ארגנטינה קלאוסורה 2011: שוק הירקות נפתח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏9/2/11.

1. Diablito Member

היום הקלאסיקו הראשון באצטדיון המחודש בלה פלאטה..
    הטמפרטורה תתחמם בעיקר לאור מצבה העגום של חימנסיה..
    יהיה מעניין

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עצוב שלא נמכרו כרטיסים לקהל אורח (בהסכמת שני המועדונים), למרות שהקהל של חימנאסיה באצטדיון המשופץ (יפה למדי אני חייב להודות) נותן אוירה טובה. עדיין, במעמד צד אחד זה לא זה.

לא משחק גדול, רחוק מזה, אבל מספיק בשביל אסטודיאנטס להוליך מול קבוצה נאיבית למדי של אל לובו. בלדאסי לקה במחלת השופט הארגנטינאי, שממנה הוא לרוב מחוסן (לא שהוא שופט טוב במיוחד) - שכח את המשרוקית בבית ומאפשר כניסות מיותרות, תפיסות בחולצה וכו'. בתור צופה מהצד זה נחמד, אבל לא פעם זה עולה לשחקנים בבריאות בליגה הארגנטינאית.

אגב, מאז הגול, בונקר לתפארת של האלופה מול חימנסיה האימתנית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

עריכה:
    בחימנאסיה צריכים להבין שבכדורגל צריך לאיים על השער כדי לנצח, להחזיק כדור זה טוב ויפה אבל לא מביא נקודות כשלעצמו. אסטודיאנטס נראית רע, אבל יוצאת עם 2-0 לא קשה מדי. גונסאלס נכנס כמחליף לאחר השני, הגיע לשלוש מצבים והחטיא את כולם... 2 בצורה נוראית. שובו של אל מגניפיקו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/3/11
  3. אסף ראסינג Member

חבל בשביל הלובו...
    לדעתי הם לא היו פחות טובים, גול יפה+פנדל שטותי ואסטודיאנטס הבטיחו את המשחק.

אליאס, תוכל לספר ממה נובע ההסכם המעצבן הזה? כלומר, מה הניע את הקבוצות להגיע אליו?

וגם, למה חימנסיה לא משחקת באיצטדיון הביתי שלה, 'אל בוסקה'?

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

למה שיחקו באצטדיון החדש? פי 2 צופים והכנסות למועדון בפשיטת רגל.

למה אין קהל חוץ? תשובה ממשית אין לי, למרות שלא מדובר בחידוש שזה נוגע לקלאסיקו הזה, ההסכם קיים כבר מזה זמן מה. כוחות האבטחה הניעו לכיוון, גם גרונדונה כנראה, והמועדונים הגיעו להסכם. זו גם הייתה הדרך היחידה למנוע מצב שיהיה אוהד של הביתיים שירצה כרטיס ולא יקבל אם להיות פחות ציני. עוד סברה היא שלא רצו מהומות בפנינה החדשה של ארגנטינה, שאמורה לארח את משחק הפתיחה בקופה אמריקה. מה הייתה הסיבה האמיתית מבין אלו אני לא יודע, יכול להיות גם שכולן יחדיו.

תוצאה מדהימה בינתיים ברוסאריו

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/3/11
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מצאתי התייחסות של נשיא חימנאסיה לנושא, מדובר בהסכם שחתמה ההנהלה הקודמת שכלל 4 קלאסיקוס, זה האחרון בהסכם.

3-3 ברוסאריו, אל גלובו ללא ניצחון עדיין, ניואלס סתם חלשים ורק שביאלר ימשיך לכבוש בבקשה...

6. Akdemia Member

אדיר אדיר אדיר.. 30 דקות מהסרטים של ראסינג, כאילו נלקח מתוך חלום.

בכלל, מחזור נדיר עד כה, שימשיך ככה.. שווה כל שנייה שאני ער עד מאוחר.

7. אסף ראסינג Member

נאחס מטורף, סתם סתם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

בכל מקרה, ראסינג מנצחת (לא בקושי) 4-3.
    לאחר המחצית טאו גוטיירס (עידן, טלפון) כבש עם סיומת נפלאה והעלה את ראסינג ל 4-0.
    ראסינג מאז נרדמה טיפה וחמש דקות חטפה גולים, 2 ממצבים נייחים ואחד טיפשי שהחל בזריקת חוץ.

בכל מקרה, אני עדיין מרוצה מהמשחק של ראסינג, הראנו שיש לנו מה להראות (משפט אלון מזרחי), ולגבי המעידה, אני פשוט מקווה שהשחקנים יילמדו לקח, כל עוד נצחנו וזה לא יקרה יותר, אני מוכן לסלוח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. Akdemia Member

חחחח מה סתם? אחושרמוטה נאחס הבאתי.

באופן טבעי צפיתי ירידת מתח במחצית השנייה, אבל זה היה יותר דומה לזריקת ***. אב כמו שאמרת, למזלנו ראסינג ניצחה והיא תלמד לקח ממה שקרה היום. אבל מבחינת יכולת ובעיקר במחצית הראשונה הקבוצה שיחקה מדהים והמחצית יכלה להיגמר ביותר מ 3-0.

נ.ב נכון שזה נשמע טוב מאוד "racing es puntero del torneo" כל פעם שהשדר אמר את זה, הסמקתי כמו ילד קטן.. שימשיכו ככה!

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/11
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ראסינג באה לשחק כדורגל ועשתה זאת מצויין, לחץ גבוה מאוד והנעת כדור שתמיד מחפשת את השחקן הפנוי על הקרקע. עם כל הכבוד לכובשים ושאר הלהטוטנים, ז'אקוב פשוט בדרגה משל עצמו כשכמעט כל כדור שלו מגיע לרגל של שחקן ראסינג. כמה הוא היה חסר. זה לקח זמן, אבל ראסינג החלה לשחק כדורגל ולא רק בגלל יכולת אישית של ג'יו או טוראנסו, אלא מאמץ קבוצתי. כתבתי כבר כמה פעמים אבל זה ממשיך להיות נכון, חלק גדול מהשינוי לטובה הוא המשחק עם שני שחקני קו טבעיים.

העורף היה חשוף יחסית גם לפני שספגנו ותודה למאג'יולו שלא היה מאופס, מעבר ליכולת האישית של הבלמים עצמם (שאף אחד מהם לא בלם גדול, אך גם לא בלם רע), או להכנסתו של טוראנסו על חשבון סוקוליני להרכב והפקרתו של ז'אקוב, הבעייה היא טקטית. בין אם זה חוסר ביצוע הוראות של השחקנים, או כישלון של רוסו, הפער בין שלושת הבלמים לשאר הקבוצה עצום. זה הופך להיות קריטי מאוד שמשחקים עם כל כך הרבה שחקנים התקפיים ולוחצים כל כך גבוה, אבל לא רק.

יש עם הזמן שיפור כמעט בכל אספקט של המשחק, הרבה תודות לעבודה נכונה של ההנהלה ששמרה על יציבות הסגל לאורך זמן ארוך במושגים מקומיים, כמו גם עבודה טובה של רוסו כנראה. הקפיצת מדרגה הבאה צריכה להיות במשחק ההגנה - לא אצל שחקן זה או אחר, אלא בעמידה של הקבוצה ולדעתי מעל הכל בצמצום הפער בין ההגנה לחלק הקדמי.

10. gilad16 Member

אני זוכר שבליגות הנמוכות ההתאחדות אסרה על כניסת קהל אורח, אבל לעשות את זה בליגה הבכירה זה בזיון. ההסכם בין המועדונים אומר הרבה על ההנהלה המסריחה שהייתה לחימנסיה. את אסטודיאנטס אפשר יותר להצדיק, כי להם היה יותר כרטיסים להפסיד בפוטנציה אילולא ההסכם.

המגן הימני של ראסינג, פייוד, שחקן מדהים.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חושב שהתעלמנו קצת מהניצחון "המרשים" של סאן לורנסו על אולי בויס בשישי. למה ""? כי סאנלו לא הייתה עדיפה על אול בויס עד שבאריינטוס הורחק רטרואקטיבית על המשחק נגד ראסינג. לא באמת, אבל אילולא כל הרעש הוא בחיים לא היה מורחק על צהוב שני בגלל התקדמות בחומה...

רק מהרגע שאול בויס ירדו ל-10 שחקנים סאנלו החלה לשחק טוב. למרות שלא הרשימה קודם, אני חושב שעם הסגל הקיים ראמון דיאס צריך להריץ את המערך 3-4-3 שיותר מתאים לסגל שלו. קארמונה הפרואני לדוגמא, נראה יותר טוב בתפקיד הקשר-מגן מאשר כמגן בקו של 4 ואף בישל יפה למנסגס (שנמצא בכושר מצוין).

בכל מקרה, לא צריך להרשים יותר מדי בשביל להיות מועמדת לאליפות - סגל סביר, שם גדול, מאמן עם הילה, כמה נצחונות בהתחלה ואולי סאנלו יעלו על הגל?

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מעוניין להמר על ניצחון של ריבר על ארחנטינוס,מה דעתכם?

אם אפשר אשמח גם לשמוע דעה בנוגע למשחק של ולז עם בוקה...

13. itay7 Member

האמת שבאתי לשאול על סאנלו כי בתקשורת הפרואנית התלהבו מהמשחק של קרמונה (שאגב, בישל שניים מהשערים), אבל התקשורת נוטה להגזים כמובן. אלוהים יודע איך הפיסח הזה מצליח בעוד באייון נכשל...

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ארז, שלחתי בפרטית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

איתי, התקשורת הגזימה לדעתי, הוא לא נתן משחק גדול אלא פשוט נראה כמו שחקן לגיטימי. ציינתי אותו ספציפית כי חשבתי שתתעניין. זה היה המשחק הטוב שלו בארגנטינה עד כה ולטעמי זה משחק של ציון 5.5-6 אם להשתמש בסולם כזה. ככה שהצלחה עדיין לא הייתי אומר. מה שכן, התפקיד הזה, שחקן קו לצד שלושה בלמים, נראה יותר טוב בשבילו.

חלק מההגזמה זה בכלל בקשר לניצחון ולא אליו ספציפית, עד ההרחקה הוא וקבוצתו לא הראו כמעט כלום, בסוף שמו לחיצה על הגז שלו היה חלק יפה ממנה.

אם עושים השוואה בין ההצלחה של השניים צריך לזכור שבאייון אולי שחקן טוב, אני לא רואה את זה האמת, אבל אין לו שום דבר מיוחד להציע לקבוצה טובה בארגנטינה. קארמונה, שעד כה לא עושה רושם מיוחד, הוא מגן טבעי שזה כבר מיוחד כיום בכדורגל הארגנטינאי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

15. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

היום אינדפנדיינטה תתארח אצל ארסנאל במשחק קשה נוסף לרוחו, לאחר ההפסדים לריבר ולקיטו ינסו חניכו של מוהמאד להשיג ניצחון בכורה בטורניר.

ארסנאל:כריססטיאן קאמפאסטריני; הוגו נארבו, ליסנדרו לופס, איגנסיו באג'וניו, חואן קרופוויסה; חורחה אורטיז, גסטון אסמראדו, מרקוס אגיירה, קלאודיו מסוקה; חואן פאבלו קאפה ומאורו אובולו.

אינדפנדיינטה: הילריו נאבארו; אדארדו טוציו, קרלוס מתאו, חוליאן ואלסקס (ליאונל גליאנו); ניקולס קבררה, פרננדו גודוי, כריסטיאן פז'ראנו, מקסימילינו ואלסקס ; מתיאס דה פדריקו, פטריסיו רודריגס ואנדרס סילברה.