אספניול תפגוש את סביליה בגמר כל ספרדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏5/4/07.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כל כך חבל אבל המשחק הראשון העונה של אלקמאר באירופה שהפסדתי היה היום. איזה באסה. אני לא אעביר ביקורת על מה שלא ראיתי, רק אני יאמר ש0-0 זה לא רע כל כך, ועם הגנה טובה אלקמאר תעבור את הגרמנים. לכבוש היא תכבוש.

לגבי השאר, טוטנהאם תדיח את המחזיקה בליין, ובקרב בין אספניול לבנפיקה אני עדיין עם אספניול. ואוססונה..טוב זה גמור.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/07
  2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי מתגאה באיך שסביליה שיחקו אתמול עמי, זה בזיון לכדורגל ההוגן, ניצחון בטח לא היה תוצאה משקפת.

3. riquelme1 Member

לא ראיתי את המשחק, כך שאני לא יכול להגיב לך על זה. בכל מקרה, לפי מה שהבנתי הפתיחה הית כולה של האנגלים, לאחר מכן סביליה נכנסה למשחק ותקפה בלי סוף את טוטנאהם, מה שלבסוף הביא את המהפך. לפי מה שהבנתי, לסביליה לא הגיע פנדל. הבנתי שהיה משחק לא רע בכלל, אשמח עם תפרט יותר. בכל מקרה, 2-1 זה היתרון נזיל מאוד, יהיה לסביליה קשה באנגליה, אבל אני מאמין שהם יכולים לעשות אתזה, עם לפני המשחק סביליה הית פיבורית, עכשיו הסיכוים הם: 50:50.

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הנה תיקון.
    היינו יותר טובים, הובלנו, הנענו את הכדור כשסביליה מדי פעם יצא קדימה.
    או אז בא השופט הכי גרוע שראיתי באירופה אי פעם (שתבין, הוא נתן כדור ביניים בחוץ. שמעת פעם על כדור ביניים בכדורגל?) ונתן פנדל על כלום, על עצירה ברורה ומצויינת של רובינסון ובעצם החזיר את סביליה למשחק. בחצי השעה האחרונה של המשחק אולי הייתה התקפה אחת לסביליה.
    לאורך כל המשחק סביליה שיחקה משחק ספרדי למופת - הצגות, בכיינות, יבבות על הדשא.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/07
  5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

(לא ראיתי את המקרה)

אבל רק כדי לסדר דברים, אין כזה דבר שנקרא כדור ביניים אבל יש כדור שופט. בכדור שופט השופט אמור להוריד כדור על הארץ (בידו) ועל פי איך שהמשחק הופסק אז ככה יודעים אצל מי אמור להיות הכדור.
    מה שאני מניח שקרה זה שהיה די חם באותם דקות ושחקני הקבוצה השנייה לא ממש ששו לוותר על הכדור, אז ברגע שהכדור ירד מידו של השופט הם נלחמו על הכדור ונוצר מצב כמו ביניים בכדורסל.
    בכל מקרה זה לא אמור להגיע למצב הזה

6. לא מצאתי כינוי Member

בלעדי השופט המפגר הזה זה היה נגמר אחרת לחלוטין, עד מתי ימשיכו השחקנים הלטינים עם הצניחות האלו? כל כך מגעיל, כל הורס את הכדורגל. איכס.
    אני לא רואה סיבה שטוטנהאם לא עוברת אותם בליין. פשוט לא רואה שום סיבה. קינו נמצא בכושר מצויין בחודש וחצי האחרונים וביחד עם ברבס אני מאמין שבליין זה יכול להגמר גם בתוצאה של מעל שער לטוטנהאם.

7. TheLane Member

אני רוצה לתקן את Hotspur ולהגיד ש"כדור השופט" או וואטאבר היה במצב שהכדור פגע בדגל הקרן- ויצא לקרן!! בגלל שהכדור פגע בעמוד הדגל השופט הליצן החליט שזה "כדור שופט" שוואלה, הרבה זמן אני רואה כדורגל ואני לא זוכר פעם אחת שהשתמשו בזה. בטח לא כשהכדור פוגע בדגל ויוצא לקרן, הרי כל אדיוט יודע שזה פשוט קרן.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם החיבה שלי לספרדיות , אני מאמין שרק אוסאסונה תיהיה בחצי.

2-1 זו תוצאה לא מספיקה , ובטח שבטח 3-2 במיוחד אחרי שאתה מוביל 3-0

9. נעם Member

אתה פשוט ילד גוחך...
    זה דיי ידוע שהליגה הספרדית טובה מהגרמנית מה אתה מנסה להגיד?
    וזה שהמבורג הדיחה את אוססונה מליגת האלופות קבוצה שהייתה שנה שעברה מקום 4 בלה ליגה?
    וזה שביירן מדיחה את ריאל?
    וזה שממוצא השערים בגרמנית הוא הכי גבוה ומבחינת עיניין המירוץ לאליפות הוא הכי צמוד?
    יש יתרונות לוחסרונות לכאן ולכאן.
    לך לשחק בדוקים...

10. Leicester Haifa Member

בדיוק. השופט היה קטסטרופה, בגלל זה אני דיי משוכנע שעם היכולת הנוכחית ואצל התרנגולים, לא נראה את סביליה בחצי הגמר.

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי רק את המחצית השנייה של סביליה - טוטנהאם ולמעט הדקות האחרונות סביליה ישבה בחצי שלה ונתנה לטוטנהאם לכדרר מסביב לרחבה (לא שיצא מזה משהו). אני לא יודע מה עם אוהדי טוטנהאם, אבל אותי ארון לנון פשוט מעצבן לפעמים, נראה לי שהילד הזה פשוט לא חושב מעבר לצעד אחד קדימה, כל כך הרבה דריבלים חסרי מטרה, מזכיר את רונאלדו בעונה הראשונה באולד טראפורד. על הספורטיביות במשחק בכלל אין מה לדבר, זה בכלל עולם אחר.

12. Leicester Haifa Member

לנון ישתפר, אבל לוקח זמן.
    הוא עדיין צעיר.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג על מה אתם מדברים. לנון שחקן אדיר כבר היום, שפשוט לא היה משהו מול סביליה.

14. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת כישרון אני מחזיק מאוד מלנון אל תבין לא נכון. אבל הוא עושה יותר מדי שטויות במהלך המשחק, בשלושת המשחקים האחרונים שראיתי ממנו - מול סביליה, ישראל וצ'לסי, הוא נסחף יותר מדי פעמים למצבים אבודים. לא תמיד צריך לנסות לעבור את השחקן שלפנייך, בטח שלא תמיד באותה שיטה, ובטח ובטח שכדאי גם לחשוב אם לעבור אותו ייתן לך משהו ואם לא תגיע למצב שבו תצטרך לעבור אותו שוב כדי לחזור לנקודת ההתחלה. שחקן גדול, אבל עדיין לא חכם במיוחד.

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

תקן אותי אם אני טועה,הוא עושה שטויות כמו כל שחקן צעיר.אני תופס ממנו מאוד ורואה ממנו כפוטנציאל
    עצום לעתיד.