אצטדיונים ומגרשי כדורגל בישראל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏29/5/15.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. הליגה הישראלית תמיד, אבל תמיד מתחילה בסוף אוגוסט.
    ב. אחרי המחזור הראשון/שניים ראשונים, יוצאים מיד לפגרה של שבועיים כי יש נבחרת, ואז ישר אחרי זה יש את ראש השנה, כיפור וסוכות שמגיע באמצע ספטמבר
    ג. אין סיבה שהשיפוץ בלויטה לא יסתיים בסוף ספטמבר, ואז הם יארחו בליגה. אין שום הגדלה ל-6,000 מקומות, אלא אם יקימו יציע קטן ממול. אני לא יודע להגיד לכם אם בכפר סבא נכנסים 5,800, כי הנתון שנקלח הוא מהויקיפדיה, אבל כשהייתי שם ונכנסו בערך 5,000 אז אמרו שהאיצטדיון מלא, אני מאמין שיש גם הפרדה אז וואלה, יש מצב שהתכולה היא קצת מעל ל-5000. גם אמרו שהם הולכים להעביר את הספסלים להיות שקועים + הריצוף לצד איפה שהקהל. נוסף על כך ראש העיר אמר שאיצטדיון חדש גם בא בחשבון, אולי בשיתוף רשויות, אני מניח שהוא מתכוון להוד השרון, שגם היא זקוקה לאיצטדיון, וההבדל בין כפר סבא להוד השרון זה פשוט רחוב, יכול להיות שהוא גם מדבר על רעננה, אבל אז יצטרכו להקים איצטדיון פחות או יותר בגבול בין הערים (כביש 4).
    ד. כמה מנויים נמכרו לטרנר? 9,500? אני מאמין שנוכח העובדה שהתכולה היא 16,000, אז יאפשרו לבאר שבע למכור עד 13,000 מנויים/כרטיסים, ואז זה ישאיר את היציע מאחורי השער שהוא כמובן יחולק כ-10% ממנו לקבוצת החוץ ואז יהיה לבאר שבע עוד 1,500 כרטיסים למכור, ובמשחקים גדולים, ייתנו את כל היציע לקבוצה האורחת, כ-3,000 מקומות, אחרת פשוט יהיה שם הפרדת כיסאות והקבוצה תפסיד בפוטנציה כסף מ-1,500 כרטיסים, כי אין שום סיכוי שבעולם, שהמשטרה שלנו תיתן שיהיה שם קהל של שתי הקבוצות בלי הפרדה, גם בסמי עופר בנוסף לזכוכית המפרידה יש שם איזה הפרדה של כמה מאות כיסאות בקלות מהיציע התחתון עד לעליון בעזרת יוטה לבנה.
    ה. מה זה כמות החניה היא במינימום תקן, ממתי יש תקן לחניה? חניה צריכה להיות כמחשבה לפי כמות האנשים באיצטדיון: נניח 16 אלף, ואתה לוקח בחשבון שמכונית זה 5 אנשים, אז צריך שיהיה 3,200 מקומות חניה. לצערי בשום איצטדיון אין חשיבה נורמלית, ואז מה קורה? אם יש לך 3,200 מקומות חניה + תחבורה ציבורית נכונה, אז מה קורה? א. לא מחנים בשכונות ב. לא יהיה עמוס והכניסה והיציאה יהיו חלקים, תמיד.

2. zahipan Member

3. ~Omri~ Member

לראות ולא להאמין. מתקן חדש בישראל עם כיסאות לא כחולים :)
    כל הכבוד לאוהדי באר שבע שהצליחו לגרום לעירייה לשנות את צבע הכיסאות!

yakar, Hapoel_Tel_Aviv, ייא ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. עידן444 Member

אני חושב שקצת נסחפתם עם הקטע של הכחול. בעכו האצטדיון לא כחול, סמי עופר לא בדיוק כחול, טדי לא נבנה כחול, בפ"ת זה היה מתבקש שהאצטדיון יהיה כחול.
    נשארנו למעשה עם נתניה שאני אפילו לא זוכר שיח ציבורי בנושא הצבע של הכסאות. הרי כל מה שרצינו זה שיסיימו לבנות את האצטדיון הזה לכל הרוחות!!! גם כבר אמרתי בעבר שאצטדיון בצבע צהוב היה יכול להיות מאוד מכוער בטח כשמדובר באצטדיון עירוני שלא מארח רק משחקי כדורגל. גם צהוב זה צבע שדוהה ומהר מאוד האצטדיון היה נראה גועל נפש כמו הקופסא.
    את טדי הופכים לכחול וזה לדעתי בעיקר מסיבות לאומיות ואף אחד לא ילך נגד זה. בב"ש זה ממש לא היה לעניין לעשות את האצטדיון כחול ויפה שהאוהדים עמדו על כך שזה לא יהיו כך.
    אז על מה בעצם המהומה סביב הכחול?

5. ~Omri~ Member

עכו - אצטדיון לא מעניין. לא חשבתי עליו שכתבתי את ההודעה.
    סמי עופר - הצבע הדומיננטי בו הוא כחול.
    נתניה - כחול. יש לא מעט אצטדיונים עם כיסאות צהובים, וזה נראה סבבה לגמרי. אני לא חושב שזה עניין יקר להחליף את הכיסאות פעם בעשור במידה והצבע ידהה.
    טדי - ייתכן שסיבות לאומיות אכן היו הסיבה לבחירה בכחול, אבל באותה מידה היו יכולים לבחור גם בתכלת. כמו כן, היו יכולים לבחור גם בשילוב של כמה צבעים, כך שהתוצאה הסופית תהיה מספיק "נייטרלית" על מנת שהאצטדיון ישמש כאצטדיון לאומי.
    יד אליהו - כחול.
    ארנה פיס ירושלים - כחול.
    באר שבע - היה כחול אלמלא אוהדי הקבוצה לא היו מתערבים.

ולא, אין שום מהומה. סתם עניין מוזר.

Nave אוהב/ת את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

נתניה יכול להיראות נהדר בשחור (שזה באופן כללי צבע מרשים לכיסאות), עם שילוב של צהוב אז בכלל..
    כל צבע דוהה.

לגבי באר שבע - אדום זה צבע שבאופן טבעי אני לא אוהב וגורם לי לפסול כל דבר בערך, אבל זה נראה נהדר באצטדיון. בכלל כל צבע שבוהק בעיניים ויוצר ניגודיות עם צבע הבטון (כלומר כל דבר שהוא לא לבן, אפור או גוון עדין ובהיר של צבע) יוצר מראה מרשים.

7. עידן444 Member

יש כאלה שיוצר ויש כאלה שפחות. לכן בב״ש הלכו על בורדו ולא על אדום. הכחול כנראה דוהה הכי פחות ואנחנו מדינה חמה עם המון שמש וזה נלקח בחשבון...
    ולבחור שאמר שלא יקרה כלום אם כל 10 שנים יחליפו כסאות... נראה לי ששכחת איפה את חי...

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה אדום דיי בוהק, אין לי מושג איפה אתה רואה בורדו.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה בורדו ברא שלכם, תסתכלו על התמונות תקריב, זה אדום בוהק!

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

החברה שהוזמנו ממנה הכיסאותל א עמדו בהבטחה.

הם הבטיחו בורדו, אנחנו קיבלנו אדום, ובסוף כולם ייהנו :)

Hapoel_Tel_Aviv ו-עומר אוהבים את זה.
  11. Telkiyski Member

הגיע הזמן שיהיה פה אצטדיון עם כיסאות אדומים.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  12. Ice Cream חסה

עזבו צבעים, אין ולא יהיה כמו הצורות של טדי, שלצערי הולכות להיכחד.
    אם יש משהו שבזכותו אני אוהב את גבעת רם זה חלק קטן מהיציע שם שגם יש בו את הצורות האלה של מפעל הפיס..

13. עידן444 Member

גם אני ממש אהבתי אותן... חבל...

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

גם לבלומפילד היו צורות הרבה פחות מוצלחות.

15. עידן444 Member

בטדי זה היה מדהים. בבלומפילד מבחיל.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 9, אורחים: 136)

1. EsheD
  2. חייל שוקולד
  3. Hovavi
  4. matanbl22
  5. katamoni
  6. yuvalu
  7. o.b.