ארסנל 2005/2006 - הדיון הרשמי: הנרי נשאר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏8/6/05.

1. Gooner Member

הוא משחק מגן ימני,אבל אני חושב שוונגר ירצה לתת לאבואה לשחק בתור קשר ימני לפעמים מתי שארסנל תעמוד מול קבוצות עם צד שמאלי חזק.

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/06
  2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה שום סיבה שונגר יחתים שחקן לעמדה בה יש לו שלושה שחקנים טובים (אבואה, לאורן ודיורו). וגם שום סיבה שהוא יציב את אבואה כקשר ימני. העובדה שיש למגן יכולות התקפיות, לא אומרת שאם תשים אותו באגף יותר קדימה, הוא יביא את זה יותר לידי ביטוי. פשוט מעמדת המגן קל לו יותר לתקוף וחוץ מזה, כשאבואה משחק האגף שלו פשוט נאטם כך שזה יהיה מהלך די טפשי להסיט אותו משם. במיוחד כשיש לו את פרדי, חלב וגם רוזיצקי שמסוגל לשחק שם.

3. city Member

אם ההחתמה הזו תתבצע, נראה לי שזה יהיה הסוף של לאורן בארסנל. או שאולי ונגר מתכנן לשנות לאחד מהם את העמדה, טרבלסי יכול לשחק כקיצוני במקרה הצורך ולאורן שיחק פעם כקשר אחורי לא?

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי באף כל תקשורת הולנדי הצעה קונקרטית על טרבלסי. אולי הבחור מלמעלה יתן לנו לינק לידיעה כזאת.

פ.ס.ז' הצרפתית, דווקא היא ביינתים הקבוצה המובילה לקלוט את הטוניסאי.

5. Rudess Member

טרבלסי היה אמור לעבור לארסנל לפני שנה אבל העסקה התבטלה, מאז לא שמעתי עליו שום דבר קונקרטי.
    לגבי לאורן, גם ככה כרגע אין לו מקום בהרכב של ארסנל לאור יכולתו של אבואה.

6. Ljungberg 8 Member

אבל הוא בהחלט מחליף ראשון, ואם ונגר יחליט (משום מה) להביא את טרבלסי אז כמו שאמרו פה זה כנראה יהיה סוף הקשר בין לאורן וארסנל.

7. Rudess Member

אבל אין שום דבר קונקרטי , אז למה אנחנו בעצם מתעסקים בשטות הזאת?! שכחת שגם ג'סטין הויט הצנום אמור לחזור מהשאלה בסנדרלנד? יש אינפלציית מגנים ימניים בארסנל, זאת ממש לא העמדה שאנחנו צריכים בה חיזוק, וגם לא בעמדת השוער, כמו השמועה שהפיצו שארסנל רוצה את בופון. :aaarofl:

8. KirkH Member

לונגר יש עניין בלהחזיר את הוייט אחרי הקדנציה הבינונית מינוס שלו עם סנדרלנד?

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שאפשר לקרוא לה בינונית מינוס קירק. צריך לזכור שבמרבית הזמן הוא שיחק שם באגף שמאל של ההגנה, עמדה שהיתה זרה לו לחלוטין לפני כן, ובהתחשב בכך שהוא ימני ברגל, חסר נסיון בעמדה ובכלל ברמת הפרמיירשיפ, הוא עשה עבודה לא רעה בכלל. בוא גם לא נשכח לצד איזה טאלנטים הוא שיחק, הרבה יותר קל לתפקד כשלצידך משחק קולו טורה מאשר גארי ברין...

שווה לתת לו צ'אנס אמיתי באדום-לבן של ארסנל, כי בסה"כ באדום-לבן של סנדרלנד הוא היה סביר ביותר.

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה בדיוק לתת לו צ'אנס? כי להרכב הראשון הוא בחיים לא נכנס. לא במקום לאורן, לא במקום דיורו, בטח שלא במקום אבואה. לא נעים להגיד, אבל הוא פשוט לא ברמה של קבוצה עם שאיפות כמו ארסנל.

בכל מקרה אני חושב שאפשר לסכם שטרבלסי לא יגיע, בעיקר בגלל שאנחנו לא זקוקים לחיזוק בעמדה הזו. כשחושבים על זה, אנחנו די מסודרים ברוב העמדות, למעט עמדת הבלם ואולי גם הקישור האחורי.

11. KirkH Member

לא נעים להגיד אבל עושה רושם שאוהדי פרנסנל ממש מתעקשים להמשיך ולהתעלם מהיכולת העלובה של דיורו. להכניס אותו באותה נשימה עם שחקני ההרכב זה פשוט מגוחך. הבחור גולם.

בעונה שעברה כל שחקן שעבר בדיקה רפואית בשלום נשלח למגרש - אבל עם סגל בריא, הבחור פשוט לא צריך להילקח בחשבון.

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק, כמה הוא בכלל שיחק שאתה כבר אומר שהוא מציג "יכולת עלובה"? ארבעה משחקים בארסנל וכמה משחקים בנבחרת, על פי זה אתה שופט שחקן צעיר וקורא לו "גולם"?

13. KirkH Member

אמממ... כן.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אני מקווה יום אחד שתהיה מנג'ר בטוטנהאם\צ'לסי.

15. KirkH Member

עם כל הכבוד, אני מעדיף להתאבד לפני האופציה הראשונה.

וברצינות, ראיתי את דיורו משחק כבר משהו כמו 7 משחקים. אני לא אומר שבעתיד הוא לא יהפוך לכל מה שאוהדי ארסנל חולמים - אבל כרגע, על פי היכולת שלו, זה מגוחך מצידך באותה מידה לקבוע על פי כמות משחקים כזו שהוא שווה מקום ב-24. כי באותם משחקים, הוא הראה בעיקר חולשות ונקודות תורפה.