ארגנטינה 2012- ארסנל באליפות היסטורית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏9/2/12.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ואלנטיני השתלט על אלטובלי יפה כבר ברגע שהכדור קפצץ ברחבה בפעם הראשונה, סכנה כלשהי הרגשתי רק לפני כן, חוסר ההחלטיות של השוער תרמה להארכת האירוע במקום לסיים אותו זריז כמו שצריך. העובדה שהוא גם נתקע באמצע החזרה אחורה, הקשתה גם על הבלם להחזיר לו אחורה גם אם רצה. כל זה לא משנה את העובדה שמי שאחראי על הפנדל הוא אך ורק השופט.

אגב שוערים, אנדוחאר עם טעות לא אופיינית כמעט עולה לאסטודיאנטס בשער לפני רגע. מזכיר את השטויות של אוריון, שכבר הרבה זמן לא עשה אחת כזו...

2. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אומנם יש זמן, הרבה זמן (ואולי אפילו יחליפו שוב מאמן) אבל אם המצב לא ישתנה אז אפשר לרשום בקלות NACIONAL B HERE WE COME http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/2/12
  3. Armstrong Member

למה אני לא מופתע? בחיי הייתי בטוח שלפחות נצא מזה עם נקודה, פחחחח

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מרבית מפגשים שלנו עם גודוי לאחרונה די מהנים לצופה הניטרלי, כך גם בפתיחת המשחק הזה עם מצבים לשני הצדדים ומהלך מצוין שנגמר במשקוף של האוצ'ה. מקווה שהפעם גם התוצאה תביא לי הנאה ולא רק המשחק...

----------

אגב, סאן לורנסו הראתה היום שיש לה תקווה, עם אורטיגוסה וקאלינסקי באמצע היא רק צריכה שפיפי רומאניולי יתעורר קצת ותוצאות סבירות יגיעו כבר. מצד שני, אם אסטודיאנטס לא הייתה הולכת אחורה אלא ממשיכה ללחוץ, זה גם יכל להיגמר רע מאוד.

5. Burrito Ortega Member

המצב שלכם בממוצעים דווקא בסדר. לא נראה לי שאתם הולכים לשום מקום (לצערי).

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

משחק טוב, תוצאה גרועה. כל הכבוד לגודוי קרוס ובעיקר לאיבאנייס בשער שלהם, עמדו יפה בעשרה שחקנים וידעו לנצל את ההגנה החלשה שלנו בשביל לנצח את המשחק (טעות קשה של קאהאיס שבא בטענות לאחרים).

שיחקנו הרבה יותר טוב השבוע, גם לפני ההרחקה, לא הייתי משנה את המערך רק משאיר את ליואי בהרכב במקום כל אחד משני המגנים הפצועים, אם אחד מהם מחלים שייכנס במקום קאסטרו.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מה שיניב התכוון לדעתי זה לקראת העונה הבאה, אותה יתחילו האדומים עם ממוצעים רעים מאוד גם אם יתנו טורניר סביר, וכרגע הם גם לא בקצב לסביר. העונה שיורדת מהממוצעים היא העונה הטובה של אינדפנדיינטה בשלוש העונות האחרונות, עונה של 68 נקודות (לעומת עונה שעברה עם 43 והעונה עם 27 בינתיים).

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/12
  8. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אפילו אם יקרה נס ונצליח לשחזר את העונה (החלשה יש לציין...) של גראנארו/החצי הראשון של טורקו נהיה עם ממוצע של 1.131 שזה ירידה ישירה (נכון להיום) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

9. Boaz Member

יניב, דיאבליטו ופראנקו,

תודה על ההצעות. נכון אני לא גר בישראל, אלא באוסטרליה.
    למה פלאטנסה? יש משפחה שגרה בשכונה, הבן דוד הולך למשחקי בית וכשביקרתי פעם הלכתי גם.
    לא סובל את הצבע - יש עוד קבוצה בעולם עם חולצות חומות? אבל מת על הסיפור מאחורי הקבוצה: איך התחילו, איך קיבלו את השם ואיך נלחמו נגד הירידה. כל השנים.

בכלל מגיע דיון מיוחד על הסיפורים מאחורי הקבוצות בארגנטינה.http://2.bp.blogspot.com/_o8XlAuFOzbA/SIPEPaATSEI/AAAAAAAAAvs/Q3xUoEsRYY0/s1600/platense+calamar+copada.Xxx

10. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

סט פאולי מהליגה הגרמנית השנייה ואטלס מהפרימרה D

אני מאמין שכל זה יהיה רשום בוויקפדיה (אגב, גם באורוגוואי, הונדורס ואל סלבדור ישנה קבוצה בשם)

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הכינוי באמת ייחודי וגם היכולת להצביע על הרגע הספציפי המדויק והדרך בו קיבלו אותו היא לא דבר של מה וכך. אישית, המועדון הזה לא מרגש אותי, אבל כבודו במקומו מונח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

----------------------

אז כאמור, ריבר לא מתרגשת מהכרטיס האדום המוקדם של הדינמו האורוגוואי ודורסת את הלפרה ממנדוסה 3-0 בעשרה שחקנים. קאבנאגי וצ'ורי כבשו כמובן, ואת השלישי הוסיף המחליף טרזגה, שבגיל 34 הגשים חלום של ילד לכבוש מול מונומנטל מלא בקהל איתו הוא חולק את אותה אהבה למועדון. החלוץ יכל לסיים גם עם צמד, אבל אין תלונות לדעתי.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה יהיה אליאס? שני משחקים ו-0 שערים זכות? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx טוב שלא הימרתי עליכם הפעם...איך היו הקולומביאנוס שלי?

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ג'יו באופן כללי היה חלש ואיבד המון כדורים, אבל מצד שני נתן שני כדורים גדולים, עשה מבצע אישי אחד מצוין (אותו התחיל מהפינה של הרחבה, איפה שהוא חייב לשחק ולא באמצע המגרש!) שנגמר בבעיטה רעה, וסחט אדום מהיריבה אחרי השחלה יפה ודחיפות בוויכוח שאחרי (הוסיף הצגה לעזור לשופט). לא הערב שלו.

טאו היה מצוין לדעתי, התחפש לג'יו בכמה מהלכים כולל דריבל מדהים מאמצע המגרש ועד לשוער, שכלל השחלה יפה באמצע. הכין כדור אדיר להאוצ'ה (משקוף), כמה מסירות לא רעות, ועשה המון תנועה. המשחק הכי טוב של טאו מזה זמן מה, אבל ללא גולים בתפקיד שלו זה בעיה.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תודה על העידכון. חלק גדול מהויכוח בפורום הקולומביאני שבו אני פעיל, זה האם מגיע לג'יו זימון לנבחרת והאם בעידן פקרמן זה יקרה לאחר הרבה זמן. לצערי, עושה רושם שהוא פשוט לא חזר לעצמו מאז הפציעה וגם את החצי השני שראיתי מול טיגרה, זה לא היה ג'יו שאני מכיר. אבל זו רק תחילת הדרך ונקווה לראות אותו משתפר בהמשך.
    שמח לשמוע על טאו, אני מניח שגם הגולים יגיעו בהמשך. אגב, אתה יודע אם היחס אליו בקבוצה השתפר או שעדיין היחסים שם מתוחים? ומה בכללי אתה חושב עד עכשיו על שיטת המשחק של קוקו? יש לראסינג סיכוי איתו או שפשוט הקו של צ'ולו ממשיך כאילו לא התחלפו מאמנים?

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ג'יו הוא אותו שחקן בדיוק מלפני הפציעה לדעתי, הוא פשוט ממלא תפקיד שלא מתאים לו והוא נפגע מכך שכל המשחק ההתקפי של הקבוצה תלוי בו. את הקסמים שלו הוא עושה, אבל רחוק מדי מהשער לרוב.

המערך הקבוע של קוקו בעייתי בשבילנו מכיוון שאין לנו את השחקנים המתאימים בשביל לשחק אותו (יהלום), אתמול הוא ניסה מערך אחר בגלל הפציעות של צמד המגנים היחידים בסגל פחות או יותר (ליצ'ט ופיז'וד) ולפרקים זה נראה טוב יותר מאשר במשחק הפתיחה. אני מאמין שהוא יחזור ליהלום בהמשך, לצערי כנראה.

מקצועית רוסו (עם סגל פחות טוב משני המאמנים שאחריו), סימאונה ובאסילה ניסו מערכים ושיטות שונות אחד מן השני, הקבוצה גם הגיבה אחרת (בעיקר בתקופת רוסו), אבל התוצאות נשארות בינוניות או לא טובות. כנראה שבאמת יש בעיה מנטאלית, או שהסגל לא טוב כמו שמציירים אותו - לדעתי שתי התשובות נכונות, בלי קשר לכך שאני לא מעריץ גדול של באסילה מלכתחילה.

טאו נראה בסדר גמור כרגע מבחינת התנהגות, אתמול אפילו הבליג על פרובוקציות של היריבה - בעטו עליו כדור לאחר שריקה בזמן ששכב - ונמנע מעימותים. לא ידוע לי על בעיות עם שאר הסגל גם כן, אפילו גיבו אותו קצת בפרשת העימות מול אינדפנדיינטה (שמלובה לעתים מחדש מהצד שלהם פה ושם). באסילה יודע להתנהל עם טיפוסים כמוהו אני מאמין.