ארגנטינה 2012- ארסנל באליפות היסטורית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏9/2/12.

1. Burrito Ortega Member

טרזגה מרגש ברמות.

2. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

מאמן ראשון מסיים את דרכו מאמנה של קולון מריו סצ'יקואה כמו שעידן הצליח לנחש.

עידן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/12
  3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבחור שבישל לטרזגה זה סיריגליאנו לא?

מה אתם יכולים לספר עליו?

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לדעתי מי שבישל הוא המגן הימני אבקאסיס, שחקן צעיר ונחמד עם ימים טובים יותר ופחות, אבל לא נראה לי פוטנציאל גדול במיוחד.

סיריגליאנו הוא קשר אחורי צעיר שבלט בנבחרות הצעירות, לטעמי היה מהטובים בנבחרת הנוער באליפות העולם שהייתה בניגריה. בליגה הבכירה הוא קיבל הזדמנויות מעטות לפני הירידה. העונה, למרות שהגיע רכש מנוסה לעמדה שלו, ובפגרה הביאו גם את פונסיו מסאראגוסה, הילד הצליח לתפוס מקום של קבע בהרכב בשלב מוקדם יחסית של העונה ואף היה במוקד עימות של ריבר עם ההתאחדות על שחרורו למען משחקי הנבחרת במשחקים הפאנאמריקאים. בינתיים הילד הפך לבורג מרכזי במכונה ויהיה קשה להוציא אותו.

קשר אחורי שהתבלט בהתחלה בעיקר בלחימה שלו, עם הזמן והביטחון אני רואה אותו מתפתח גם מבחינת המשחק עם הכדור, יש לו טכניקה טובה והוא יכול גם לשחק לצד עוד קשר אחורי כזה שמשחק טיפה יותר קדימה, לא עושה דברים מסובכים ומוציא את הכדור מהר ומדויק על טווחים קצרים. לדעתי מתפתח פה שחקן עם פוטנציאל גדול, מזכיר בדברים מסוימים את מסצ'ראנו (לוחם קטן, אחראי ומדויק, ומריבר) וההשוואה המתבקשת נעשתה פה ושם, אני רק מקווה שאלמיידה לא ילך על הוותיקים ברגע שהעסק יסתבך (אם בכלל) וייתן לילד להמשיך להתפתח.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/12
  5. Don Joan Roman Member

איפה ריבר ממוקמת כרגע?
    היה כיךף לצחוק עליהם בירידה אבל ת'אכלס משעמם כאן בליגה בלעדיהם.

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/12
  6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ריבר - 40 נק'
    אינסטיטוטו - 40 נק'
    קילמס - 39 נק'
    רוסאריו סנטראל - 37 נק'
    בוקה אונידוס - 33 נק'
    חימנאסיה לה פלאטה - 33 נק'

שתי הראשונות עולות, מקום 3-4 ישחקו מול שתי קבוצות מהליגה הבכירה על העלייה\הישארות. ניחוש שלי היום, קילמס וריבר מסיימות בשני המקומות הראשונים, סנטראל בפלייאוף יחד עם עוד קבוצה מהאחרות הרשומות פה, עם סיכוי להפתעה מצד פרו (30 נק').

7. Boaz Member

ב http://www.promiedos.com.ar/ אפשר למצוא את כל הדירוגים ולראות איך טיגרה רק 6 נק מסאן לורנצו. מהפך.

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא שאל על ריבר וצמרת ה-B.

כמו שרשמתי בסיקור, לטיגרה יש קבוצה חזקה שיכולה עוד לעשות את הנס ולברוח איכשהו מהקו האדום, אבל לצד הנקודות שהיא צריכה להביא בעצמה, היא גם צריכה לקוות לנפילה של אחרות כמובן.

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/12
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

:aa1: אז כמו שיניב כתב באטיסטוטה נכנס לעניינים כמנהל המקצועי של קולון, ואחרי ההחלטה המשותפת (?) על פרידה ממאמן אחד, באטי סגר עם רוברטו סנסיני כמאמן החדש של הקבוצה. ניסיון האימון האחרון של סנסיני נגמר לא טוב, בניואלס, אבל באטי מקווה שחברו לנבחרת ארגנטינה יעזור להשיג תוצאות משופרות.

ברור לי שהפרידה לא הגיעה בגלל 2 המחזורים האחרונים, וחבל כי סה"כ התוצאות בקאמפיין האחרון היו לא רעות. אבל אחד המאפיינים של המועדון הזה, הוא שתמיד חושבים שהם יכולים וצריכים להשיג עוד ממה שהשיגו, יחד עם הצבת רף גבוה מדי לעתים.

:aa1: מרסלו טרוביאני הוא מאמנה החדש של הנבחרת הצעירה. למי שחושב שבמשרה זו צריכה להיות דמות שהיא מודל חינוכי לצעירים או משהו, אני לא חושב כך, איתי בטוח יוכל לספר למה טרוביאני לא מתאים על סמך אירוע אחד לפחות מפרו. בכל מקרה, מאמן לא מנוסה במיוחד שהוחתם על סמך קשרים אישיים, שזה לא בהכרח דבר רע כי כולם צריכים להתחיל איפשהו, אבל זה דבר.

:aa1: ביום ראשון ראסינג תעלה למשחק בית מול באנפילד, לכאורה הנקודות הכי בטוחות בטורניר הזה, וקוקו מנסה אלטרנטיבות בהרכב. השינוי המשמעותי שתורגל הוא הוצאתו של הקפטן קלאודיו זא'קוב, שעם או בלי קשר, המו"מ איתו על חידוש החוזה הנגמר בסיום העונה תקוע עקב דרישות גבוהות של השחקן.

אני לא מהמבקרים של ז'אקוב, שיש רבים מהם ביציעים שלנו, אני חושב שהוא שחקן טוב שהקהל לא צודק לעתים ביחס אליו, אבל במערך היהלום של קוקו לז'אקוב אין מקום. פלטיארי מבוזבז כקשר ימני, ואם אני צריך לבחור בין פלטיארי וז'אקוב לעמדת הסינקו, אני הולך על אקס לאנוס.

בבאנפילד דה סילבה מתנער מהאחריות למצבה המקצועי של המועדון ומאשים את לה וולפה. האורוגוואי צודק, אבל כולם יודעים את זה ולא היה צורך לבכות על כך בתקשורת, הוא סתם מוציא את עצמו רע עם ההצהרות האלו.

:aa1: אקס לאנוס, זלצבורג, קאטאניה ובאנפילד, אסקיאל קארבוני פורש מכדורגל בגיל 32. כזכור, השחקן שוחרר מבאנפילד בפגרה לכאורה בשל יכולת לא גבוהה יחד עם כעס במועדון על כך שנצפה רוכש חולצה של לאנוס, לכן לא פלא שהקשר האחורי לשעבר החל לעבוד כמאמן במחלקת הנוער של לאנוס.

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/12
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא משחק ברמה גבוהה היה הערב בקורדובה, אבל לפחות אווירה טובה ביציעים וכמה הברקות של פיקנטה פריירה הפכו את הצפייה לנסבלת. הפיראטים משיגים ניצחון בכורה בטורניר, על חשבון אוניון שעדיין מחפשת את הניצחון הראשון. משחק שקול במחצית הראשונה, יתרון קל לבלגראנו בשנייה. לידיעת עידן, מרקו פרס נכנס כמחליף, לי אישית לא ברור איך סילברה הזקן פותח לפניו, וכמעט כבש שער אדיר אך נעצר על ידי בולוניה המצוין. באופן כללי שתי קבוצות חלשות, החיסרון של ואסקס בשורות התכולים קריטי ופוגע קשות במשחק הקבוצה.

אול בויס עם ניצחון סופר חשוב בתחתית על ראפאלה, משער של המחליף מתיאס פרס גארסיה שלא קיבל הרכב למרות ההרחקה של מורל.

אבל הערב הזה הוא של קילמס, שממשיכה בכושר הנהדר שלה ובריצה לפרימרה עם ניצחון 7-1 אדיר על אינדפנדיינטה מנדוסה...

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/12
  11. Boaz Member

ושבוע הבא קילמס וריבר נפגשות למשחק צמרת....

12. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

רוסריו סנטרל מנצחת 2-0 את אטלנטה (מאידנה וקאסטיז'חוס) ומגיעה ל40 נקודות כמו לריבר ולאינסטיטוטו אומנם לבחורים של אלמיידה ושל דריו פרנקו משחק חסר (ריבר מול דסאמפרדוס ואינסטיטוטו מול אתלטיקו טוקומאן).

חימנסיה לה פלאטה שנכנעה אתמול לפאטרונאטו 2-0 פיספסה הזדמנות להיצמד לחבורת הצמרת עוד יותר ונתורה על 33 נקודות.

המשחק בלה פלאטה נפתח ולצערי אני (שוב...) לא אופטימי.

אסטודיאנטס: אנדוחאר; דאסאבאטו, מארקאדו, סרוליאטה, איברביה; בראניה, ורון, אנסו פרס, לאנדרו חארה;גאטה פרננדס ומאורו בוסאלי

אינדפנדיינטה: נאבארו; טוציו, ואלסקס, מיליטו ; באטייון (http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx) פרדס, בוסה ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx ), קרופסקי, דה פדריקו; בניטס ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx ) ופריאס.

13. Don Joan Roman Member

חשוב שריבר, סנטראל וחימנאסיה יעלו.

תודה על המידע.

14. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

שלושה משחקים, שלושה הפסדים, אפס שערי זכות, ארבעה שערי חובה ואין אפילו דבר אחד טוב שנראה טוב יותר שבוע הבא, בפעם האחרונה שבאו שלושה הספדים רצופים זה היה באפרטורה של 2008 עם הפסדים לניואלס, לאנוס והורקאן (עם המספרת של לאנדרו דיאס) ובפעם האחורנה שזה בא בשלושת המחוזרים הראשונים זה היה בקלאסורה 2003 עם שחקנים כמו הרנן פרנקו, טוטי ריוס ועמנואל ריבאס...

ועשיו השיר HAY QUE SALTAR, EL REY DE COPAS NO EXISTE MAS מקבל משמעות נכונה מתמיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נ.ב.

ועוד משהו קטן

RAMON ANDATA!

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/12
  15. Diablito Member

מה רמון יכול לעשות כבר? זה לא משנה אתה יכול להחליף גם 200 מאמנים הבעיה זה לא המאמן..
    צריך קוסם

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/12