ארגנטינה קלאוסורה 2011: שוק הירקות נפתח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏9/2/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בוסלי אולי לא יגיע, כנראה גם לא חוסה סוסה איתו יש מגעים, אבל יש סיכום עם שוער נבחרת פאראגוואי שצפוי להפוך לרשמי כשייגמר הקופה אמריקה או לפחות הדרך של חוסטו וייאר ונבחרתו. החתמה נהדרת. בגלל העזיבות של אוריון, פרנאנדס ואנסו פרס קשה לדבר על התחזקות, אבל עושים הכל על מנת שתהייה קבוצה חזקה בלה פלאטה.

מלבד קארבונרו צפוי להגיע קולומביאני נוסף, דובאן סאפאטה מאמריקה קאלי. מדובר בחלוץ צעיר שהמועדון רכש חלק מכרטיסו, ככל הנראה לא בונים עליו לטווח הקרוב לפי דברי ההנהלה. בכל מקרה השחקן יעדר מתחילת האימונים בגלל המונדיאליטו אליו זומן.

2. אסף ראסינג Member

בארגנטינה ובתקושרת הצ'יליאנית פורסם שכבר כמעט בוודאות גונסאלו אספינוזה, קשר צ'ילאני לא מוכר שמשחק באוניון סן פליפה הצ'ילאנית, יעבור לראסינג, כנראה בהשאלה לשנה עם אופציית רכישה.
    אני בכלל לא מכיר את השחקן, אבל כל עוד מדובר בכישרון צעיר וזוהי השאלה לא מחייבת אני בעד.
    חבל רק שמכסת הזרים נכסמת לנו עם ההחתמה הזאת.
    בכל מקרה, את הדרך ההפוכה לצד השני של האנדים יעשה ליווה פריצ'ודה, שהיה מושאל מראסינג בשנה האחרונה ולא בתכניות של סימאונה

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עוד סיבות להיות נגד מלבד סגירת מכסת הזרים: אם ז'אקוב לא ימכר אין שום סיבה להתחזק בעמדה הזו. השחקן לא יהיה שייך לראסינג, ובמידה ולא יתגלה ככוכב גדול שיתרום כבר עכשיו ובאמת ישמש רק כרוטציה כמתוכנן, סתם נכשיר אותו לאחרים מבלי להרוויח כלכלית או מקצועית. בנוסף, את דקות המשחק שלו יכרסם אספינוסה מדקות המשחק של ברונו סוקוליני, כישרון צעיר שכן שייך למועדון.

אם ז'אקוב יימכר אז צריך חיזוק לעמדה, גם יהיה כסף לשם כך ולשם הבאת קשר אגף התקפי נורמלי, אבל אני לא בטוח שאספינוסה הוא הפיתרון ברגע שיש כסף.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ריבר קרובה מאוד לסגור עם קרלוס סאנצ'ס של גודוי קרוס, בין היתר (יש עוד שמות). שהאורוגוואי יעשה מה שמתאים לו, אבל איזו בחירה מקצועית רעה לאחד מהשחקנים היותר טובים בליגה הבכירה ללכת ולשחק בליגה השנייה בשביל השם של המועדון...

נערך לאחרונה ב: ‏16/7/11
  5. Burrito Ortega Member

ריבר מועדון ענק. לא משנה באיזה ליגה אנחנו. ככה שטבעי הוא נחשב מקום יוקרתי לשחק בו אצל שחקנים.

עוד שחקן שנמצא על הכוונת הוא מרטין אגירה ששיחק בעונה החולפת באולימפו.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

את הנימוק למה הוא מסכים לרדת ברמה אני מבין, מה שכתבתי הוא שזו החלטה מקצועית רעה. אגירה הוא שחקן שיותר הגיוני מבחינתו לעשות את הירידה הזו, גם אין חשש שהקריירה שלו פתאום תפרח בניגוד לסאנצ'ס.

7. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אינדפנדיינטה הפסדיה במשחקה הראשון במסע ההכנה במקסיקו ובארה"ב 1-0 למונטריי של צ'אלו דלגאדו ונרי קרדוסו.
    אדוארדו זאבאלה כבש את השער היחיד למקסיקאים. המשחק הבא יערך ביום שישי מול וונטה פיז'יון הקבוצה של מכללת צפון קרולוינה.

אינדפנדיינטה פתחה עם :

פביאן אסמאן; איבן ולס, אדוארדו טוציו, חוליאן ואלסקס, מקסי ואלסקס, ניקולס קבררה, רוברטו באטיון, איבן פרז, הרנן פרדס, פקונדו פארה ולאונל נונייס.
    שותפו:אדריאן גאבאריני, ניקולס דלמונטה, כריסטיאן בהאס, פטריסיו רודריגס, פרננדו גודוי, גבריאל ואז'ס, איגנסיו בארסיה ועומסאר פריירה.

הרכש מרקוס פרז לא יצא עם הקבוצה למסע המשחקים עקב בעיות בויזה שלא מאפשרות לו להיכנס לארה"ב.

8. Armstrong Member

מה עם נבארו? הוא הולך\נשאר? למרות שאני מעדיף את אסמן.

9. Diablito Member

בינתיים נשאר, ככל הנראה אסמן יהיה זה שיעזוב.
    קומפראדה לא יכול להשאיר את הכיסים ריקים.. בקרוב נדע.

10. Burrito Ortega Member

Assman http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

11. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

ועם כבר אסמאן והילריו בזמן שהשניים שיחקו (אסמאן לפחות...) מול מונטריי לשניים נגנב מהחדר במלון. השלל 2,000 דולר ושתי מכשירי אייפוד.

עכשיו שאני חושב על מה שאחיעד רשם, האם הגנב הוא למעשה חוליו קומפראדה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/11
  12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.futbolred.com/contenido/colombianos-exterior/noticias/julio2011/IMAGEN/IMAGEN-9932064-2.Xxx

עוד קולומביאני מגיע לארגנטינה. החלוץ כרמלו ואלנסיה (בתמונה עם ויקטור פיגרואה) יהיה אחד משחקני הרכש של ניואל'ס אולד בויס לטורניר הקרוב. בעונה הקודמת שיחק בקוריאה אצל אולסן יונדאי ובעבר היותר רחוק שיחק באתלטיקו נאסיונל ( שתי קדנציות), פאסטו וקרטאחנה. עם נאסיונל זכה בשתי אליפויות כשבשניהם היה חלק משמעותי ואף זכה בכדור הזהב ככובש המצטיין באפרטורה של 2007. בהחלט רכש מעניין, לזה לא ציפיתי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם אני פספסתי, שראיתי את השם שלו מקושר לניואלס חשבתי שמדובר בקרלוס ולנסיה, קולומביאני אלמוני שעבר כבר בריבר, אסטודיאנטס וגודוי קרוס. לא יודע באיזה כושר הוא מגיע, אבל יחד עם החבר פיגרואה בתמונה זה צמד התקפי יפה מאוד. פיגרואה היה שחקן אלמוני במרבית הקריירה שלו, אבל נתן עונה נהדרת עם הקבוצה ממנדוסה לפני שעבר למזרח התיכון. אם יציג אותה יכולת, ניואלס מצאה מחליף ראוי לפורמיקה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/11
  14. אסף ראסינג Member

אהבתי את ההחתמות של ניואלס, כנראה שבסופו של דבר הם לא כל כך להוטים לשחק את הקלאסיקו שלהם נגד סנטרל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

מה שמזכיר לי, מישהו יודע איפה בן (benos)?

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/11
  15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פעם אחרונה שהוא דיווח הוא היה בפרו אם אני זוכר נכון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx