אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. סיונרה Member

ספוילר: לא יבואו אליו.
    יחפשו אותו בכיכר דיזנגוף ובטיילת של ת"א, יתנו כמה דו"חות ואז ישלחו את השוטרים לפוצץ ילדים מכות בשכונה שלו.

Sturridge ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. italiano Member

אולי שמנדלבליט ישלח כמה שוטרים לעצור אותו. הוא כבר מתורגל.

וברצינות -
    לא שאני תומך בו ומבחינתי שיעצרו אותו מיד.
    אבל..
    מה זה שונה מהאמירות של חולדאי על מוסדות התרבות בתל אביב?או הח״כים הפאתטים של ליברמן(ואפילו הוא עצמו אם אני זוכר נכון) שקראו לציבור לא להקשיב להנחיות ולעשות מה שבזין?

3. Telkiyski Member

https://scontent.fhfa2-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/141398563_890950901723112_453679801492887078_o.Xxx?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=QxX6MR3PAzMAX_kJLHO&_nc_ht=scontent.fhfa2-2.fna&oh=eaf3a4e30cf0987a41da5643f30dc5f9&oe=60326C08

4. סיונרה Member

[QUOTE="italiano, post: 2422873, member: 14795"

מה זה שונה מהאמירות של חולדאי על מוסדות התרבות בתל אביב?או הח״כים הפאתטים של ליברמן(ואפילו הוא עצמו אם אני זוכר נכון) שקראו לציבור לא להקשיב להנחיות ולעשות מה שבזין?[/QUOTE]
    אשמח לתמונות ממוסדות התרבות הפתוחים לרווחה בתל אביב.

Sturridge ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. italiano Member

שמע אתה מביך.
    אם אין לך מה להגיד לפעמים אפשר גם לסתום.

6. סיונרה Member

אפשר לסתום. אפשר גם לגבש דעה על בסיס מה שאתה חושב ולא על בסיס מי מחזיק את נתניהו בביצים, אבל כנראה ששנינו עושים דברים שאפשר לעשות אותם אחרת.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם אתה באמת רוצה להתפס לדברים של חולדאי אז הוא אמר ש
    א. מי שיכנס למוסדות התרבות יהיו רק מי שיקבלו דרכון ירוק שבוע לאחר החיסון השני או בדיקת קורונה שלילית 72 שעות לפני.
    ב'. הדגיש שבסופו של דבר אם המדינה תאסור עליו לפתוח את המוסדות הוא לא יעשה משהו שמנוגד לחוק.

עכשיו מחכה שתסביר לי במה זה זהה למה שאמר כבוד הרב?

8. italiano Member

הסאבטקסט של הדברים של חולדאי ברורים לכולם.

אוקיי, נניח נוציא את רון חולדאי מהמשוואה.
    מה עם הח״כים, ברובם מישראל ביתנו, שקראו לא להישמע להנחיות הממשלה ומשרד הבריאות?לא זכור לי ששמעתי מישהו קורא להעמיד אותם לדין.

9. Clichy COYG

רגב, כץ ואוחנה חברו באופן רשמי לגוש השמאל.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שאני זוכר שהיו בקשת הפוליטית וגם בקרב התקשורת לא מעט גינויים לליברמן.
    אבל בלי קשר, הבעיה היותר גדולה היא שלליברמן מעט מאוד יקשיבו. אפילו המצביעים שלו לא ממש מקשיבים לכל מה שהוא אומר.
    לעומת זאת, כבר נוכחנו לגלות שבמגזר החרדי, למשקל של החלטה של רב כזה או אחר יש ציות כמעט מוחלט.

11. רוברטו באגיו31 Member

שימו לב למצב המסוכן, ההזוי והלא נורמלי שהגענו אליו .
    לרמכט"ל אין סמכות להדיח קצין שלפי התחקיר שנעשה יש לו אחריות פיקודית באירוע מותו של רב"ט ניב לובטון ז"ל .

השלב הבא יהיה שהפקידים המשפטיים ביחד עם בית המשפט העליון יקבעו את המדיניות הביטחונית והצבאית של ישראל .

אתם מבינים כמה הזוי המצב שהגענו אליו ??

השופטים הארורים ביחד עם הפקידים המשפטיים מבטלים החלטה פיקודית ליגיטימית לחלוטין של הדרג הצבאי .

המלחמה היחידה של המחנה הלאומי בשנים הקרובות חייבת להיות מלחמת חורמה כנגד המשפטנים הארורים שמסכנים את ביטחון המדינה ושואפים ביחד עם בג"צ להשמיד את מדינת ישראל כמדינה יהודית .

הקורונה זו מגפה קטנה ולא משמעותית לעומת הנזק העצום שמערכת המשפט הדיקטטורית עושה .

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/21
    italiano אוהב/ת את זה.
  12. italiano Member

למה לליברמן לא מקשיבים ולליצמן ורב כלשהו כן מקשיבים?הבייס של ליברמן לא כזה קטן יחסית לבייס של החרדים-אשכנזים.

נכון יש בעיה במגזר החרדי שלא מקבל אינפורמציה איכותית ונכונה ברוב הזמן בגלל סגנון החיים שלהם אבל זה לא אומר שהם עדר של מפגרים שאם הרב אומר להם לקפוץ מהגג אז הם כולם יקפצו מהגג.

בכל אופן אני בעד לטפל בכל מי שממריד את הציבור להפר הנחיות. קטנות או גדולות, גם אם הקשיבו לו(איך אפשר לבדוק דבר כזה לעזאזל?) וגם אם לא.

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לליצמן לא מקשיבים. הוא לא אדמו"ר, הוא פקיד.

14. סיונרה Member

לליברמן וחבריו יש חסינות, הם חברי כנסת. ובאופן כללי, קריאה לסרב לחוק היא לא עילה לפתיחה בהליך פלילי במדינה דמוקרטית. פעולה שמשמעותה סיכון חיים כן. שוב, אשמח לדעת כמה בתי ספר נפתחו בעקבות הוראות של ליברמן וחברי הכנסת שלו.

15. DRORIKO Member

מרגיש שאנחנו לקראת מלחמת אחים. כשהרבי מויז'נץ' אומר "אם יש בעיות תפנו אלי" זה כבר מעבר להתרסה. הוא יודע שברגע שיבואו לעצור אותו זה יבעיר את כל בני ברק, לשם הוא מכוון. להיות הקדוש המעונה שמצית את המרד. לדעתי הולך להיות בלאגן גדול כי המדינה לא יכול לשתוק לכזאת התרסה, זה כבר לחצות את הגבול, ומפה ועד אינתיפדה של החרדים המרחק קצר מאד. אני אישית לא דואג, כי אני יודע שהנשקים בצד שלי.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 66)

1. yonmu