ארגנטינה 2012- ארסנל באליפות היסטורית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏9/2/12.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם אני לא חשבתי שעבר כל כך הרבה זמן...

אני חושב שהוא שיחק במקום רגיירו יותר קדימה, ובמקום קאמוראנסי שיחק פריירה או גונסאלס, אבל אני לא בטוח כי לא עקבתי אחרי משחקי ההכנה של לאנוס. אני משער שהרכב האידיאלי של שורר נראה כך פחות או יותר:

פריצלר
    פריירה\גונסאלס\לדסמה, קאמוראנסי
    ואלרי ורגיירו
    פאבונה

ניירה שחקן סופר מוכשר, אבל כמו שציינת יש לו בעיה עם להביא לביטוי את הכישרון הזה באופן קבוע. אם הוא ישחק במקום קאמוראנסי אז שורר יצטרך יותר משקל לצידו של פריצלר בחלק ההגנתי של הקישור, איפה שקאמוראנסי בגרסה המעודכנת שלו עוזר הרבה. דווקא יכול להיות הרכב מעניין ומפתיע.

----------------------

אם אתה כבר פה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx יצא לך לראות את המשחק של סנטרל אתמול? שמעתי מאנשים שראו שהיה משחק גדול, לא בהכרח בקטע של הרמה, ואחד אפילו אמר שאולי זה רגע מכונן בדרך לחזרה לליגה הבכירה.

2. benos Member

ממה שזכור לי ואלרי שיחק כ-50/50 ליד פריצלר בעונה שעברה במערך הרגיל של לאנוס בשנים האחרונות(4-4-2) ככה שאני לא יודע אם זה אכן מה שלשום. פאבונה בכושר טוב הוא שחקן עדיף לטעמי על רומרו ובכללי כל עוד דיאז הפסיכי לא פורץ אז גם ממנו, השאלה היא גם כמה שומנים הוא הוריד..

----------------

בסטלניותי פיספפתי את המשחק, אני מקווה לעקוב יותר בקלאוסורה, ממה ששמעתי וראיתי הקבוצה הראתה הרבה מאוד אופי ולחימה, חזרו גם פעמיים מפיגור, ככה שלפחות את זה הם לא איבדו, לדעתי יש סגל והרכב לא רעים שיכולים לאפשר עלייה או לכל הפחות לשחק בפרומוסיון, ביחד עם הבנים השבים הביתה אפשר לקוות, אם סמוקי הפך להיות סקורר מצויין תמיד אפשר לקוות לטוב, מצד שני ואלנטיני שאלוהים ישמור פותח עדיין.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מממ... יכול להיות שנפלת על כמה משחקים שאני לא ראיתי. אבל את לאנוס אני דווקא רואה הרבה יחסית, וברוב המשחקים שראיתי המערך באפרטורה היה יותר בכיוון של 4-5-1 או 4-3-3 כמו שציירתי בתגובה הקודמת, עם ואלרי באחד באגפים (רגיירו בשני). זה אולי קצת מבלבל בגלל שואלרי גם באגף משחק כמנהל משחק. בנוסף, במשחקים שפאבונה ורומרו שיחקו יחדיו או רומרו ודיאס, אם אני לא טועה, רומרו שיחק באגף. יכול להיות שאני זה שמתבלבל, אבל זה מה שזכור לי.

גם שואלרי שיחק באמצע הוא היה לפני שני קשרים לפחות אני מאמין (?).

אם דיאס יפרוץ זה כבר יקרה בטיגרה לשם הושאל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx כמו שכתבתי בסיקור, לא ברור לי למה השאילו אותו לפני שידעו בוודאות אם סאלסדו נשאר או לא, עכשיו שהפאראגוואי עזב ממש לפני המחזור הראשון ודיאס מושאל, יש לשורר סגל חלוצים קצר מאוד בשביל שני מפעלים (מזל שעפו מהגביע)

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פגרת קיץ, חילופי מאמנים, אבל הטורניר נפתח אותו דבר כמעט:
    ההגנה חלשה אבל בנס לא מקבלת גולים, בדיוק כמו אצל סימאונה. לא נראה לי הבלמים ניצחו בכדור גובה אחד כל המשחק, זה היה פשוט מביך. על הקרקע היו סבירים.
    משחק ההתקפה שבלוני להחריד, טאו לא מקבל כדורים באזורים המסוכנים ובשביל להגיע למצב מסכן צריך לירוק דם.

משהו שכן השתנה: האוצ'ה לא יורד לעזור להגנה וג'יו משחק טיפה יותר גבוה, שינויים לטובה לדעתי. שינוי שנובע מחילופי המאמנים.

טיגרה קבוצה טובה, אבל הממוצעים נגדם והתיקו היום לא עוזר, אנחנו נצטרך להמשיך ולחשוב איך מביאים לידי ביטוי את החלוץ הטוב בליגה.

---------------------

ולס וגודוי קרוס מסיימות בתיקו במשחק טוב לפי מה שהבנתי, וראפאלה מביסה את באנפילד.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ניצלתי את השיממון במשחק של אקידד ומיז'ונאריוס, כדי לתפוס את רוב החצי השני של ראסינג עד לסיום המשחק ואני בעיקרון בדעה שלך. האמת שדי הופתעתי מכמות המצבים הרבה ומצבים טובים של טיגרה לכבוש, שבנס לא נכנסו, אבל אסור לשכוח שגם לראסינג (ואני מדבר רק על החצי השני) היו מצבים טובים שגם לא נכנסו. טוב היה לחזור ולראות את ג'יו משחק אחרי הרבה זמן שלא ראיתי אותו, ובסך הכל אני חושב שהוא היה סביר, המשיך עם הדריבלים שלו ומסירות העקב, למרות שגם היה לו מצב לפני הסיום שהוא בעט מזווית לא פשוט ויכול היה להוציא מסירה (מישהו שם חטף עליו עצבים, לא זיהיתי מי זה היה). גם לגבי טאו אמרת נכון, ראיתי אותו מקבל יותר מדי כדורים רחוק מהשער ומהאגף השמאלי, כשהוא אמור להיות ה-9 שאליו מגיעים הכדורים. זה היה משחק על הנייר שראסינג היתה חייבת לקחת לטעמי למרות שגם אותי טיגרה הפתיעה ואפשר להבין את חלק משריקות הבוז של הקהל, אבל סה"כ משחק ראשון ברוב הפעם הכל נראה כמו חלודה. נחכה ונראה האם קוקו זו באמת היתה הבחירה הנכונה.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חושב שטוראנסו היה זה שהתעצבן. היו לראסינג מצבים, אבל הם לא נבעו ממשחק מסודר והושגו כמעט תמיד בהתקפות מעבר או לחץ על הגנת טיגרה.

דווקא לא היו שריקות בוז לשחקנים, או לכל גורם אחר מהמועדון, יתנו להם את הקרדיט מחדש גם אם רק בשל חילופי המאמנים.

תיקו 11 לראסינג העונה ב-20 מחזורים, לפחות ניואלס לפנינו עם 14...

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/12
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

היה נשמע לי כמו שריקות בוז בסוף המשחק, אבל זה באמת לא משנה כי בכל מקרה צריך לתת צ'אנס של לפחות עוד 3-4 משחקים ולראות לאן הסיפור הולך. מה שכן, זה נראה כאילו יש לכם בעיה רצינית בהגנה, טיגרה הגיעו יותר מדי פעמים למצבים שקבוצה קצת יותר טובה ומרוכזת שולחת את זה פנימה.

8. itay7 Member

לא יודע למה, תמיד הקלאוסורה פחות מעניינת אותי. אולי זה בגלל הליברטדורס, שהקבוצות שמות לא פעם הרכבים משניים ודי מוותרות על הטורניר הקצר, אולי זה בגלל שזה הטורניר השני בשנה (למרות שבאופן הגיוני הוא אמור להיות הראשון). לא ממש מבין את ההגבלה של העברות, למה היא קיימת, אבל טוב נו.

כל הכבוד על הסיקור פרנקו, חבל שהשחקנים של קבוצתך לא משקיעים כמוך...

9. gilad16 Member

יפה יפה אלי, מי יתן והטורניר יתעלה לרמה של התיאור שלך.

אני לא רואה שום הבדל בין ראסינג של צ'ולו לראסינג של קוקו, ועם כל הכבוד לחיבה שלך לקאסרס, הוא כנראה הבלם הפאראגוואי היחידי בעולם שלא הצליח לנגוח כדור אחד משחק שלם, לא שמרטינז יותר טוב, אי אם ז'סט סייניג.

ויולה במקום האוצ'ה, פאטו במקום פלה או ז'קוב שאף אחד מהם לא יכול לשחק בימין. ככה ההתקפה תשתפר, בהגנה נמשיך להתפלל לסאן צ'ינו כי אנחנו פשוט נוראיים.

תן קרדיט על התגלית מנייק!

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני דווקא משחק במחשבה שעדיף אולי, לאור סגל השחקנים, מערך של שלושה בלמים ולהשתמש בפיז'וד וליצ'ט כשחקני קו, מה שיאפשר להציב קישור התקפי יותר מבלי חשש, וגם בכדורי הגובה בלם אחד יוכל לשים בלם שני על הכתפיים, בזמן שהשלישי מחפה, ואולי ככה יצליחו לנגוח כדור אחד ברחבה.

קאסרס אמנם פישל באוויר, אבל על הקרקע הוא היה טוב ובסה"כ הוא היה שחקן ההגנה היחידי עם הופעה סבירה. אני עומד עדיין מאחורי דעתי שהוא הבלם הכי טוב שיש לנו בסגל.

בקשר לראז'ו פרנאנדס, קרדיט תקבל אם הוא באמת יפרוץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/12
  11. אסף ראסינג Member

אני יודע שאולי זה דבר שמןוזר להגיד אבל לדעתי סוגיית המאמן שולית (בקטע של היכולת להשפיע).
    אני כמובן מעדיף את באסילה על סימאונה מבחינת אידאולוגיית המשחק, אבל חושב שהבעיה של ראסינג היא בעיה מנטלית אצל השחקנים, ולאו דווקא הקטע של "החולצה כבדה", אלא שפשוט הם לא עומדים בלחץ בגלל הדברים שמצופה מהם להשיג (ובצדק, כי הסגל איכותי), אני מדבר על לחץ שבא מהתקשורת ובעיקר מהקהל במשחקי בית.

אני לא מכיר את ההתנהלות השוטפת במועדון ואת האופי של השחקנים ולא יודע אם זה יעיל או יזיק- אבל לא הייתי מתנגד אם היו שוכרים פסיכילוג ספציפית לנושא הזה, שהיה מטפל בנושא הן מבחינה קבוצתית והן מבחינה אישית עם חלק מהשחקנים (פישוד דוגמא קלאסית)

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מסכים שיש בעיה מנטלית, אבל אני חושב שנוסף לכך שהציפיות והלחץ פוגעות בשחקנים, הסגל לא טוב כמו שמתארים אותו.

13. Burrito Ortega Member

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כרגע עושה רושם שפרצוף תחת יישאר, אבל הקברט של בוקה חוזר...

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סבאסטיאן באלסאס, המגדלור האורוגוואי שלא הרשים בקדנציה שלו בסאן לורנסו לפני כמה טורנירים, ישחק במדי ארחנטינוס ז'וניורס. הביצ'ו היו צריכים חלוץ כי חוטה חוטה מוראלס לא מספק את הסחורה, אבל האם באלסאס הוא הפיתרון? אני לא בטוח, לא הצדיק את השם שבנה לו מאז אותה עונה גדולה בליגה השנייה באורוגוואי.

סאן לורנסו דיברה גבוה גבוה ברכש, אבל כצפוי נאלצה להסתפק במעט - רנסו ורה, מגן בלם בינוני מאוד מאוניון, חתם בקבוצה. ורה לא שכנע בטורניר האחרון במדי אוניון, אבל לסאן לורנסו זה מספיק.

נערך לאחרונה ב: ‏17/2/12