אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Clichy COYG

לא פעם ראשונה שאני שומע על מקרה כזה. מעניין מה היה קורה אם מדובר בטבח יהודי באירופה (לא הטבח שאתם חושבים).

2. DRORIKO Member

italiano אוהב/ת את זה.
  3. FelaKaT Member

דמגוגיה.
    המשגיח היה לוקח תתעודה גם אם היה מדובר בפרנק משבדיה.

4. Clichy COYG

אוקיי אז לא רק הערבי טמא בכדי לטגן אלא כל אחד אחר שאין לו את הדם הקדוש של היהודים.

מעניין לדעת מה ההבדל בצורת הטיגון בין הגזעים השונים.

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעבר לכך שתיקנו אותך שהפרקליטות היא זו שאחראית לכתבי האישום והמשטרה רק ביצעה בשמם את עבודת החקירה(לא חושב שלמשטרה היה איך להתחמק מזה), קח בחשבון שרוב בכירי המשטרה התחלפו מאז חקירות נתניהו.

לא חושב שהטענה היא שנתניהו התקשר להורות לשוטרים לעצור את השכל, אלא שזו רוח המפקד(שהוא גם איש הקש אמיר אוחנה ולא נתניהו באופן ישיר).
    לא כל כך מופרך בהתחשב באמירות של אוחנה בעבר, מאז שמונה לשר לביטחון פנים וספציפית על פרשת השכל(הפיץ פייק ניוז ולא טרח למחוק אותו עד עכשיו).

יש גם טענה שמפקד מחוז ירושלים דורון ידיד הולך להיות המועמד של אוחנה ונתניהו לתפקיד המפכ"ל, נחיה ונראה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

בשביל שהפרקליטות תעמיד כתב אישום היא צריכה שהמשטרה תעשה את עבודתה נאמנה כדי שיהיה לה בשר ללכת איתו לבית המשפט. אם נלך עם הקונספירציה השוטרים היו אמורים לחבל בכתב אישום לא?

"רוח המפקד" זאת השערה, אין דרך להוכיח את זה, אלא אם אתה בוחן לב כליות של כל שוטרי ישראל. בכל מקרה אנשי "רק לא ביבי" מדברים על משטרה מגוייסת כמו בדיקטטורות. בדיקטטורות אין "רוח המפקד" השוטר עובד בשביל המנהיג כדי שהוא עצמו לא יגיע למעצר.

חוץ מזה שמעצרים אלימים וחסרי פרופורציות קורים לצערי חדשות לבקרים במשטרת ישראל. אמיר השכל זה לא איזה משהו חריג.

7. FelaKaT Member

אולי תקרא ותדע ואז תבקר במקום לעשות השוואות לא רלוונטיות ודמגוגיות?

8. FelaKaT Member

איזה פייק ניוז?

9. Clichy COYG

לקרוא מה?
    אני מבטיח לך שבת"א (וכנראה לא רק) מסתובבים המון טבחים יהודים חילונים שהסיכוי שיפגעו בכשרות של המקום/אוכל הוא יותר גבוה מגויים אחרים.

10. WHITERM Member

לא,אם הוא היה מביא לו עוד אלף שקל הוא לא היה לוקח.
    די להיות צבוע.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  11. FelaKaT Member

למה יש כאלו המחמירים ולא אוכלים בישול גוי.
    סיעוי לפגוע בכשרות זאת רק סיבה אחת להחמרה.
    מה שבטוח זה שאין שום קשר להשוואה שעשית ליהודי מאירופה.

מה אתה רוצה? איזה צביעות?

12. סיונרה Member

לא הראית בשום שלב פתיחות לשום טענה אחרת.
    בינתיים כל הקונספציה של להתעלם מהעניין והוא יחלוף קורסת לה גם במדינות האדומות בארה"ב.

את הטענה הזאת אני מכבד, צריך לבחון אותה אפידימיולוגית, אבל כנראה שסגר ואמצעים לצמצום הדבקה בסך הכל קונים לנו זמן.
    הבעיה היא שאי אפשר כנראה לשמור על הגחלת נמוכה, אם פותחים אז אנשים מדביקים בכמויות.

מה שאני לא מבין זה שהיה לאוניברסיטאות מספיק זמן להתכונן לכך שיהיו מבחנים מקוונים. אני מבין שהם חוששים שהסטודנטים יעתיקו, יש לזה פתרונות לא רעים (מבחן מנורמל, מבחנים שקשה להעתיק בהם), אבל זאת לא סיבה לסכן את הבריאות של כולם.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

@סיונרה

הכל חרטה אחת גדולה. אצלנו הכל מוכן כבר מלפני חודשים - כל קורס נדרש לספק תכנית להערכה חלופית, ברוב הקורסים מדובר במבחן מקוון. הנוהל למבחנים מקוונים ואיך שומרים על טוהר הבחינה קיים כבר מעל חודש. ובכל זאת מה עושים? מתיישרים עם כל שאר המוסדות ואמרו הכל כרגיל עד שיש צו רשמי. מה אני מבין מזה? שמבלבלים לי את המוח - לא באמת חוסר מוכנות היא הבעיה (ואיפה שכן, אם זה קיים, זה רק מעמיד את המוסדות האלה באור יותר גרוע) וגם לא טוהר הבחינות, אלא עצלנות, קבעון והקטנת ראש.

הקטינו ראש וחיכו למשרד הבריאות שייתן הנחיה. משרד הבריאות עשה זאת ועכשיו יחכו לצו, כנראה רק משבוע הבא. ואז יגיע השלב הבא - כל פקולטה תישבע מול המל"ג שאצלה המבחנים חייבים להיות פרונטליים ושאי אפשר לעשות מבחן מקוון במתמטיקה\רפואה\מדעי הדשא, במקרה הטוב הם ימרחו עוד כמה שבועות ובמקרה הרע החריג יהפוך לכלל וכל הצו הזה ייראה כמו בדיחה אחת גדולה ותצטייר תמונה מאוד לא נעימה של סטודנטים סוג א' וב', כך או כך המטרה הושגה.

לי אפילו לא כזה איכפת לפה או לשם, הבזיון שכל העניין הזה לא הוסדר כבר מזמן. מיותר לציין שאת שכ"ל יודעים לקחת בזמן.

14. DRORIKO Member

רואה תגובות של אנשי ימין לפוסט מסולף נגד יריב אופנהיימר, ויש לי רק דבר אחד לאמר על זה-בני עמי בחרו בטמטום

15. alexshw Member

לא להתעלם, אלא להבין שהמודלים עליהם הסתמכו, הם מוטעים.
    מה שקורה בארץ זה מגוחך. מאות חולים חדשים אבל אין אף אחד שבאמת חולה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 16)

1. Bianconeri
  2. VAR