ארגנטינה, קלאוסורה 09: ארחנטינוס אלופה!!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏26/1/10.

1. אסף ראסינג Member

אני מסכים עם כולם פה שניואלס-רוחו זה משחק הרבה יותר מרתק מהמשחק של בוקה.. והייתי מעדיף לראות אותו (תוך כדי שאני מייחל לניצחון הלפרה, סליחה בן ויניב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx)..
    אבל מה לעשות, הציבור בארץ נחשף יותר לבוקה, ובל נשכח שליודה ארם כנראה יש יד בדבר.
    הנקודה אליה אני רוצה להגיע היא שיש לראות בעין יפה את ההחלטה לשדר 2 משחקים, בה הם כבר מתעלים על ערוץ הספורט, עוד לפני שהחלה העונה בכלל..
    אמנם קצת אוף-טופיק, אבל כאחד שהיה ממתנגדיה הגדולים של צ'רלטון, אני שמח שטעיתי, ערוץ מצויין עם הרבה כדורגל ופחות זיבולים, לעומת ספור 5 לייב לדוגמא.

נערך לאחרונה ב: ‏28/1/10
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בצ'רלטון עושה רושם שאכן מקבלים כיום הרבה יותר תמורה מאשר בערוץ הספורט, זה ממבט חטוף על לוחות השידורים אני אומר. אבל לגבי השבחים הייתי מחכה קצת, גם בערוץ הספורט החליטו לשדר שני משחקים מארגנטינה, ואף עשו זאת מס' מועט של פעמים, ואח"כ הפסיקו.

לא ממש רלבנטי אבל עדיין, יהודה ארם אמר בזמנו שערוץ הספורט שידר רק את בוקה מכיוון שהם היו תלויים בלווין הספרדי שבחר לשדר את בוקה, ככה הוא טען לפחות. אני לא מאמין שהוא השפיע על בחירת המשחקים, אבל אין ספק שלריבוי אוהדי בוקה וריבר בישראל יש השפעה.

מה שתמוה בעייני בבחירת המשחק של בוקה הפעם, זו השעה, 2 בבוקר. המשחק של ניואלס והרוחו בשעה יותר נוחה לשידור, חצות, ולכן חשבתי שיבחרו בו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/1/10
  3. אסף ראסינג Member

יניב, כתבת פה את שעות משחקי המחזור הראשון, ביניהם המשחק בין ראסינג לסנטרל שיערך בחצות בלילה בין שבת לראשון, משמע ב19:00 בערב שבת שעון ארגנטינה..
    לעומת זאת במקום אחר קראתי שראסינג תשחק ב21:00 שעון ארגנטינה...
    מישהו פה יודע בוודאות מתי המשחק, יש לי מבחן במתמטיקה יום למחרת..
    (למרות שזה לא קשור, את המשחק אראה בכל מקרה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx )

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

באתר הרשמי רשום 19:00

5. אסף ראסינג Member

נכון, התבלבלתי עם המשחק נגד קולון מהמחזור השני, שאכן ישוחק ב21 שעון ארגנטינה..
    לגבי שידורים, מקווה שבמחזור השני ישדרו את הדרבי של לה פלאטה..
    אגב, ראיתי שלצ'רלטון יהיה ערוץ HD משלהם, מעניין עם יהיה ליגה ארגנטינאית ב-HD.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ראשי בויאקה צ'יקו הקולומביאנית אישרו את הידיעה לפיה כוכב הקבוצה בשנתיים האחרונות, הארגנטינאי מיגל קאנאו (אקס בוקה), יצטרף לקילמס.

7. benos Member

מחצית במשחק של ניואל'ס מול אמלק בקולוסו דל פארקה, התוצאה היא 0-0 וניואל'ס צריכים להתעורר לפני שיהיה מאוחר בשבילהם, סתם חבל יהיה בשבילם לחרבן את המשחק ולירוק דם בגואיאקיל.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמרתי את זה גם במהלך האפרטורה, סנסיני לא יכול לשחק עם 3 בלמים + רוסלי + שני קשרים אפורים. לבנות על הברקה של פורמיקה או בלאגן של אצ'וקארו זה לא רציני, גם שואנג'יוני מצטרף פה ושם...

נראה מה טורס יוסיף עכשיו, כנראה גם יהיה שינוי במערך.

9. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

המשחק מופסק בגלל הפסקת חשמל

עריכה:המשחק חודש

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

איזו שכונה, הזיקוקים של הקהל לא מספיקים בשביל לתת תאורה להמשיך את המשחק? סנסיני עשה חילופים נכונים, רק חבל שלא פתח עם יותר פונטציאל התקפי מול קבוצה שבאה להוציא תיקו, או עושה את החילופים כבר במחצית. בחוץ יהיה ללפרה קשה אבל לא בלתי אפשרי, לא מדובר בגבהים של קיטו ולא במגרש מפחיד במיוחד, היריבה עצמה די מוגבלת.
    משחק נהדר לאליסאגה, הארגנטינאי הבין לאומי של נבחרת אקוואדור דווקא.

בניואלס קשה לציין מישהו לטובה מעל השאר, שלושת הבלמים עשו את העבודה, בוגוסהיאן ניסה אבל היה לבד.

:aa1: השמועות היו נכונות, חוליו קאסרס עוזב את בוקה לברזיל, הרבה שמות עולים כמחליפים פונטציאלים, אך עקב הזמן הדחוק הכי ריאלי הוא אלקובה מפניארול (לדעתי שחקן נחמד).

עוד בבוקה, סבאסטיאן פרדיגר מגיע מפורטו לעבות את מרכז השדה עוד קצת, זוהי גם מכה לסנטראל שקופארו רוסו ביקש את השחקן כמחליפו של מנדס. דווקא אחרי עזיבת באסילה בוקה מתחזקת כראוי עם מנדס ופרדיגר (ואלי גם בלם), מקרי?

11. benos Member

סעמממק, באסה שניואל'ס לא מנצחת ותצטרך עכשיו לצאת לקרב על החיים והמוות בגואיאקיל, שתי קבוצות ארגנטינאיות נמצאות במצב לא הכי אופטימאלי לקראת הגומלין וזה מצער אותי, במיוחד שהם מסנטה פה ורוסאריו ולא מהעיר הגדולה, אני מקווה שהם יתקנו בגומלין ויעפילו לליברטאדורס, אפילו שאחת מהן היא קבוצת הפצ'ו פריוס של רוסאריו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. riquelme1 Member

ארגנטינה ניצחה 3-2 את קוסטה ריקה. ומארדונה משווה את המשחק של קוסטה ריקה לזה של גרמניה.

הבן אדם עדיין חיי ב86.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

באבה סיכם, כמו שאמרתי ראיתי אותו בעבר והוא היה בסדר גמור, אבל הבינותי שלאחרונה הוא היה מחליף בליברטאד.

תתכוננו להרבה שמועות, בתקווה שחלקן גם יהיו מצחיקות, כנהוג בסיום מועד ההעברות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. אסף ראסינג Member

??
    בחיים לא שמעתי על זה, קראתי משהו בסגנון בפורום של ראסינג אבל חשבתי שהם סתם צוחקים..
    תוכל להסביר ולתת דוגמא משנים קודמות..
    (שמעתי שפעם אמרו שריבאלדו היה מועמד לראסינג, חוץ מזה כלום)

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קבוצות יכולות לרשום היום שם של שחקן שעליו הם בונים כדי להשאיר אופציה להביא אותו עד שבוע אחרי תום מועד ההעברות, בעבר כבר היו יציאות אקזוטיות כמו הנריק לארסן לבוקה או משהו דומה... דווקא את ריבאלדו לא זכרתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

כמעט כל פגרה יש משהו מצחיק והזוי, נראה אם גם הפעם

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/1/10