ארסנל 2007/2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Rudess, ‏31/5/07.

1. The-Gunner Member

כן, גם הבאתי ידיעה מ'סקיי' בדיון הקודם והיה גם כתוב באתר האוהדים הישראלי של ארסנל שלבאנטה רוצה להשאיל. אבל זה ברור שארסנל לא תמכור כשרון גדול כמוהו, אחד שצופים לו עתיד ורוד. אז לבאנטה תאלץ להסתפק בהשאלה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

2. אבו Member

לבאנטה עומדת לרדת ליגה לא?
    לדעתי אפשר למצוא לו קבוצה מהליגה הראשונה.

3. The-Gunner Member

היא נמצאת במקום ה-15, 6 נקודות מעל הקו האדום, שני משחקים נותרו לפני סיום העונה. הייתי אומר שהם נשארו.

4. Tony Adams Member

הניצחון על סנטאנדר בשבת השאיר אותם בליגה סופית.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת מסיט את הנושא.
    היום בעבודה חשבתי על זה. פנאנט מימין, סידוול באמצע, בנטלי מקדימה וג'רום תומאס משמאל. חולית קישור שלמה ונגר שחרר בהינד עפעף מבלי שיינתן לאף אחד מהשחקנים הללו, שכולם פחות או יותר הוכיחו את הרמה שלהם בפרמיירשיפ, צ'אנס ראוי.
    אז אפשר להגן על ונגר שרוצה רמה אחרת, אפשר לומר שהם לא מספיק טובים כדי להוות חוליה פותחת בצ'מפיונס ליג וכו' (למרות שתהיו בטוחים שאם ונגר היה מטפח אותם כמו שהוא טיפח את אבואה ושות' הם היו שחקנים טובים יותר היום) אבל לומר שהם לא היו טובים מספיק להיות גיבוי לקישור על הספסל?
    המגמה בארסנל אמורה להדאיג את הפאנבייס שלה, באנגליה כבר ממש מגחכים בזלזול על הסיטואציה האבסורדית שנוצרה שם. לא לתת לסטיוארט טיילור אפודת שוער ראשון כדי לאפשר לשוער ותיק ומוכח כלהמאן עבור הצלחת הקבוצה - לגיטימי. אבל אם אתה יכול לשתף שחקנים כמו דנילסון למה שלא תשלב איזה ג'רום תומאס? למה לשחרר בלם סביר כמו אפסון שטוב מספיק בשביל להיות בקאפ עבור סיגאן? ומבחינתי הרע ביותר הוא שאף אחד, אף אחד לא שואל, לא מנסה להבין למה, לא מנסה לשכנע אחרת.... מוזר מאוד.

6. Chievo Member

להתמודד על אליפות חייב בניסיון, מספיק להשקיע כסף על שחקנים צעירים, לארנסל חסר קשר אחורי בעל ניסיון, סלחו לי אבל חייב להשתמש במושג האיטלקי הזה שחקן כמו גטוסו, אפשר להבחין שהמרוץ לאליפות נראה קשה בלי ניסיון של שחקנים וותיקים, אולי הגיע הזמן שארסנל באמת תתחיל לחפש רכש משמעותי בקיץ.

התותחנים חייבים לחזור לקרקע.

7. Rudess Member

שכחת , אנחנו לא טוטנהאם הוטספר, אנחנו ארסנל!

8. Rudess Member

וטוב שזה לא פורום אוהדי ארסנל, תאמין לי :)

9. אבו Member

ג'רום תומאס :aaarofl:
    זה באמת השיא.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'רום תומאס היה פצוע העונה.
    לפני שנה הוא היה טוב.
    לפני שנתיים מצויין.
    הוא שחקן מעולה שלא מספיק קיבל תמיכה מאף מאמן שהיה לו וחבל, הוא שחקן כנף מצויין.

11. אבו Member

די כבר עם השטויות, חאלס. אפילו בריסרבס שלנו אין לו מקום.
    כנ"ל שאר השחקנים שציינת.

12. George Best Member

גיא,
    אתה בעצמך אמרת רק אתמול אם אני לא טועה שאתה לא מחזיק יותר מדי מבנטלי,
    ג'רום תומאס שחקן נחמד אבל מקסימום לקבוצת מרכז טבלה,
    סטיב סידוול צריך להראות יותר מעונה אחת מצוינת בפרמייר כדי להיות שחקן בהרכב של פרנסנל,
    פנאנט?קודם כל הבחור בעייתי מאוד, דבר שני ויותר חשוב - הוא לא לרמות האלה.שחקן פגז לכל קבוצה מתחת ל4 הגדולות.

זו חוליית קישור מהחלשות בפרמיירליג, מצטער.להתאים אותה לארסנל?נו גוד אינף.פאר אוואי.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לסטיב סידוול יש מקום בסגל של צ'לסי (הראשון, מן הסתם), אבל לא בארסנל הגדולה? אפילו אחרי שסנדרוס האדיר עזב?
    פנאנט שיחק העונה בקבוצה לא קטנה מארסנל, ובנטלי אפילו לא קיבל צ'אנס.
    מילא שהקבוצה שלכם אימצה מגמה לא סימפטית, מילא שאתם מצאתם דרך מקורית להשלים עם זה, אבל לפחות תנו תשובות רציניות.

אריאל, אני לא טיפש ואני בטח לא אומר שהם צריכים להיות כולם בהרכב הראשון, אבל האם לארסנל יש דברים טובים מהם על הספסל? לא לדעתי.
    ושוב, קח בחשבון שבארסנל לא ממש נתנו להם הצ'אנס למרות הכישרון שלהם! מה אם ונגר היה מלווה אותם כפי שהוא מלווה את כל הילדודס ממדינות עולם שלישי שהוא מביא.

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/07
  14. KirkH Member

כן, ברור שמכסחת הדשא שאוכלת את כל הנמלים ברחבה של פראנסנל טובה יותר מאפסון.

לבנטלי אין מקום על הספסל שלכם? לפחות יש לו ביצים לקחת בעיטה פעמיים במשחק מטווחים של יותר משלושה סנטינטר.

גם סידוול בכיף יכול לשבת על הספסל שלכם בטח ובטח אחרי שהתברר שהפדופיל כל כך מעוניין בריו קוקר.

15. George Best Member

זה כבר משהו אחר.
    לבנטלי בלי שום ספק יש מקום בסגל של ארסנל כיום,
    סידוול כנ"ל, אבל זה שהוא עבר עכשיו לצ'לסי לא אומר שהוא באמת ראוי לרמה הזו, ויש לי יותר מתחושה שאם לא מדובר בעברה חופשית אז הג'ינג'י יכול לחלום על מעבר לאחת הגדולות,
    ג'רום תומאס?יש כמוהו מאות באנגליה,
    ג'רמיין פנאנט כשרוני מאוד, אבל אני מעדיף אפילו את בנטלי עליו.

ודוב הנמלים לא עזב.עדיין לא.