אצטדיונים ומגרשי כדורגל בישראל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏29/5/15.

 1. צ. שיף

  צ. שיף Member

  הצטרף ב:
  ‏9/9/09
  הודעות:
  5,584
  לייקים שהתקבלו:
  440
  עיריית חדרה מדווחת על השגת תקציבים נוספים לבניית האצטדיון החדש שלה בצפון מזרח העיר. האצטדיון (ומתחם מגרשי האימונים לצידו) אמור לעלות כ95 מיליון שקלים (ל8000 מושבים מתוך ה12,000 הפוטנציאלים) וכעת מדווחת כי התקציב שהושג לאצטדיון כבר הגיע ל62 מיליון שקלים. והחלוקה היא כזאת: 25 מיליון מהטוטו, ועוד 37 מיליון שקלים ממכירת הקרקע של מגרש הכדורגל של מכבי חדרה לפרוייקט אאורה סיטי חדרה שיחד עם ההיטלים של מס שבח וכולי הכניס לעירייה 37 מיליון שקלים שהוקצו כולם לפרוייקט האצטדיון החדש. צריך לזכור אבל שעדיין נותר צורך לגייס כ33 מיליון שקלים לבנייה (אבל מצד שני ניתן לקצץ בפיתוח למשל בהקמת מתחם האימונים והמרכז המסחרי הסמוך) ועוד לקוות שיצליחו לעמוד במסגרת התקציבית כי כידוע לנו בארץ כמעט תמיד מתקני ספורט גדולים מתחילים במחיר משוער אחד והעלות בפועל הולכת ומתנפחת ויכולה לפעמים כמעט להכפיל את עצמה. מספיק שעלות האצטדיון בחדרה תגדל ל110 מיליון וכבר זה חתיכת חור בתקציב.

  62 מיליון שקלים יושקעו בבניית אצטדיון חדש בחדרה | ספורט 1
  ?????? ???? ??????: ?????? ??? ???????? ???

  סקיצת האצטדיון החדש, מתוכנן במשרד גולדשמידט ארדיטי בן נעים אדריכלים ונראה שיהיה דומה למדיי לאצטדיון טרנר בבאר שתוכנן באותו משרד. בהפועל חדרה מקווים שיפתח ב2021.
  [​IMG]

  פרוייקט אאורה סיטי חדרה, מספק 37 מיליון שקלים מתקציב האצטדיון
  [​IMG]
   
  נערך לאחרונה ב: ‏22/11/18
  oranfu ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
 2. צ. שיף

  צ. שיף Member

  הצטרף ב:
  ‏9/9/09
  הודעות:
  5,584
  לייקים שהתקבלו:
  440
  והנה מסתבר שתחושות הבטן שלי צדקו במידה מסוימת. כרמל שאמה ומשה רווח (מחזיק תיק הספורט בעיריית רמת גן) החליטו לחזור בהם מתוכניות ההריסה של ישראל זינגר לאצטדיון רמת גן וסביבתו ולבחון במקום זאת אפשרויות שונות לשפץ או לבנות אותו מחדש כחלק מקריית ספורט (אולימפית-לאומית או רק עירונית?) ולצמצם את שטחי המגדלים והמסחר שהחלו לתכנן בתקופת זינגר כך שהמגדלים שיוקמו ייועדו למימון בניית קריית הספורט אך לא יחליפו אותה. עיקר הדילמה היא בין שדרוג השטח היקר של האצטדיון וסביבתו ליד קניון איילון כקריית ספורט חדשה לבין אופציה חלופית שמועדפת על ידי חלק ממועצת העירייה לשדרג את קריית הספורט בדרום מזרח העיר הכוללת את אצטדיון וינטר ואולם זיסמן וכולי (על ידי שיפוץ וינטר אך גם לצד האפשרות להקמת מבנים חדשים כמו היכל ספורט עירוני חדש ואולי תכנון אצטדיון עירוני חדש עבור הפועל ר"ג). בכל אופן אפשר לחכות עוד שבועות וחודשים עד שנשמע תכלס על איזה תכניות מתקנים ספורטיביים ילכו בעיריית רמת גן וחודשים ושנים עד שיממשו אותם בפועל.
  ??????? ?? ??? ???? ????: ????? ??????? ?"?

  למען ההגינות נזכיר שגם ישראל זינגר הביע בעבר רצון לקדם את שיפוץ וינטר (בתנאי שגם הפועל ר"ג תשחק בו) ומשנכשל בכך החל לקדם בשלב מאוחר יותר רעיון להקמת אצטדיון קומפקטי יחסית באזור קניון איילון כחלק מהפיתוח העתידי לאחר שייהרס האצטדיון הלאומי. לכן גם בנוגע לתוכניות של כרמל שאמה צריך יהיה לבחון האם הוא יקדם אצטדיון סטייל האצטדיון הלאומי החדש שתוכנן לקום בו בעבר (ואז שוב נשאל גם על שיתוף הפעולה במיזם גם איזו קבוצת כדורגל בולטת כמו מכבי ת"א) או אצטדיון ברמה מתאימה לקבוצה מקומית כמו הפועל רמת גן בלבד (אפילו אם נאמר שתעפיל לליגת העל ותידרש לאצטדיון מתאים לליגת העל) משהו כמו 10,000 צופים, בסדר גודל של אצטדיון המושבה למשל. ואם מדברים על קריית ספורט שמן הסתם תכלול גם אולם ספורט האם שוב מדברים על רצון לאיזה אולם כדורסל עירוני של משהו כמו 3000 מקומות או על היכל ספורט מהגדולים בארץ שגם ישמש להופעות ועוד. צריך לזכור שאצטדיון רמת גן בסופו של דבר צמוד להדר יוסף ובתנאים אידאלים היה ניתן ליצור קריית ספורט ברמה אולימפית משותפת לתל אביב ולרמת גן.

  כרמל שאמה משמאל ומשה רווח במרכז
  [​IMG]

  כמובן שאופציית השיפוץ הכי בסיסית היא להרוס את רוב הטריבונות באצטדיון מלבד הטריבונה המערבית (במילא היא היחידה שנפתחת למשחקים) וליצור משהו כמו זה
  [​IMG]

  אופציה נוספת היא להרוס גם את המפלס העליון של היציע המערבי ובניית יציע מזרחי כדי ליצור איזה אצטדיון של כ10,000 צופים בלי יציעים גבוהים מדי. זה יכול להיות גם אצטדיון מקורה
  [​IMG]

  ואילו האופציה הכי יקרה לשיפוץ (לא כולל הריסה מוחלטת ובניית משהו חדש לחלוטין) היא לבנות את רוב הטריבונות מחדש (חוץ מהמערבית) וכמובן גג ולהפוך לאצטדיון לאומי חדש כמו זה למעל 50,000 צופים לפחות
  [​IMG]
   
  נערך לאחרונה ב: ‏25/11/18
  Dan102 אוהב/ת את זה.
 3. צ. שיף

  צ. שיף Member

  הצטרף ב:
  ‏9/9/09
  הודעות:
  5,584
  לייקים שהתקבלו:
  440
  נערך לאחרונה ב: ‏27/11/18
 4. צ. שיף

  צ. שיף Member

  הצטרף ב:
  ‏9/9/09
  הודעות:
  5,584
  לייקים שהתקבלו:
  440
  אוטוטו דצמבר ולא מוצא שום תמונות חדשות מבניית אצטדיון טבריה, שום עדכונים חדשים על קירוי היציע הדרומי בטדי (מצחיק שהבטיחו להשלים אותו עד סוף 2018), שום עדכונים על שיפוץ אצטדיון הרצליה או נצרת עילית שאמורים להתבצע עבור העונה הבאה כדי שיאושרו ללאומית (ובמקרה של הרצליה אפילו לליגת העל עבור הפועל רעננה). מה יהיה? לא מצפה לקצב עדכונים סטייל שיפוץ בלומפילד אבל נראה לי שמאפריל לא פורסמו תמונות חדשות מאצטדיון טבריה.

  ומי שמוצא תמונות חדשות מבניית המגרשים של בית שמש ובוקעאתא ועראבה וקרית ים ומוקייבלה ומחנה יהודה בפ"ת ואפילו אצטדיון עיר הבה"דים נא להעלות פה. וכמובן כל עדכון על שיפוצים, תוכניות לאצטדיונים חדשים אפילו מגרשי ליגות נמוכות והדמיות חדשות ולא מוכרות נא להעלות בהקדם.
   
  נערך לאחרונה ב: ‏25/11/18
 5. crazyblue5

  crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

  הצטרף ב:
  ‏23/8/10
  הודעות:
  6,847
  לייקים שהתקבלו:
  772
  מין:
  זכר
  במחנה יהודה עד שגדל דשא והיה נראה שבקרוב ייפתח המגרש החליטו/הבינו שיש בדשא בעיה ופשוט הפכו את המשטח לגמרי וכרגע אחרי שיישרו אותו הוא נראה בדרך לשתילה מחודשת ( נראה כרגע די כמו לפני שזרוע רק שפה זה לשתול את הדשא מאפס )

  אנשים במחנה יהודה כבר מתחילים לחשוש שגם העונה הזאת תיגמר בלי מגרש ביתי
  [​IMG]
   
 6. katamoni

  katamoni Member

  הצטרף ב:
  ‏25/2/11
  הודעות:
  677
  לייקים שהתקבלו:
  158
  חבל על כספי הציבור שיתבזבזו על האצטדיון המיותר הזה שאין בו שום צורך בטח שלא אחרי שבלומפילד יהיה מוכן בעונה הבאה.
  שישפצו את וינטר שיתאים גם להפועל ר"ג, ישפצו את הרצליה שיתאים לרעננה ויהרסו את איצטדיון ר"ג אחת ולתמיד!
   
 7. yuvalu

  yuvalu Member

  הצטרף ב:
  ‏10/10/17
  הודעות:
  126
  לייקים שהתקבלו:
  7
  מין:
  זכר
  האמת שלבנות מחדש עם המערבי העליון כמו במטרופוליטנו ולהוסיף יציעים בשאר הכיוונים ולמטה במערבי כדי להפוך את זה לקרוב לדשא, נשמע ממש ממש מפתה ומגניב. מפתה ומגניב עד הרגע שאתה נזכר שאין צורך בכך, אבל הרעיון עצמו לדעתי נהדר מבחינה אדריכלית. לא מכיר עוד אצטדיונים כאלה בארץ שיש טעם לעשות כזה דבר (אולי רק לויטה וגם בקושי). לדעתי צריך להרוס ולבנות אחד עם 7000 להפועל רמת גן (לא נראה לי אופציונלי לחלוק את וינטר עם היריבה) ובגודל כזה אין טעם או צורה לשמר שום חלק, רק מ30000 לדעתי. אם היה צורך באצטדיון לאומי חדש שם הייתי שמח שמה שתיארתי זה מה שהיה קורה, אבל כאמור אין.
   
 8. צ. שיף

  צ. שיף Member

  הצטרף ב:
  ‏9/9/09
  הודעות:
  5,584
  לייקים שהתקבלו:
  440
 9. צ. שיף

  צ. שיף Member

  הצטרף ב:
  ‏9/9/09
  הודעות:
  5,584
  לייקים שהתקבלו:
  440
  האמת שהתוכניות לבצע שיפוץ באצטדיון רמת גן כמו התוכניות של המטרופוליטנו (שימור היציע המערבי בתוך אצטדיון חדש שבאותם שנים העריכו שיעלה כ100 מיליון דולר לאיזה 60,000 צופים, היום ברור שיעלה איזה 200 מיליון דולר) תוכננו בעבר ב2006 ונועדו לביצוע עד 2012 אך ב2010 כבר קידמו תוכניות לבנות הכל מחדש ואולי אפילו לא בדיוק על אותה נקודה אלא להסיט את האצטדיון קצת יותר צפונה או נקודה אחרת. אם כי גם בתקופה שגולדהאר התעניין באצטדיון כבית למכבי בחנו שוב את האופציה של שימור היציע המערבי בתוך אצטדיון מחודש מכיוון שהוא היה מוזיל את הבנייה.
  אצטדיונים ומגרשי כדורגל בישראל | עמוד 313 | Asoccer.co.il - לאנשים שאוהבים כדורגל

  לרמת גן יש יתרון של קרבה לתחנת רכבת ושטחי חנייה שאין לבלומפילד (וזאת הטעות הגדולה של השיפוץ שלו במקום להקים אצטדיון תל אביבי אחר נגיש יותר לתחבורה ולהסדרי חנייה) ואם יהיה גדול יותר גם יהיה אתר הופעות מועדף יותר מפארק הירקון וגם למשחקי נבחרת ועוד ואולי גם לקבוצת כדורגל מרכזית כמו מכבי ת"א. בואו נזכור שהעומס הצפוי לבלומפילד יהיה מאוד גדול עם 3 קבוצות כדורגל והופעות. אז גם אם יהיו בו "רק" הפועל ת"א ובני יהודה זה די והותר פעילות ואפשר למצוא פעילות גם לרמת גן המחודש בתור אצטדיון לאומי אמיתי + בית של מכבי ת"א נגיד. בכל מקרה דבר אחד בטוח, בין אם ישפצו או יהרסו לחלוטין, בכל מקרה אין כוונה לשמר את הטריבונות הישנות (חוץ אולי מהמערבית) ואת תלי העפר שמתחתיהם אז אפשר כבר עכשיו להרוס בלי נקיפות מצפון ואחר כך לחשוב אם להרוס גם את המערבי או לבנות אצטדיון אחד שמשתמש בו.

  ואי אפשר לכפות על קבוצות לשחק באצטדיונים של ערים אחרות במקום מתקן עירוני. חוץ מזה מי החליט שהגיוני שרעננה תשחק בהרצליה? אולי הגיוני יותר שיתוף פעולה של רעננה דווקא עם כפר סבא לאצטדיון משותף (שתיהן רוצות אצטדיונים חדשים ברמת ליגת על, (ובכפר סבא בפירוש בחנו את שימור היציע הקיים ובניית יציע נוסף ממזרח אבל החליטו שעדיף להרוס אותו לגמרי ולבנות מחדש ושאין טעם לשמר את הטריבונה הישנה למרות שהיתה מוזילה ומקצרת את זמן הבנייה החדשה) אף שבשנים של הבנייה הם יכולים לסגור על הסדר שימוש זמני בהרצליה עד שישלימו בניית אצטדיון משלהם) ואילו הרצליה דווקא עם רמת השרון (גם כך תוכנן בעבר שאם רמת השרון חוזרת לליגת העל מכיוון שגרונדמן לא מתאים לליגת העל היא תשחק בהרצליה)? ואי אפשר גם לכפות על הפועל רמת גן לשחק באצטדיון וינטר, אלא אם יחליטו להסדיר שעיריית רמת גן תעביר אותו לבעלותה כדי שלא יהיה יותר בבעלותה של הכח רמת גן וככה העירייה תוכל להשכיר את השימוש בו לקבוצות השונות באותם תנאים. אבל בתור הקבוצה הבכירה של העיר, המצב הנוכחי שלה שהיא משחקת באצטדיון רמת גן מול טריבונות בלויות וריקות לא יכול להימשך. היא צריכה אצטדיון קומפקטי שמתאים לליגה הלאומית/העל בגודל כמו וינטר (אחרי שדרוגים מתבקשים).
   
  נערך לאחרונה ב: ‏25/11/18
 10. צ. שיף

  צ. שיף Member

  הצטרף ב:
  ‏9/9/09
  הודעות:
  5,584
  לייקים שהתקבלו:
  440
  הסוככים המוכנים מעל היציע הזמני המרכזי
  [​IMG]

  [​IMG]

  וגם יציעון האורחים
  [​IMG]

  [​IMG]

  ובמשחק
  [​IMG]

  [​IMG]

  ואגב יש גם בשורות לגבי בניית טריבונת הקבע הראשונה מצידו השני (המערבי) שצפויה להכיל 2500 מקומות ויתחילו לבנות אותה (אינשאללה) במרץ 2019. לאצטדיון הוכנו כזכור תוכניות לכ7000 מקומות ב4 טריבונות.
  قال ... لن اتوقف ... وبالفعل لم يتوقف ... الملعب البلدي يكتسي بالعشب الشتوي وبالمعرشات والرئيس عادل بدير يؤكد الرياضة غذاء القسماويين ولن نتخلى عنها ابدا - قسماوي نت — مصداقية في الخبر .. دائما في قلب الحدث

  הדמיית הטריבונה המערבית בעתיד (השמאלית, השנייה היא הטריבונה הצפונית שתוקם בשלב מאוחר יותר) וידאתי את זה בפייסבוק של מוטי בודק שזה הדמיית היציע של כפר קאסם ולא כפי שמופיע בויקיפדיה בתור הדמיית היציע של אצטדיון טבריה. אגב לא בטוח שבשלב הראשון יבצעו את הגג ואפילו לא בטוח לגבי שורת תאי הכבוד והחללים השונים שמעל הטריבונה עצמה. הטריבונה המערבית היא הכי גדולה באצטדיון ואמורה להכיל כ2500 צופים בעוד המזרחית העתידית תכיל כ2000 מקומות ואילו 2500 מקומות נוספים יתחלקו בין הצפונית והדרומית שיוקמו רק בשלב האחרון.
  [​IMG]
   
  נערך לאחרונה ב: ‏1/12/18
 11. צ. שיף

  צ. שיף Member

  הצטרף ב:
  ‏9/9/09
  הודעות:
  5,584
  לייקים שהתקבלו:
  440
  ההתאחדות לכדורגל והמשרד לתרבות וספורט קיימו כנס באודיטוריום בית הנבחרות בשפיים כדי לדון בשיפור הכדורגל הישראלי. מתוך הדברים שרלוונטים לפורום הזה הוא הנתונים בתחום המגרשים החסרים והליקויים באלו שקיימים. לפי הנתונים שהוצגו בכנס, בישראל פועלים כ890 מגרשים (בלבד, מחסור רציני בהשוואה לגודל האוכלוסייה ובהשוואה למדינות אירופאיות אחרות. סתם בשביל ההבנה, בישראל יש לפי ויקיפדיה 1255 יישובים ככה שסטטיסטית יש פחות ממגרש ליישוב) ואף אלו לא תמיד עומדים בתקנים לכדורגל מקצועני (לפחות ברמת אימונים) בשל מחסור בתאורה, איכות דשא ותחזוקה, ממדי מגרשים לא תקניים, מחסור במלתחות, טריבונות לקהל וכולי. ובנוסף ציינו שלמרות שלקרן התקנים/טוטו יש תקציבים של מיליונים למימון מגרשים נוספים (ושיפוץ קיימים) מאוד קשה במדינה שלנו לרשויות שונות עם ערך הקרקע והמחסור בקרקע למצוא קרקעות פנויות שניתן לייעד למגרשים הנוספים (במקום לעשות עליהם איזה בוננזה נדל"נית של בנייה) מה שפוגע קודם כל ביכולת להקים בתי ספר לכדורגל נוספים לילדים. (מבין התלונות נזכיר שעל פי קרן המתקנים ישופצו עשרות מגרשים קיימים, יתקינו תאורה ב72 מגרשים ויקימו לפחות 46 מגרשי כדורגל חדשים ברמת ליגה א' ונוער, ולא כולל תקציבים לעשרות מגרשי שחבק קטנים המשמשים לקטרגל ובתי ספר לכדורגל אבל מן הסתם כדי לקרב סטנדרטים לאירופה צריך כמעט להכפיל את כמות המגרשים הקיימים ולא להסתפק בכ46 בלבד).
  "?????????? ?????? ?????? ?? ?????? ??????"

  ואגב בפורום אחר של כנס "כלכליסט" אמר יו"ר מנהלת הליגות (העל והלאומית) כי לדעתו מנהל מקרקעי ישראל הוא זה שצריך להפשיר קרקעות לייעוד ספציפי כמגרשי כדורגל ובמיוחד לילדים ונוער. בנוסף דיבר על הרצון לשפר חוויית צפייה באצטדיונים דרך פרמטרים שונים כמו מלחמה באלימות במגרשים, במחירי הכרטיסים, במסחור לטובת שיפור החוויה (בהשראה מאנגליה אלא מה) והכל כדי למשוך יותר קהל למגרשים. (בינינו הדרך הכי טובה למשוך קהל היא קודם כל הצלחה ודירוג גבוה בליגה ובמקרה של הלאומית כמובן להתמודד על העפלה. ובנוסף רמת המגרשים כי ככל שהאצטדיון חדיש ומודרני ככה יותר נעים לקהל לבוא אליו, כולל הפנטזיה שתמיד חוזרת על עצמה למשוך למגרשים גם נשים וילדים).
  ארז חלפון: "אנו נלחמים באלימות במגרש כדי להפוך אותו לידידותי יותר"

  גם וילי רוטנשטיינר השתמש בדיון בשפיים כהדגמה לרמה הירודה של המתקנים (חוץ מהמחסור במתקנים) כיצד במתחם קריית שלום של מכבי ת"א המבנים הם קרוואנים ולא מבני קבע מסודרים כמקובל באוסטריה (או אפילו הבית האדום של הפועל באר שבע). אז נכון שישנם קבוצות ליגת על נוספות עם מתקנים מאולתרים שכאלו (בית"ר ירושלים והמתחם שלה בבית וגן) אבל מצד שני נזכיר שממילא בטווח הרחוק מכבי ת"א מתכננת לנטוש את קריית שלום לטובת קומפלקס אימונים מודרני ככל הנראה מחוץ לגבולות תל אביב (אולי בדרום רמת השרון למשל).
  ?????????? ???? ???????? ?????: ???? ??????
   
  נערך לאחרונה ב: ‏27/11/18
 12. צ. שיף

  צ. שיף Member

  הצטרף ב:
  ‏9/9/09
  הודעות:
  5,584
  לייקים שהתקבלו:
  440
  הדשא של טרנר אחרי שזרוע החורף

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Bluekipper אוהב/ת את זה.
 13. צ. שיף

  צ. שיף Member

  הצטרף ב:
  ‏9/9/09
  הודעות:
  5,584
  לייקים שהתקבלו:
  440
  פורסם היום מכרז להספקת המושבים לאצטדיון בלומפילד המחודש וממנו עולה כי חל גידול נוסף במספר המקומות הסופי באצטדיון שצפוי להיות 29,522 מקומות (קודם דיווחו שיכיל כ29,150 מקומות). מתוכם אפשר למנות 27,654 מושבים רגילים (אם כי ייתכן כי ליציעים הצפוני והדרומי יתבקשו מושבים מתקפלים, סה"כ כ9,634 מושבים), כ128 מושבי נכים, כ150 מושבים לתאי הצפייה (כ15 לכל תא?), כ458 מושבים ליציע הפלטינום לVIP המערבי וכ470 מושבים ליציע הזהב לVIP המערבי ואני מניח שגם נכללו מקומות לעיתונאי הספורט ועוד. (ואני שוב שואל אם כבר מצליחים כל פעם להוסיף עוד כמה מאות מושבים, למה לא עשו את המאמץ לעבור רשמית את רף ה30,000 מקומות).
  https://www.ta-eda.co.il/wp-content/uploads/2018/11/מכרז-מושבים-הזמנה-לשלב-א-סופי-25112018.pdf

  ומכרז נוסף פורסם היום להספקת מסכי התוצאות לאצטדיון שגודלם צפוי להיות כמו זה של סמי עופר, 72 מ"ר.
  https://www.ta-eda.co.il/wp-content/uploads/2018/11/מכרז-מסכי-תוצאות-21112018.pdf

  ??? ???????? ????? ?????? ???? ?????? ????

  האצטדיון, המושבים (לא יודע איזה צבע יהיו, אבל כנראה צבע נטרלי שלא מזוהה עם אחת הקבוצות העירוניות או אחת היריבות בליגה כמו אפור וסגול ולבן ואולי בכלל הכחול הגנרי שיש בכל כך הרבה אצטדיונים ואולמות ישראליים) ואחד משני מסכי התוצאות
  [​IMG]
   
  נערך לאחרונה ב: ‏29/11/18
 14. צ. שיף

  צ. שיף Member

  הצטרף ב:
  ‏9/9/09
  הודעות:
  5,584
  לייקים שהתקבלו:
  440
  המשך שיבושי לו"ז ומגרשים ביתיים בשל שזרוע החורף והפעם כאב הראש של מכבי יפו שלרוב משחקת באצטדיון התקווה אבל את משחקיה האחרונים נאלצה לארח במגרש צפרירים חולון והפעם אמורה לארח חד פעמי במגרש של מרמורק (איצטוני) ברחובות. אבל היריבה הפועל אדומים אשדוד מתנגדת למגרש של מרמורק בגלל הקיבולת הקטנה במיוחד לאוהדיה (סה"כ איצטוני מכיל כ800 מקומות מקסימום) ואף מאיימת לא לבוא למשחק בתנאים כאלה.
  - גולר האם המשחק של אשדוד ומכבי יפו יבוטל?

  בעיניי זה שוב דוגמה נוספת לכך שאצטדיוני משחקים בליגה א' צריכים במינימום להכיל 1000 צופים ושלא לדבר על כך שההתאחדות צריכה למצוא פתרון ולקבוע נהלים מסודרים למשחקים בתקופות שזרוע.
   
 15. צ. שיף

  צ. שיף Member

  הצטרף ב:
  ‏9/9/09
  הודעות:
  5,584
  לייקים שהתקבלו:
  440
  גם בני יהודה הצטרפה למכבי והפועל ת"א וחתמה על הסכם שימוש בבלומפילד המחודש לחמש שנים (עם אופציה להארכה לעוד חמש).
  לצד מכבי והפועל תל אביב, גם בני יהודה תשחק בעונה הבאה בבלומפילד המחודש - כדורגל ישראלי - הארץ
  בני יהודה: חתמו על הסכם אצטדיון בלומפילד | ספורט 1
  ??? ????? ???? ?? ???? ????? ?????????
  בני יהודה חתמה לחמש שנים בבלומפילד
  גם בני יהודה תשחק בבלומפילד המחודש | ישראל היום

  נזכיר שבטווח הארוך בני יהודה מקווה שייבנה בפארק בגין בדרום העיר אצטדיון קומפקטי יותר עבורה (ואולי עבור קבוצות נוספות כמו מכבי יפו) כחלופה לאצטדיון התקווה (ואצטדיון גאון ביפו) אבל לא נראה שהחלום שלה יתגשם בשנים הקרובות.

  נ.ב. במכבי ת"א טוענים שאומנם הם קיבלו את פרטי ההסכם כמו שאר הקבוצות, אבל לא חתמו עליו עדיין. בנוסף הקבוצות תוהות אלו צבעים ייבחרו לכיסאות האצטדיון.
  ???? ????? ?? ???? ?? ???? ????? ?????????
   
  נערך לאחרונה ב: ‏1/12/18

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!