ארסנל 2005/2006 - הדיון הרשמי: הנרי נשאר!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏8/6/05.

1. XabiAlonso Member

ארסנל הציעה 19 מיליון יורו עבור ג'יאנלואיג'י בופון, שוערה של יובנטוס ששוקל לעזוב את יובנטוס לאחר שזו נמצאת באי-ודאות כלפי עתידה.

2. vivalaunited Member

בופון 28, לדעתי כדאי להביא אותו אבל 19 מיליון זה המון.
    אומנם להמן זקן אבל הוא מתפקד טוב אבל לדעתי טוב להביא אותו אבל רק אם יש כל כך הרבה כסף לבזבז בלי להתחרט אחר כך

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/06
  3. XabiAlonso Member

למרות שבופון הוא שוער ברמה הכי גבוהה שיש ארסנל חייבת למצוא שוער צעיר יותר שישרת אותה לטווח ארוך ויהווה מחליף ראוי ללהמן.

4. city Member

בופון בן 28, מה שאומר שיש לו לפחות עוד 5 שנים לשחק ברמות הגבוהות. תחשוב על זה כ-4 מיליון יורו לעונה עבור השוער הטוב בעולם, עסקה לא רעה. למרות שלהאמן נתן עונה מצויינת, עם כל האי ודאות סביב יובה זה הזמן הנכון ללכת על בופון וארסנל לא תבזבז את ההזדמנות.

5. English Blood Member

אני מסכים איתך ואני מקווה בשביל ארסנל ובשביל הפרמייר ליג שהעסקה הזאת אכן תצא אל הפועל. זה כל כך נשמע טוב עבור ארסנל, שאני מתחיל לחשוב שזה טוב מידי מכדי להיות אמיתי ואין שום סיכוי שהעסקה תצא לפועל. ובקשר ללהאמן, צריך לזכור שרק עד לפני לא הרבה זמן, כולם ירדו על ונגר וגם כעסו עליו שהוא לא מחליף את להאמן. שוער זקן, כבד, גרוע, יוצא למרפסת - אמרו המבקרים. אבל ארסן ונגר המשיך לתת בו אמון, והיתר היסטוריה. מאחד מ-5 השוערים הגרועים בפרמייר ליג, לאחד מ- 5 השוערים הטובים בעולם.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמן לי, אני לא חולם בלילות על דיורו העתידי, בינתיים אני מרוצה מאד עם אבואה, מה שכן, יש לו פוטנציאל להיות גיבוי יותר טוב מלאורן (שודאי לא ישמח לשבת על הספסל זמן רב), ועל מנת להתקדם הוא צריך לשחק. הכוונה היתה מלכתחילה שהוא עולה על ג'סטין הויט.

לגבי בופון, במחיר 19 מליון יורו בחיים לא (יובה יורדת ליגה והוא ירצה לעזוב, תעשו לי טובה, אי אפשר להוציא אותו במחיר נורמלי?), מה עוד שלהביא שוער ראשון במקום להמן, אחרי העונה המדהימה שהוא נתן, והיכולת המצוינת שלו ברגעים הקשים, זו בעיני כפיות טובה מסוימת. אני מעדיף סצנריו של שוער מצוין סטייל איזאקסון או פריי, שיבואו לשבת על הספסל, ישתלבו להם לאט לאט ובסיום העונה כבר יהיו בהרכב הראשון. או בכלל שיינס ימשיך כי אין ממש סיבה להחליף אותו כרגע (למרות שעדיף לא להגיע למצב שהוא מציג יכולת נוראה, כשהגיבוי היחיד הוא אלמוניה).

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

19 מיליון יורו על בופון זה מחיר מגוחך בני, אל תשכח שמדובר בשחקן הטוב ביותר בעולם בעמדה שלו בפער לא קטן משאר המתחרים. וזה לא שמחר הוא פורש, אם לשפוט עפ"י הקריירות של רוב השוערים הוא עדיין רחוק שנתיים-שלוש משיאו (לא שאני מוצא מקום לשיפור אצלו), אם מהלך כזה יוצא לפועל זו תהיה אחת הרכישות הגדולות בתולדות ארסנל. גם ב-19 מיליון פאונד שווה ללכת עליו, ייתן לנו יתרון ברור ובלתי מעורער על כל שאר היריבות שלנו לפחות בעמדה אחת.

8. George Best Member

לא על צ'לסי לפחות.
    פיטר צ'ך לא נופל ממנו בכלל.

9. KirkH Member

אף שוער ברמה הזו לא יבוא בידיעה שהוא יושב על הספסל. בשביל מה הם צריכים את זה? שוערים בקליבר של איסקסון ופריי מסוגלים למצוא לעצמם קבוצות מאוד רציניות לשחק בהן, אפילו אם לא קוראים לקבוצה פרנסנל.

התסריט שלך בו להאמן מתחיל את העונה כשוער ראשון ומסיים אותה על הספסל, יש לו משמעות אחת ורק אחת - יכולת גרועה של הגרמני במהלך העונה. כאן לא לשכת הסעד. אף אחד לא ייתן ללהמאן את האפודה הראשונה בגלל העונה שעברה, יתנו לו אותה כי מגיע לו בהתחשב ביכולת שלו היום לפתוח בהרכב. אף שוער גם לא אחד בן 45 לא יורד סתם ככה לספסל ואף שוער מחליף לא הופך להיות סתם ככה בתיכנון מראש לשוער ראשון לקראת סיום העונה.

הסיבה היחידה שיכולה להיות לירידה של להמאן לספסל היא יכולת גרועה, ואם זה המצב וזו התוכנית, אז בשביל מה זה טוב?

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נופל במעט, אבל עדיין נופל, אני בכל זאת יכול לציין טעות או שתיים של צ'ך, אצל בופון העבודה שלו פשוט נטולת רבב. ובואו לא נהפוך את זה לויכוח בופון-צ'ך, האיטלקי שוער עצום עם עוד המון שנים במשחק, בניגוד לינס, גם כן גדול אבל כבר במורד הקריירה.

11. KirkH Member

גם ככה קודו יותר טוב משנייהם... :aaa021:

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה הדגשת את המילה "יורו"? כמדומני לא רשמתי בטעות פאונד (שזה הרגל מעיק שיש לי).

אני לא רואה שום סיבה להוציא כזה מחיר ענק, על שוער (שוערים הם מבחינת התפקוד על המגרש השחקנים הכי זולים, כלומר החלוץ הטוב בעולם והבלם הטוב בעולם כ"א יעלה יותר מהשוער הטוב בעולם), כשבעמדה הזו בינתיים יש לנו את אחד השוערים הטובים באירופה (וכדי לא להיכנס לויכוחים - מבחינת הכושר שהוא הציג העונה). עדיף כבר להשקיע את הכסף בבלם או בקשר אחורי, לא חבל?

מה עוד שגם אם נרכוש את בופון, היתרון הברור שאתה מדבר עליו דווקא לא יתקיים שכן לצ'לסי ויונייטד יש את צ'ך ו-ואן-דר-סאר.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

good one Kirk...

למרות שגם בעיני הוא אחד האנדר-רייטדים והיה השוער הכי טוב בליגה עד הגעתו של הצ'כי.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

קירק, כשחושבים על זה אתה צודק. המצב שהבאתי לא ממש רצוי.

איתי, כבר עולה לי לראש השער המוזר שכבש פברגאס נגד יובה, בעיטה מעפנה שבופון הסתכל עליה מתגלגלת לרשת. לא שזה מעיד משהו על יכולתו, אבל גם הוא טועה. מבחינתי צ'ך יותר טוב ממנו.

15. Ljungberg 8 Member

אם ארסנל מביאה את בופון זה שידרוג רציני, אם היא יכולה היא חייבת לעשות את זה,
    לגבי כסף, מי אני שאכנס להם לכיס? אם בארסנל מחליטים שהם יכולים לעמוד במחיר כזה שישלמו אותו (אל תשכחו שאם מביאים את בופון אז מוכרים את להמן ככה שהשקעה על בופון יורדת).
    אם אני לא טועה כבר נסגר מועד ההעברות לא?