אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Lebron Member

על מה בדיוק זה מבוסס?

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

2. yonmu Member

טיפשון:
    א. מי שהוביל את פסילת בל"ד היום בועדה זה יועז הנדל.
    אותו יועז הנדל שמנע מגנץ להקים ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת במועד ב.
    ב. בבג"ץ (שזה לא ועדת הבחירות, למקרה שאתה לא יודע) כבר אמרו בעבר שאם תוגש בקשה ספציפית נגד בלד - בלד עשויה להיפסל.

תודה על המחמאה, סטיבי וונדר אדם מוכשר ברמות.
    והוא גם לא עיוור, אגב:

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו פסילה פוליטית כי ועדת הבחירות ממשיכה להוכיח שוב שהיא שחקן פוליטי שמגויס לצד אחד.
    הלוואי שהיו פוסלים מהסיבות הנכונות ולא היו חסרות הזדמנויות בסבבי הבחירות הקודמים לפסול מועמדים ברשימה של המשותפת, גם מבל"ד וגם ממפלגות אחרות כמו שפסלו(להבדיל) את ד"ר מיכאל בן-ארי מריצה לכנסת. לשמחתי אני לא משתייך לגוש שבונה על החלאות הללו כדי להרכיב ממשלה. אני אמשיך להסתכל מהצד, חצי ברחמים וחצי בדאגה איך הם מוכנים למכור הכל רק בגלל הרצון לג'וב והשנאה התהומית לצד השני.

italiano ו-Roma אוהבים את זה.
  4. Roma מנהלים

לא סתם טען סאמי אבו שחאדה שיהיר אחראי על הפיצול. מהלך יפה למרות שועדת הבחירות והתקשורת בכיס אז הכל אפשרי.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמילי עמרוסי עם בולבול, תמשיך לנסות להתנשא בפלטפורמה היחידה כנראה שאתה יכול לעשות את זה מולי בצורה מגוחכת כהרגלך כדי לקבל עוד כמה ליטופים מהאדונים שלך פה, זה לא הופך אותך למשרת פחות טיפשון ועיוור ממה שאתה.
    יועז הנדל הוא שחקן על מלא מלא בגוש "השינוי" בתור דוגמא למה אתה מביא אותו? איש ימין שניסה לרוץ עכשיו במפלגת "ימין" שמבטיחה לקהל הרחב שתעשה הכל כדי שלא תקום ממשלת ימין על מלא או בתור זה שמנע ממשלה בתמיכת המשותפת במועד ב' ואז ישב עם רע"מ במועד ד' ותוך כדי קיפץ בין 5 מפלגות?

italiano ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  6. yonmu Member

@Nigel de Jong אתה רוצה שאתנשא עליך בעוד פלטפורמות? אין בעיה, אם אתה כותב שם את אותן שטויות שאתה כותב פה.
    אתה יכול להגיד שלא ידעת שהנדל מנע ממשלה עם המשותפת כשכתבת את התגובה הקודמת.
    אתה יכול להגיד שאתה לא יודע שיש הבדל בין ועדת הבחירות לבין ההכרעה בבג"ץ.
    זה בסדר. מותר לא לדעת. פשוט אין סיבה להמשיך להתחפר ולנסות לצאת מזה עם נסיונות ילדותיים משהו להעליב אותי. אז בסדר, הפעם הגענו ל'בולבול'. מאוד בוגר. ההודעה הבאה היא זו שאתה קורא לי בה הומו? או מקלל את אמא שלי ואחותי?

אפילו הנסיון לרדת על הנדל ("קיפץ בין 5 מפלגות") עלוב.

7. קשר שמאלי Member

*/aaarofl

ציפי לבני עם כיפה סרוגה. איזה איש מסכן. חי מליטופים של השמאל

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/22
    italiano ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  8. TooKy Member

אני מהמר על אחות.

9. avicii Member

זה שהיו מפלגות שהתלבטו האם לבקש לפסול את בל"ד או לא מתוך שיקולים של טובת הגוש היא סיבה לשלוח הביתה את כולם. לא הגיוני שמפלגה קוראת להשמדת המדינה וחברי כנסת תוהים האם לפסול אותה זה טוב או רע.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההתנשאות האוטומטית שלך בעיקר משעשעת אותי כי אתה עושה מעצמך צחוק וכי אני מבין מאיפה היא נובעת ובנוסף אתה מוזמן בכיף לעשות מולי השוואות בכל תחום שהוא בחיים שתבחר, אולי ככה תנחת טיפה לקרקע.
    נחמד לראות שאתה על דעת עצמך ובלי שום ביסוס קובע לי מה ידעתי ומה לא ידעתי, ההודעות האחרונות שלי פה היו ברורות לגמרי אז תנוח, זה שאתה בלי לקרוא רץ לנסות להרשים את החבר'ה האחרים פה בירידות על "הביביסטים" הטיפשים כמו איזה נער מבני עקיבא שראה בפעם הראשונה בחיים שלו בחורה עם מכנסיים זה עלייך לא עליי.

italiano ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  11. zivmay Member

אתה חושב שלא עושים בליכוד סקרים נרחבים? במקרה שריינו אותו במקום ה14?

12. yonmu Member

@Nigel de Jong אז לא אחות אלא 'בחורה עם מכנסיים'. וואלה, שיפור מ'בולבול'.
    אני לא מתנשא על אף אחד אוטומטית, אני מגיב פה לעניין שוב ושוב, ואתה מתעקש לקפוץ ישר עם העמדה הדבילית במקום לעצור לחשוב.
    יצאת טמבל עם הנדל, יצאת טמבל עם הועדה, ואז יצאת טמבל שוב.

אתה חושב שאנשים לא שמים לב שאין לך מושג על מה אתה מדבר כי אתה כותב 'אמילי עמרוסי עם בולבול' ומתלהב מ'ציפי לבני עם כיפה' ואז מתקדם ל'נער בבני עקיבא שרואה בחורה עם מכנסיים'? זה לא עובד.

ולא, אין לי שום רצון לקבל כאן לייקים מ'החברה'. כל פעם שעולה לדיון נושא דתי (כמו קודם עם ההוא שטען שהנוסעים לאומן הם עובדי עבודה זרה) אני נמצא בעמדת מיעוט מובהקת פה, וזה לא משנה לי. עם כל הכבוד, הלייקים כאן לא שווים יותר מדי כסף.

13. Lebron Member

שיקלי קיבל שיריון כחלק מדיל שסגר עם הליכוד. בדיוק כמו אורלי לוי לפניו ועידית סילמן אחריו. אני מעריך שאתה לא חושב שהשתיים הללו הן מגנט מנדטים. גם לא סעדה, שקיבל גם שיריון.

אז אשאל אותך שוב - יש לך נתון שמראה שאדון שיקלי מביא איתו מנדטים לליכוד? כי אם אין לך, מדובר בספקולציה חסרת ביסוס. חובת ההוכחה על מי שטוען.

אני ההתרשמתי ששיקלי פופולרי בעיקר בפיד הימין בטוויטר, קרי חובבי אקטואליה פוליטית מושבעים. רוב הציבור לא נכנס לרזולוציות הללו, ולכן אני מעריך שהפופולריות של שיקלי שוות ערך לאביר קרא - של קהל נישתי ששווה מנדט במקרה הטוב. ואותו קהל כנראה היה מצביע לליכוד גם בלי הצטרפותו של שיקלי לרשימה.

yonmu ו-Clichy אוהבים את זה.
  14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

היחיד שטמבל כאן זה מי שהחליט על דעת עצמו מה אני יודע על הנדל והועדה. תסתכל שוב על ההודעות לפני שאתה מחלק מחמאות.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

היו סקרים בקיץ, לפני פיזור הכנסת, שבהם המפלגה של שיקלי היתה שווה שני מנדטים. יכול להיות שעכשיו אלה המנדטים של בן גביר.