ארגנטינה אפרטורה 2011 - בוקה חוגגת אליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/8/11.

1. cazzo Il Capocuoco

סיקורים מרתקים כרגיל, כפיים על המאמץ והזמן!

בחרתי לתת הזדמנות לקבוצה מבאהיה בלאנקה, לא ציפיתי למשחק גדול, אבל חשבתי שנראה משהו מבוקה שהביאו קהל גדול (או שאלו פשוט האוהדים שלהם באזור הזה של הפרובינסיה) ועשו לא מעט רעש. כן זהו, זה מה שיש לי בעיקר לספר. הקהל בעיקר. בוקה בבעיות, לא ברור איך הם מתכוונים לזכות באליפות עם כושר המשחק הנוכחי, שום דיוק ושום חדות, מאוד חלש מצידם. אפילו רומאן הגדול מפשל במסירות ובתקשורת עם חבריו לקבוצה ובנוסף לזה מקבל כמה יריקות עסיסיות כשהוא על עמדת הקרן. ככה שזה מתקזז: הלחימה וההגנה של אולימפו - האוהדים המגעילים בחלקם.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

וכאילו שלא היתה פגרה: טאוגול ממשיך להפציץ, הפעם העלה את ראסינג בדקה ה-25 ליתרון מול טיגרה בחוץ, שלא הספיק לאור שער השיוויון של ראמירו לאונה בדקה ה-75. לדעתי ג'יו לא שיחק כי לא צויין אם ובכלל היתה התרומה שלא, אני מניח שאקבל אישור לכך מאליאס/אסף?

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יואב, מעט מאוד קבוצות הצליחו לשחק כדורגל טוב במגרש של אולימפו, שהוא קטן מאוד ולעתים קרובות מצב הדשא בו לא משהו. בוקה לא שיחקה היטב, אבל את האליפות לוקחים בהשגת יותר נקודות מהיריבות, שכרגע מתוך ה-18 קבוצות שכבר שיחקו במחזור אף אחת לא נראתה טוב (סימפטום תחילת עונה או רמז לבאות?).

עידן, ג'יו עוד לא בסגל, אני חושב שרק במחזור השלישי הוא יהיה אבל אולי אני טועה וכבר שבוע הבא. ראסינג פתחה טוב אבל בהמשך נתנה את השליטה לטיגרה ללא סיבה ברורה, הקבוצה שיחקה יותר מדי נסוג ומה שעל הנייר היה 4-3-3 בפועל היה 4-5-1 מאוד נסוג ללא עושה משחק בכלל וכשצמד החלוצים שמלווים את טאו משחקים בחצי שלנו יותר מדי.

הבישול של קאסטרו היה יפה, אבל לדעתי טאו היה בנבדל, אולי פיצוי על שלושת הגולים החוקיים שנפסלו לו בטורניר שעבר ומנעו ממנו להיות מלך השערים לבד כמו גם לרשום שלישיה במשחקו הראשון בהרכב. גם בגול של טיגרה היה בישול יפה, של קאראסקו אקס לאנוס שפרפר את הגנת ראסינג, אבל עיקר האשמה על פיז'וד שסגר כמו שחקן נוער כושל.

סיבות לאופטימיות? נקודה בחוץ זה לא רע, אף קבוצה לא הרשימה במחזור הזה, אולי עם ג'יו, ליצ'ט וז'אקוב זה יראה טוב יותר (עוד חודש גם אאואד חוזר).

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/11
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

התלהבתי ממשחק הפתיחה שהיה בכלל לא רע ובסוף נפלנו על מחזור שמזכיר את אפרטורה 2010 הזכורה לשמצה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

5. אסף ראסינג Member

האמת שהייתי בטוח שטאו בנבדל וחיכיתי לראות שהקוון מאשר, אבל כשהראו את השידור החוזר ושמו את הקו שמראה האם יש נבדל או לא, היה נראה באופן ברור שלא היה.
    בכל מקרה, זו הסטוריה...

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

דיאגו ואלרי ולאנוס הגיעו לעמק השווה ולאחר שהיה נראה כי השחקן יעביר טורניר ביציע, כוכבה של לאנוס יחזור לכר הדשא לעזור לחבריו להתמודד על האליפות. "חיזוק" אדיר ללאנוס שתקועה עכשיו גם עם ניירה בנוסף לאורוגוואי הצעיר וואלרי עצמו.

7. itay7 Member

רק עכשיו היה לי זמן לקרוא את הסיקורים. כל הכבוד! רק נראה לי ששכחתם את ריבר. אה רגע, היא בסיקור של יניב (Wat da Faq?).

איכשהו, נראה לי שהליגה תהיה העונה יותר צמודה מאי-פעם. יש כ"כ הרבה קבוצות שיכולות פתאום להתחבר ולרוץ לאליפות, או לעשות עונה משעממת במרכז הטבלה, או להתפרק ולהילחם בממוצעים, או כמה דברים ביחד!

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

9. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

ME ESTOY CAGANDO DE RISA, RIVER - DEFENSA Y JUSTICIA.

10. shlomydavid מנהלים

11. itay7 Member

היה אמור להיות בסגל של הנבחרת לקופה, אבל היה פצוע. סה"כ הוא נתן שתי עונות טובות במדי אוניברסיטאריו. אם יש מגנים שאומרים עליהם שהם עושים הגנה מצוין אבל לא יודעים לתקוף, ומגנים שעושים התקפה טוב יותר מהגנה, הוא באמצע, מה שאומר שאין לו יותר מדי חולשות, אבל גם לו משהו מיוחד. די בינוני.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לבוקה יש קצת צרות באגפים בהגנה, פחות מבחינת ההרכב ויותר מבחינת הרוטציה והעומק, ככה שמגן סביר שמגיע חינם זו מטרה הגיונית.

מכה קשה לאינדפנדיינטה - פאטריסיו "פעם הייתי פאטיטו היום אני בוגר ולכן אקרא פאטו" רודריגס המוכשר יושבת לחודש-חודש וחצי עקב ניתוח ארטוסקופיה שיעבור בברכו. דהפדריקו יתייצב למשימה וייתן הופעה טובה בשעה טובה?

מכה קשה גם לארחנטינוס, שם החלוץ הפאראגוואי סאלסדו לא מצליח להתגבר על הפציעה שהקשתה עליו לאורך כל הטורניר האחרון ושבה מחדש במחזור הפתיחה. החלוץ יעדר בזמן הקרוב, והעמדה הבעייתית בסגל של הביצ'ו הופכת לבעייתית עוד יותר שטרוגליו יצטרך להתחיל ולהמציא ילדים לעמדה במידה ולא יאושר שחקן רכש בקרוב. באותו נושא, חלוץ הרכש חוטה חוטה מוראלס עדיין לא "עבר בבקרה", בעוד המו"מ עם קקו ויז'אלבה וחלוץ נוספ מה-B עדיין לא צלח.

13. Burrito Ortega Member

מרסלו אסטיגאריביה שחקנה של נבחרת פאראגוואי קרוב מאוד לסיכום בריבר.

14. Diablito Member

מיליטו יעשה את הבכורה המחודשת הלילה (3:50) במשחק הגמר הראשון באווז'נדה בין אינדפנדיינטה לאינטר הברזילאית.

הרגע האמיתי הגיע. בלי פאטיטו ובלי גראסיאן שעזב, יאלץ דהפדריקו לשים את כל הביצים שיש לו ולהוכיח שהוא שווה משהו.

זה רגע האמת, זה אפשרי מתמיד. צריך להביא עוד גביע למלך.

בהקשר אחר, לוסיאנו פיגרואה הוזכר כמועמד לאייש את עמדת החלוץ החסר.

15. itay7 Member

חלוץ חדש באינדפנדיינטה, עם שם שיש לו משמעות מיוחדת במועדון. פרנקו נאבארו, בנו בן ה-20 של חלוץ הקבוצה בשנות ה-80, חתם במועדון בו הוא התאמן בשבועיים האחרונים. הוא לא ייקח מקום של זר שכן הוא נולד בארגנטינה בזמן שאביו שיחק שם.

אני חייב להגיד שנראה לי שהשם עשה את עיקר העבודה בהחתמה הזו. פרנקיטו כמעט ולא שיחק העונה בסיינסיאנו, בקריסטל בה גדל בכלל לא קיבל הזדמנויות, ואמנם הוא בלט במשחקי הרסרבה, אבל רסרבה זה לא מספיק בשביל לעבור לחו"ל.