אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

2. abcd Member

עבדתי עד לא מזמן 5 שנים בחברת היי טק גדולה בארץ. הנשים יכלו להגיע עם שמלות וסנדלים בעוד הגברים גם באוגוסט היו מחויבים להגיע עם מכנס ארוך ונעליים. ביג פאקינג דיל.

3. מזגן Member

במדינות נאורות גברים בשמלות קצרות מפוצצים באיפור מקריאים לילדים סיפורים. בשם החירות. בשם הפרוגרסיזם והשוויון בין המינים.

4. מזגן Member

איך אתה מת שהבנות יתלבשו כמו זנזונות קטנות לבית ספר אה? עושה לך את זה? אתה תילחם בזה עד טיפת הדם האחרונה. לא שזה חשוב לך כן? זה בשם החירות והשוויון.

5. Lebron Member

קמפיין המכנסיים הזה כל כך מטופש.
    בית ספר זה לא תוכנית כבקשתך, יש תקנון ויש לפעול על פיו. הקטע הזה שבנות יכולות לעשות מה שבא להן שהרם הקיצוני בקרב הפמינסטיות מעודד לא תקף למסגרת חינוכית עם חוקים

אני לא ראיתי בן שמגיע עם מכנס קצר כמו זה שהבנות האלה הגיעו. מביך שיש על הנושא הזה דיון ציבורי ועצוב שבנות בנות 13 מנוצלות על ידי פמינסטיות קיצוניות שהופכות אותן לפרזנטוריות של תפסית העולם שלהן.

Sent from my SM-A750F using Tapatalk

Maccabi Diamond, abcd, VAR ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  6. zivmay Member

אתה מלא שנאה על כלום. במדינות האיסלאמיות יכלו לצאת במחאת התמונות שרצות היום ברשת? זה מה שיפה בדמוקרטיה, גם מיעוט יכול להשמע ( בגבול המותר), גם אם יש איזה מורה שמרנית, שאולי טעתה אולי לא.
    האירוניה, שאתה מתרעם מפרימיטביות ( גם אני), אבל אתה מוכן לקבל אותה כמדינה מאוד מאוד לא יציבה כמה מטרים מהבית שלך.

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/20
  7. zivmay Member

אי אפשר לסמוך על אנרכיסטים פרוגרסיביים. הם מאמינים בכלכך הרבה הזיות, שהסיכון שהם התחרפנו על כולנו גבוה מתמיד.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  8. סיונרה Member

ואתה מתנגד למה שקורה בירדן אבל משלים בלי בעיה עם רצח העם במיאנמר. יא צבוע!

9. Lebron Member

למחוק

10. קשר שמאלי Member

11. סיונרה Member

12. oranfu Member

לא, לא על כלום. יש לי סיבות מצוינות לשנוא כל כך הרבה אנשים.

אנחנו עוד לא דיקטטורה פונדמנטליסטית, אבל יש פה כוחות שמנסים להוביל אותנו לשם ולא מעטים שלא יבינו שזה מה קורה עד שיהיה מאוחר מדי.
    ויש את המיעוט היחסי שמבין איזה תהליכים זוועתיים קורים פה.

המדינה הפרימיטיבית שאני מוכן לקבל כמה מטרים מהבית שלי היא לא המדינה שלי. במדינה שלי אני רוצה לחיות כמו במאה ה21.
    המדינה השכנה, לצערי, היא עובדה קיימת. אפשר להתווכח עד מחר אם הפלסטינאים זה עם מומצא או לא כשזה בכלל לא משנה והעובדות בשטח הן שהם פה וצריך למצוא דרך לחיות עם זה.
    פלסטין (בתקווה שתקום) ושאר המדינות הערביות - הלוואי שיהיו נורמליות (לא יקרה), כמו שהלוואי שכל שאר המדינות בעולם יהיו. אבל זה לא ריאלי, בני אדם הם זבל מטומטם ורוב האנושות הולכת ומתדרדרת. כל מה שאני יכול לנסות זה להשפיע על מה שיש לי והסביבה שלי ולתפיסתי - עדיף שתהיה מדינה פלסטינאית לא כי אני אוהב אותם אלא כי זה אינטרס שלנו.

13. סיונרה Member

השאלה זה למה אתה מרגיש שאתה צריך להצדיק את עצמך בפני אדם שמצדיק רצח עם במיאנמר ומילת נשים בצ'אד.

14. קשר שמאלי Member

איך אמרה גולדה השמאלנית? אין דבר כזה פלסטינים, יש יהודים ויש ערבים. למה שאנחנו ניתן לערבים מדינה? הם ישחטו אותנו, ואנחנו ניתן להם פרס? בוא ניתן ניתן שטחים לכל האויבים שלנו, למה רק לערביי ישראל? בוא נחזור לגלות ונשאיר את ישראל לאויבים שלנו, שיתחלקו

15. קשר שמאלי Member

טעות גוטה. אני לא שונא אדם, ברוך השם אני לא שמאלני . איך החיים בלי הקורונה? בטח אתה בדאון רציני, השקפים חסרים לך, נכון פשוש?

italiano אוהב/ת את זה.