ארגנטינה אפרטורה 2011 - בוקה חוגגת אליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏5/8/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני רק כתבתי שאני מבסוט מההחתמות, לא אמרתי שקאסטרו יותר טוב או משהו וזה רק הזמן יגיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx בסגל מלא, גם לקאסטרו תהייה תחרות על ההרכב וכלל לא בטוח שהוא יפתח.

אחד מהאלילים שלי הולך לערוך בכורה בארגנטינה מחר, האורוגוואי המשוגע צ'באנטון שיפתח בהרכב קולון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

.................................................. http://soccernet-akamai.espn.go.com/design05/i/clubhouse/badges/12.Xxxלאנוס - אינדפנדיינטהhttp://soccernet-akamai.espn.go.com/design05/i/clubhouse/badges/11.Xxx(23:05 שעון ישראל )

את העונה אינדפנדיינטה כבר החלה במשחק הפסד מול חובליו היפנית ובמשחק השני הגיע גם ניצחון הבכורה 1-2 על אינטרנאסיונל הברזילאית במסגרת הרקופה סודאמריקנה. אבל למרות שני המשחקים כל כך התגעגתי למשחקים בליגה המקומית, במשחק האחרון שנערך במסגרת הליגה הביסה אינדפנדיינטה את הורקאן 1-5 ולמרות מצב רוחו של אנטוניו מוהמאד כמעט ושלחה אותה לליגת המשנה עוד באותו הערב רק שסאליי מבוקה כבש שער דרמטי מול חימנסיה והותיר תקווה בלב של הגלובו (ושל מוהמאד) שנגמרה כמה ימים יותר מאוחר.

אצל אינדפנדיינטה העונה נראה שישה פרצופים חדשים, השחקנים החדשים : ראשית הסמל הניצחי שמגיע על תקן "הרכש הגדול" גבריאל מיליטו מברצלונה גם מרקו פרז הקולומביאני הצעיר אותו אנחנו זוכרים מחימנסיה לה פלאטה מגיע מסראגוסה הספרדית עוד הצטרפו עסמאר פריירה (דיינפרו), ג'ינו קלארה (ריינג'רס הצ'יליאנית), האורוגוואי אדריאן ארגצ'ה מגיע מדפנסורס המקומית וגם הפרוואני הצעיר פרנקו נאבארו בנו של כוכב העבר העונה לאותו שם.

אצל הקבוצה של מוהמאד, ניראה שני שינוים מהמשחק האחרון מול הברזילאים, הילריו נאבארו הנפלא יפנה את מקומו בשער לטובתו של אסמאן (שימלא את התפקיד גם במשחק הגומלין מול אינטר) והרכש עוסמאר פריירה יועדף על פניו של מתיאס דה פדריקו (השינוי הנוסף שתוכנן של ולס במקומו של טוציו לא יקרה בסופו של דבר מכיוון שהקפטן לשעבר החלים מהפציעה הקטנה שפקדה אותו).

משורות הרוחו יעדרו ארבעת הפצועים (פאטו רודריגס, פארה, מתאו והילד סמואל קאסרס) כמו כן גם שלושת נציגי הנבחרת עד גיל 20 (גליאנו, ויז'אפנייס וקרופוזסקי) ימשיכו את החופשה.

אינדפנדיינטה: פביאן אסמאן; אדוארדו טוציו, חוליאן ואלסקס, גבריאל מיליטו, מקסימילינו ואלסקס; איבן פרז, כריסטיאן פז'ראנו, הרנן פרדס, עוסמאר פריירה; מרקו פרז ולאונל נונייס.

לאנוס: אגוסטין מארסצ'ין; קרלוס ארואחו, פאולו גולץ, קרלוס איזורדוז, לוסיאנו באלבי; אדוארדו לדסמה, מתיאס פריצלר, גוידו פייזארו; ססאר קאראנסה; מאוריסיו רגיירו וסילביו רומרו.

ישפוט:נסטור פיטאנה

שידור ישיר ברחבי הרשת הענפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מקווה לראות את הילד ממשיך ביכולת הטובה לאחר שער הבכורה שלו ברקופה. חוץ מזה יניב, מדוע איבן ולס לא פותח? פציעה או החלטה מקצועית?

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מקצועית, הוא המחליף של טוסיו הוותיק.

5. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

בסופו של דה פדריקו מועדף על פריירה.

6. Armstrong Member

יש לי תחושה (או תקווה, איך שתרצו לקרוא לזה) שמרקו פרז יהיה נהדר לקבוצה הזו...

בינתיים טוציו לא מפסיק לרוץ על המגרש...

7. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

טוציו לא מפסיק אף פעם.

אגב מעניין אותי מה חושב אל טאנו פאסמן על העובדה שטוציו היה יכול להיות במקומו של רומאן...

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

משחק של תיקו, הברקה של האורוגוואי ולאנוס חוגגים ניצחון שני ברצף בו לא שיחקו טוב.

TyC איבדו גם את הזכויות שידור של ה-B או שזה רק למשחקים של ריבר?
    קישור נחמד בנו בצ'קריטה, אבל אין להם מאמן וגם לא נראה שהם מאמינים בסיכויים שלהם. את הגול פספסתי, אבל אני מחזיק מהאורוגוואי הזה כשחקן לא רע בכלל. חבל שמצב הדשא פוגע במשחק.

ברוך שובך לארגנטינה מסר פאהס לקאבנאגי עם התיקול הזה :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/11
  9. Muurad Member

מי זה הילד הזה על המגרש ומה הוא עשה לאוקמפוס? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx איפה הייתה כל הלחימה וההקרבה הזו עם הנבחרת? לא מתעצל, יורד לגליצ'ים, מוכן להראות שהוא פשוט סילון - ועוד בעבודות הגנה... זה שחקן אחר לגמרי. אם לא הייתי מתרכז הייתי אומר שזה די מאריה

זה לא הילד שאני ראיתי, הוא נראה אחוז דיבוק או משהו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx אם הוא משחק\ישחק ככה שום כוח בעולם לא מוציא אותו מההרכב, וההערכה שלי לגבי העתיד שלו שגם ככה הייתה גבוהה עלתה בעוד 2 רמות.. לחשוב שעד לפני חודש וקצת הוא עוד היה בן 16. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ההתפתחות הפיזית שלו בשילוב היכולת האדירה שיש לו ברגליים כבר בגיל כזה פשוט אדירה, ומתקדמת בכמה רמות מבני גילו.

10. Valencianista Member

איפה בדיוק אתם רואים את המשחק של ריבר? אני לא מוצא...

אגב, לא כדאי לפתוח נושא על ה - B בארנגטינה? או שזה לא מעניין כאן אף אחד?

עריכה:

מוזר, נשלח רק עכשיו ההודעה. בכל אופן, איפה ניתן היה לראות? חפשתי באיזור השעה ולא מצאתי כלום באינטרנט לפחות.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם אני הופתעתי מאוקאמפוס, קראתי שהוא הצטיין במשחקי ההכנה והאימונים, אבל לא האמנתי שהוא מוכן לפרימרה ועוד לתפקיד שטיפה זר לו. עתיד מבטיח יש לילד. אבל המצטיין שלי הוא קרלוס סאנצ'ס, שזה לא ממש מפתיע להתחשב בזה שהוא היה מהמצטיינים של הליגה הבכירה בעונה האחרונה...

שלושה אקסים של הליגה הישראלית בהרכב של צ'אקה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני שולח לך בפרטית קישור, על גבי הפורום אסור, אבל באופן כללי פשוט כנס לרוחהדירקטה (.es לא com)

פה זה הדיון של הכדורגל הארגנטינאי ויש בו מקום לכל הליגות בארגנטינה, לנבחרת וכו'. אגב, אם תלך לעמוד הפתיחה תראה גם סיקור ל-B

13. Valencianista Member

צ'ורי נראה כמי שהולך להנהיג אתת הקבוצה בהמשך העונה, שורף את המגרש פשוט.. למרות היריבה הלא כ"כ חזקה, זה נראה שהוא בדרך הנכונה. אני באמת מקווה שינסה לחזור לימיו היפים בקאזאן, שלא כמו בשנתיים האחרונות שהוא פשוט עשה כלום בולנסיה. כרגע זה נראה מעולה ומעל הציפיות (שלי לפחות, אחרי השנתיים הגרועות שהביא בולנסיה).
    סאנצ'ס גם היה די טוב בצד ימין, אם זה בחלק של ההתקפה וגם בהגנה.. חוץ מפאשלה אחת שכמעט גרמה לגול של צ'אקאריטה.
    את אוקמפוס יוצא לי לראות פעם ראשונה, והאמת? לא הכי התלהבתי. בדקות שהוא היה על המגרש הוא גרם לחורים קשים בהגנה ועובדה שצ'אקאריטה הלכה תמיד על התקפות מצד שמאל (של ריבר), לפחות בזמן שהוא שיחק. בהתקפה הוא היה בסדר אבל לא עשה יותר מדי לטעמי.

סך הכל משחק טוב (ראיתי את המחצית השניה), ריבר פתחו מעולה את החצי השני ושטפו את המגרש ולאט לאט התחיל להתאזן. אבל ההפתעה ללא ספק היא צ'ורי.. אדיר. הלוואי וימשיך ככה.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הופעת בכורה יותר ממכובדת בפרימרה, לילד שחגג 17 בחודש שעבר ושיחק אמש בתפקיד חדש. מפחיד שהוא עוד יכול לגדול פיזית בגיל הזה. אני מאוד התרשמתי והופתעתי ממנו, עושה רושם שזה לא קוריוז והוא שם כדי להישאר כבר העונה (למרות שלא ציפו לכך וחשבו שהפריצה תהייה מאוחר יותר).

סה"כ לדעתי זו קבוצה טובה יותר מזו ששיחקה בפרימרה, לפחות בקישור ומעלה, גם אם צ'ורי זה לא לאמלה, אבל זה לא מבטיח להם כלום כמובן. דומינגו ואגירה במרכז השדה קצת פרווה, אבל שכל הרכש ייקלט לא יודע כמה הם ישחקו (דומינגו ייצא בקרוב). אבקסיס לא נראה כהבטחה גדולה, וולה שיחליפו כשיחזור לכושר שחקן חלש לדעתי, אבל שמכל ההרכב מסתמן שרק המגן הימני זו עמדה בעייתית, מצבך טוב. אני אישית מעדיף את פררו ע"פ אלאז'ס הנוכחי מבלי לחשוב פעמיים.

15. Muurad Member

סה"כ כמו שאליאס אמר הופעה מאוד מכובדת של אוקמפוס, ומאוד מאוד מרעננת לעומת מה שהראה בנבחרת הצעירה של ארגנטינה.

עשה המון קילומטרז' באגף שלו, חזר אחורה אחוז דיבוק לפרקים וירד לגליצ'ים וזכה בכדור מחדש.. בצד ההתקפי אומנם נראה קצת לחוץ שלא כהרגלו - אבל מהבחינה הטכנית זה הדבר האחרון שצריך לדאוג לו, ועוד משחק 2 הוא יראה בדיוק מה הוא יודע ויתחיל לשחות בעמוקים עם הביטחון והניסיון.
    אומנם חשבתי שהחיסרון שלו יהיה העצלנות ואי הניידות - וזה כאמור התברר כלגמרי לא נכון כשהוא אולי השקיע הכי הרבה, אבל עדיין התפקיד הזה לא מועיל לו כי כשהוא עם הכדור הוא מחזיק אותו מאוד קרוב לרגל ולא מראה(עדיין) את המהירות עם הכדור כמו שהוא הראה היום בלי הכדור בעבודות הגנה.. ליד הרחבה הוא תמיד ישפיע ויהיה טוב - אבל הוא יהיה חייב לעבוד על המשחק שלו ולהבין איך הוא מבליט את המהירות כשהוא עם הכדור בדריבל שזה מה שהתפקיד באגף מצריך - אם יעשה את זה באמת הוא יהיה שחקן ענק.

כשאני יודע מה יש לו ברגליים מהנבחרת הצעירה - משהו שהוא עוד יראה בבוגרים, ורואה את ההשקעה, העבודה הקשה והמהירות שאלו דברים שהיו מבחינתי החסרונות שלו עד לפני כמה חודשים - ושאני לוקח בחשבון שרק לפני חודש מלאו לו 17 שנים, קשה שלא להתרשם.. מחכה למשחק הבא שלו.