אריאן רובן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏16/6/06.

1. Barcik Member

יש ויש. כל השחקנים האלה אמנם אגואיסטים, אבל מוסרים במשחק כמו רובן בחודש. כשמסתכלים על ההולנדי משחק, זה נראה כאילו שהוא בכלל לא טורח להרים את הראש.

2. Igi Member

המשפט הזה בעצם ממצה את החולשה של רובן.
    לעומת שחקנים דריבליסטים אחרים שנחשבים לגדולים יותר ממנו בגלל גדולתם לשפר גם את הקבוצה ולא רק את עצמם, רובן בדר"כ יודע רק "לשפר" את עצמו. אמנם במשחק מול הפילים האגואיזם שלו ירד לאחר המשחק מול סרביה, אבל עדיין רואים את זה.

3. THE STRETFORD END Member

לדעתי שחקן טוב,יכול להתפתח ולהיות יעיל יותר(זמן,נסיון,רצון) אבל אני לא כל-כך אוהב שחקנים בעמדה כמו שלו שיש להם רק רגל אחת בלבד.
    אין לו ימין בגרוש,לו היה לו והיה יכול למשל לעשות שינוי במקום ולחתוך פנימה בעזרת הרגל השנייה או לעצור פריצה ולעצור ולהרים עם הימין אז היה הרבה יותר מגוון ומסוכן.
    גם יכולת הסיום שלו עדיין לוקה בחסר.

4. Sir Alex Las' Killa

Barcik, אתה מקצין. רובן הוא עדיין לא דנילסון. יש לו בעיה בהבנת המשחק. אבל כפי שאמרתי, זה יבוא עם ניסיון שאפשר לצבור אך ורק ממשחקים כאלו.

מצחיק שאנחנו מתרכזים בחסרונות של השחקנים הנ''ל, מאשר ביתרונות. ולא חסר להם מזה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/06
  5. Gooner Member

סטרטפורד,לרובן יש ימין,אני זוכר כמה גולים שלו בטיל עם הימנית,ואני חושב שהוא הביא איזה בעיטה מסוכנת במשחק נגד סרביה בימנית שלו.

הוא יכול להיות הרבה יותר טוב אם הוא ילמד לשחק ו"לדרבל" עם הימנית שלו,אבל בנתיים הוא מסתדר גם עם השמאלית.

http://www.youtube.com/watch?v=XVXSLDoQ2Cc&search=robben
    יש בוידאו הזה שער,שרואים אותו עושה את הדריבל רק עם שמאל ומביא פצצה עם הימין..

6. THE STRETFORD END Member

Gooner
    יש לו ימין בכדי לעלות במדרגות לא בכדי לשחק כדורגל,אם פעם ב.. יוצא לו משהו טוב מרגל ימין זה לא אומר שיש לו אחת במונחים של כדורגל.
    אני לא זוכר שום דבר מרגל ימין שלו.

7. Shinder_Gattuso Member

עיניים צרות יש פה לאנשים

אתם מתסכלים רק על החולשות שלו כמו שמישהו כבר אמר פה...

במונדיאל הזה הוא מוכיח שיש לו את האחד על אחד הכי טוב בעולם. ולא רק אחד על אחד...לפעמים זה גם 3 על אחד שהוא מצליח לעבור כאילו הם היו קונוסים.
    הוא מהיר בצורה בלתי רגילה עם הכדור.

שחקן צעיר תותח

השמים הם הגבול בשבילו

8. Gooner Member

אני גם חשבתי ככה,תמיד זה נראה ככה עם ווינגרים,בגלל שהם תמיד נאלצים לשמור על הכדור או לבצע פריצות מהירות,אני בהתחלה חשבתי אותו דבר על רובן,אבל אני ראיתי אותו כמה פעמים כבר מביא בעיטות מדויקות בימין ולאו דווקא שוטים,אלא בעיטות עם החלק הפנימי של הרגל,אם אתה רוצה להתעקש אני יכול לחפש קטעי וידאו.

9. תונל Member

האמת שהתיאור הזה שנתת יושב בול על דאף (אולי פשוט התבלבלתhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ).
    אני לא חושב שקיצוני חייב רגל גם חלשה טובה אם הוא יודע תמיד בסיטואציה כזאת להעביר לו את המצב לרגל החזקה. ברור שעדיף שאם הוא מגיע למצב על הרגל החלשה שיבעט איתה, אבל דאף למשל הוא קיצוני מעולה עם בעיטה ב-2 רגליים ועדיין אני מאמין שרוב האנשים יגידו שרובן יותר טוב.

לגבי עניין האגואיסטיות- לדעתי יש משקל ענק למה קורה כשהוא בועט והאם באמת יותר יעיל מבחינת הקבוצה שהוא ימסור. רובן הוא אחד הקשרים הכי מדוייקים בעולם (הכי מדויק בפרמיירליג לדעתי), כמובן שבתוך הרחבה יותר מאשר מחוץ לרחבה, אבל בגדול בכל המקרים האלה שאומרים 'למה הוא לא מסר' צריך לבדוק אם למסור היה בכלל מעלה את הסיכוי לגול, או שלבעיטה שלו יש יותר סיכוי מאשר שגם המסירה תצליח וגם הבעיטה של ה"נמען" (אם הוא בכלל במצב יותר טוב מרובן, אם הוא אחד שלא מחטיא או סתם מגן שהגיע מאחורה ויבעט לשמיים וכו').