסביבו, וכשזה קורה, ראול הופך את כל השחקנים שמסביבו לטובים יותר.
    אולי שכחת, אבל ראול שיחק בריאל והוביל אותה לאליפויות וגביעי אירופה עוד הרבה לפני שזידאן, רונאלדוופיגו הגיעו למועדון.
    תנסה פעם אחת לעקוב רק אחריו 10 דקות מתוך המשחק, בלי להסתכל איפה הכדור נמצא, ואז אולי תצליח לראות חלק מהפעולות שלו.
    הבנאדם מזהה במתפרצת של היריבה חור בהגנה של הקבוצה שלו, רואה 2 מהלכים קדימה איפה הכדור יהיה, טס 30 מטר אחורה כדי לסגור את החור ולוקח את הכדור !!!!!!!
    ולאלה שצוחקים שם בכיסא, לא ! אני לא מגזים !
    להיות חלוץ זה לא רק לכבוש שערים, ומה שיפה אצל ראול, זה שהוא מסוגל לעשות גם את זה בלי שום בעיה, אבל רונאלדו סקורר יותר טוב ממנו, והוא גונב לו את ההצגה כשהם משחקים ביחד, אם הוא היה לבד, המצב היה שונה.
    ראול הוא הלב של הקבוצה, וההצלחה של ריאל באירופה היא בעיקרה בזכות ראול.
    שחקן גדול של משחקים גדולים.
    אה ושכחתי להגיד גם שהוא מבשל יותר טוב משני שליש מהקשרים בעולם.

14. רפאל Member

זה בדיוק הסיבה למה כבר התחלתי לשנוא את ריאל מדריד אבל מה לעשות היום הכדורגל זה ביזנס והם רוצים ללהרוייח גם מפרסום

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אתה סתם אומר שטויות, אני לא סתם אמרתי שהוא מאפיונר, אני מתבסס על עובדות