ארסנל 2008/9 - הראש כבר בעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏5/7/08.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קשה לסכם את זה יותר טוב מהבחור שמעליי.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

רשמתי בהולנדי על זה. אני בספק אם זה יתממש. מאז הייטניחה לא הייתה לנו מכירה כזאת טובה.

2. AronB Member

אל תהיה כל כך בטוח שהוא סימן לבינוניות, אוהדי אייאקס אומרים שהוא בלם גדול וכישרוני שלמרות היותו נמוך יש לו משחק ראש מעולה והתמקמות מצוינת. טוני אדאמס אמר שהדבר היחידי שחסר לו זה פיזיות, ויותר מהכל - הוא הקפטן של אייאקס.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כישרוני מדביקים לכל דבר שיוצא מאייאקס, גם אם הוא באמת ענק וגם אם הוא ברמה של ליגה הארצית. הוא יוצא מאייאקס.. אז בטוח הוא כישרוני. כדאי להפסיק עם השטות הזאת.

בלם גדול... ענק, עצום.
    טוב נו, מעל ל-60 משחקים ראיתי במו עיני של הבחור. גדול זה מילה רחוקה שנות אור מאמת כלשהי. בלם סביר לליגה ההולנדית. עם זה אני יכול לחיות.

לא יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/09
  4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לדעת מה העלויות שארסנל מבקשת על אבואה??

ואם זה כבר סגור ששני הצדדים רוצים לסיים את הקשר

5. A. Arshavin Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/6/09
  6. Rudess Member

הסוכן של אדבאיור קשקשן גדול כמו כל הסוכנים. מי שקורא בין השורות יכול להבין היטב את הכוונות שלו ושל השחקן: "לא קיבלנו הצעות משמעותיות"... "מילאן לא פנו אליי". כלומר יש הצעות בהחלט וברור לחלוטין שהוא מצפה להעביר את השחקן שלו למועדון אחר כדי לגזור קופון מהעסקה. ברור גם שנושא שיחתו עם ונגר היה הסכום שארסנל תדרוש עבור המכירה של אדבאיור, זה שקוף לחלוטין.

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאני רואה את כל השחקנים שארסנל רוצה כמו וורמלאן, זפאטה וכדומה אני לא מבין האם ונגר הוא זה שקובע את מדיניות הרכש של המועדון או שהדרגים הגבוהים במועדון לא פותחים מספיק את הארנק.
    בכל מקרה שחקנים כמו וורמלאן וזפאטה ושחקנים שנמצאים כרגע במועדון כמו דנילסון וסונג הם כמו שRudess אמר לפני כמה ימים "השלמה עם הבינוניות" ארסן ונגר אלא אם ימציא את עצמו מחדש שוב ימצא את עצמו מחוץ למירוץ האליפות בקריסמס.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא לא נצא בהצהרות. קודם כל, ארסנל לא החתימה את השחקנים האלה עדיין וזה בגדר שמועות, ודבר שני ונגר הביא מספיק שחקנים עם מוניטין לא גבוה, שהפכו להצלחות מסחררות (סאנייה, אדוארדו, אדבאיור, אלמוניה).

9. אבו Member

My Webpage

אולי כדאי גם שאוהדים מסויימים, יתחילו לתת את הכבוד וקצת יותר נאמנות לונגר, כמו שהוא נותן כ"כ הרבה שנים למועדון. והנה דוגמא נוספת לכך.

10. KirkH Member

מה חדש כאן לא הבנתי? ריאל כמו מועדונים נוספים רודפים אחרי ונגר כבר שנים.

הוא יודע טוב מאוד ששקט תעשייתי בזמן כישלונות הוא לא יקבל בשום מקום אחר. אני גם לא חושב שהוא מסוגל לבנות קבוצה שלא מהבסיס ומרמת הנוער כמו שנדרש ממנג'רים שמגיעים לקבוצות באמת גדולות. בקיצור, הוא יודע טוב מאוד למה הוא נשאר.

11. Rudess Member

אכן זאת באמת השלמה עם הבינוניות, אבל עדיין הם לא הגיעו לארסנל. בכל מקרה, מה שבאמת מטריד הוא שעדיין לא רואים החתמות בארסנל, וחבל על כל יום שמתבזבז. ונגר חייב לסגור עם שחקני חיזוק כבר עכשיו כדי שיגיעו מוכנים ל-Pre Season.

12. Jack Wilshere Member

התקשורת הבלגית פרסמה הבוקר שעסקת ורמלן הושלמה.

http://www.nieuwsblad.be/sportwereld/GT/In...cleID=GIE2B2RUF

גם גזרת דזקו מתחממת, כאשר הסוכן שלו אמר:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/6/09
  13. A. Arshavin Member

אם זה נכון, אז כל הכבוד לונגר שסוגר עם שחקן בשלב מוקדם יחסית. נקווה שהוא יודע מה שהוא עושה.

14. Rudess Member

בוא לא נפתח עדיין את השמפניות עד שלא רואים אישור כלשהו באתר של ארסנל. אם ונגר סוגר עם שחקנים ומחזק את הקבוצה כבר עכשיו הוא יקבל את כל הגיבוי והמחמאות שמגיעות לו!

לגבי דז'קו, אני תומך בהחתמה שלו. מה שמעניין הוא שבורו פרימוראץ' הוא כנראה האיש שעומד מאחורי כל הסיפור, עקב העובדה שגם הוא בוסני. דז'קו אגב מתנשא לגובה 1.92 , בדיוק כמו אדבאיור.

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/09
  15. Clichy COYG

כל העניין זה עדיין צעיר.
    ובכל זאת, אני מקווה שהפער בין קנייתו של דז'קו(הלוואי הלוואי) לבין מכירתו הצפויה של אדבאיור(אם וכאשר הוא אינו נמצא בתוכניות) תהיה גבוהה מספיק כדי שנרוויח מזה. בהפרש שבין שניהם, יהיה אפשר להביא עוד חיזוק דרוש לפן ההגנתי.
    מה שכן, ראינו כבר איך חלוצים שפורצים בגרמניה נכשלים מחוצה לה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/09