אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

ניצולי שואה שבאים לחזק את ביבי. כשחשבתי שזה לא יכול להיות סוריאליסטי יותר.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@WHITERM
    אני אפילו לא מגיב לאנשים שאומרים עליי שאני צריך להחלים בגלל שאני מעורער בנפשי. ברגע שאין טיעונים אז מתחילים עם השמצות כאלו. יש לי כן בעיה עם אנשים שיושבים בכנסת עם דיעות קיצוניות. ברגע שפוליטיקאי בגלוי מהרהר אם הוא יקבל את פסיקת השופט כי הוא פסק משהו שלא מוצא חן בעיניי אני חושש לעתיד המדינה. אני בפרוש לא רואה את משפט נתניהו כמשפט כנגד כל הימין. הנאשם לא עלול ללכת לכלא בגלל שהדיעות שלו שונות ממני אלא שהוא אולי עשה דברים שלא מקובלים בחוק. זה דבר מאד בסיסי וחשוב לציין. לכן אני רואה בדאגה את כל הקרקס עכשיו. יש פה לדעתי קמפיין ברור של משהו שיכול להתקרב למרד אזרחי. תומכי נתניהו יודעים היטב שהם לא יכולים בגלוי לעודד אלימות, אבל לסמוטריץ יש בוחרים. לך תדע מה הם חושבים אם הם שומעים שחבר הכנסת שוקל לא לקבל את פסק הדין...?

@Scouser
    אני לא אומר שנתניהו אשם. בשביל זה יש משפט. העניין הוא שהתומכים בנאשם רואים במשפט כמסע צלב כנגד כל הימין. זה דבר מסוכן כי זה לא המקרה. נתניהו עומד למשפט בגלל מה שאולי עשה, לא בגלל שהוא בן אדם עם דיעות ימיניות.

Lebron אוהב/ת את זה.
  3. WHITERM Member

אתה מודע לכך שהבוחרים של סטרומוביץ' הינם מתנחלים,אז מה שהם חושבים ידוע טוב מאוד .
    כל הכנסת מלאה בדעות קיצונית בין אם זה הליכוד,החרדים,ימינה,ליברמן מרצ או הרשימה המשותפת,פשוט יש כאלה שהם צבועים פחות ויש כאלה שהם צבועים יותר.הליכוד הינם הצבועים הכי גדולים שיש.

"מסע צלב"-אם הם אשכרה משתמשים בביטוי הזה,אז זה ממש מביך.הרי הינם 'יהודים טהורים',אבל אני לא אופתע אם כן,לא חסר ביביסטים עם חוסר הבנה בסיסי של מושגים וביטויים.
    אם נלך על דוגמאות בפורום-קשר שמאלי,ZIMAY,איטליאנו[לא אופתע אם כולם זה אותו אדם].

4. WHITERM Member

מנכ"ל משרד התיירות: "העולם לא יוותר על בילוי בשוק מחנה יהודה"

לא הבנתי,כח האדם בישראל יקר?טס להביא עובדים זרים שיעבדו תמורת גרושים ואח"כ אומר שהכח אדם יקר.
    בעצם הוא מסביר בצורה מעולה למה אילת הפכה להיות מתה ולא צפויה להשתקם בקרוב.
    המלונאים לא אשמים-כן,לוקחים מחיר בשחקים לחדר בלילה שבאותו מחיר אני יכול לטוס לשבוע לקפריסין/יוון.נכון,הלקוחות הם האשמים.
    :|

5. קשר שמאלי Member

היידה ביבי, היידה יאיר, היידה אבנר(הגיע לבית משפט), היידה שרה

היידה מירי. היידה רונית

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/20
  6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מטיפים מוסר על מתן שוחד.
    מתי מחנה המאתרגים איתרג על אנשים שנחשדו במתן שוחד?

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. WHITERM Member

האם נשמר פה 2 המטר?הרי כל הזמן בילבלו את המח על ההפגנות של ה'דגלים השחורים' על שמירת המרחק.
    #צביעות

8. alexshw Member

למה הם באים עם דגלי ישראל? ביבי זה לא ישראל. שיבואו עם הדיוקן של הקיסר.
    מי יתן ונזכה להפגנה שלהם ליד מעשיהו.

de Middenweg ו-oranfu אוהבים את זה.
  9. קשר שמאלי Member

איך הוא בכלל עומד למשפט? חשבתי שהוא דיקטטור

10. South Boy Member

אז למה בעצרות מחאה נגד ביבי הניפו דגלי ישראל? הרי ביבי זה לא ישראל. ובבקשה אל תגנוב דעת ותגיד לי שזה למען עתיד המדינה או משהו בסגנון.
    ההתנשאות שלכם פשוט דוחה, אני לא ביביסט וחצי מהמפגינים הם בעיניי לא ימין אידיאולוגי שאני מתיימר להשתייך אליו אבל מה לא בסדר בלהחזיק דגל ישראל בהפגנת תמיכה בראש הממשלה? מה לא בסדר בלהביע ביקורת על מערכת המשפט בישראל (גם אם חלק מהטיעונים מגוחכים)? למה חופש ביטוי ופלורליזם יכול להתקיים רק כשזה משהו שאתם מסכימים איתו?
    השמאל מונע משנאה לביבי הרבה יותר מהשנאה שמניעה אפילו את מצביעי ביבי הכבדים ביותר כנגד "מבקשי רעתו", ובדיוק בגלל זה המחנה הזה רק הופך למשוסע יותר, שובר שיאי עליבות ככל שהזמן עובר וסופר כבר 21 שנה בלי ממשלה בראשותם.

abcd ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  11. WHITERM Member

אתה כותב 'ההתנשאות שלכם פשוט דוחה' ואז אתה כותב את זה

מוסר כפול,צביעות או סתם חוסר הבנה?

אתה נדרש להגדיר את המושג 'שמאל',הרי עד לא מזמן גם גנץ היה 'שמאלני' ועכשיו הוא בממשלה והוא נחשב 'ימני'?
    אם הוא עדיין שמאלן והוא עוד שנה וחצי יהיה רה"מ,אז בעצם למדינה יהיה רה"מ 'שמאלני'?
    האם כל אדם אשר הולך כנגד ביבי נחשב שמאלני?בעצם אם אתה בעד ביבי אתה ימין אם אתה נגד אתה שמאלן?אם לפי כך,אז גם מפלגת 'ימינה' הינם שמאלנים,וואלה זה נחמד.
    :)

@קשר שמאלי לא סותר אחד את השני.

12. קשר שמאלי Member

מה לא, נטען פה שהוא דיקטטור סטייל ארדואן ופוטין

13. WHITERM Member

גם מוסוליני היה דיקטטור ונשפט.

14. South Boy Member

שום דבר ממה שאמרת לא קשור למה שאני אמרתי.
    נתחיל מזה שאני לא בעד ביבי ואני מגדיר את עצמי כימני, אם כבר אני חושב שהוא השחית הרבה חלקות טובות שהניחו לפניו אנשים ערכיים וטובים שעמדו בראש הגוש הזה למרות שגם אי אפשר לקחת ממנו המון דברים טובים שעשה במהלך כהונתו שהשמאל מנסה למחוק במחי יד, ואני גם חושב שהוא סוחף אחריו לא מעט אנשים בצורה עיוורת אבל זאת כבר לא אשמתו וזה גם ממש לא הופך כל תומך שלו ל'ביביסט' הקלאסי והסטריאוטיפי כמו שמנסים לצייר אותו (ואני אפילו לא תומך שלו ולא הצבעתי לו מעולם).
    אתה מבקש ממני להגדיר את המושג שמאל ומחליט בשבילי שגנץ חלק מהמחנה הזה, אני לא מבין מה גנץ קשור אבל אם אתה כבר מזכיר את גנץ אז בעיניי הוא עשה צעד אמיץ שמונע מכוונה טובה וטהורה לא לגרור את ישראל למערכת בחירות רביעית בפתח של עידן כלכלי כמעט חסר תקדים בהיקף המשבר שלו בידיעה שהוא עלול לשלם מחיר יקר מאוד למען זה ושיש לו המון מה להפסיד, בזמן שאנשי שמאל ותיקים אחרים השמיעו את אותן הבטחות כמו בני גנץ למרות שלא היה להם מה להפסיד חוץ מהשפם שלהם ואז כשהם פעלו כמו בני גנץ בטענה שהם חושבים על "טובת המדינה" אף אחד לא פצה פה משום מה. ואחרי כל זה אתה אומר לי שיש לי מוסר כפול?
    השמאל שאתה מבקש ממני להגדיר אותו זה ניצן הורוביץ שעומד מול המפגינים ואומר על אנשים שבאו למחות באופן לגיטימי בצדקת דעתם "זאת לא הפגנה זאת הסתה" בזמן שהרכיכה חסרת האג'נדה הזאת מנסה להשמיע את ההסתה שלה נגד ביבי בכל במה אפשרית בשנים האחרונות, ועוד מגדיל לעשות ולומר שהוא מכבד את שלטון החוק וטוען שביבי מבזה אותו כי הוא אמור "לשתוק ולתת את הדין על מעשיו" למרות שהמשפטן המהולל שכח שהוא עדיין לא הורשע בכלום וכל המהות של המשפט הזה היא לנסות להצדיק את חפותו.
    לא כל אדם שהולך נגד ביבי נחשב שמאלני אבל מפלגת ימינה לא מטיחה בביבי האשמות על רקע רצונם לתפוס את השלטון, אותם אנשים כמו הורוביץ שאומרים שהם מכבדים את שלטון החוק אבל כבר שלחו את ביבי מאה פעמים לגרדום בלי שיש להם פרומיל של רקע בתיק החקירה הם האנשים שאני מדבר עליהם והם הבדיחה האמיתית.
    אדם שמכבד את שלטון החוק סותם את הפה שלו ונותן לממונים לעשות את עבודתם, כשביבי יורשע הוא יוכל להגיד מה שירצה, עד אז הוא וכל החונטה שלו לא מפסיקים לצעוק גוועאלד ורוכבים על "הנאשם" כי אין להם שום דבר אחר להציע בפוליטיקה הישראלית.

15. abcd Member

מוסוליני נשבה בסיום מלחמת העולם השניה ומיד הוצא להורג אבל זה ממש חמוד איך שאתה מנסה להישמע חכם.

Roma, italiano ו-zivmay אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 15)

1. Scouser