ארסנל 2008/9 - הראש כבר בעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏5/7/08.

1. Strawberry Fields Member

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/09
  2. AronB Member

3. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ססקי יהיה שם בספסל? תתעורר.
    תמיד יש סכנה בגזרה של הקפטן,ויש אינספור סיבות טובות בשבילו לעזוב.
    הוא נפצע העונה לזמן ארוך,כנראה המעמסה שלו כקפטן גדולה עליו,הוא שחקן מצויין,אבל לא אחד שיכול להחזיק קבוצה כמו ארסנל.
    הוא רואה בינתיים את המצב הטוב יותר של ליברפול,צ'לסי ויונייטד,ומצד שני את הצד הפחות טוב של ארסנל שכבר עונה שעברה הייתה צריכה מוקדמות בכדי לעלות לצ'מפיונס,דבר שלא היו רגילים לו פה.
    ססקי הגיע לארסנל בתקופה הכי טובה שלה בשנים האחרונות,בעונה של הגביעים,אליפויות,עונת הדאבל.
    וכעת כשהוא הקפטן,בתקופה יותר חלשה של ארסנל,לא פשוט לו כמו אז שהוא שיחק לצד גדולים ממנו.
    בברצלונה יחכו לו אוהדים חמים,קבוצת בית,חזרה למשפחה ולחברים שלו,הנרי שהשיתוף פעולה ביניהם היה מצויין,לא רציתי לדבר על זה עד כה,ובלי קשר לכתבה,אבל יש סיכוי גבוה שססק הוא התגובה של ברצלונה לטירוף שהולך בריאל מדריד. ולפי דעתי הוא השחקן בעל הסיכוים הרבים משאר השחקנים שלנו להימכר הקיץ. אבל בואו ניתן לזמן לעשות את שלו.

4. A. Arshavin Member

אני לא יודע עם ססק באמת יקבל בברצלונה הרכב. יש לה את צ'אבי ואינסייסטה על אותה משבצת, ולפי דעתי נכון להיום שניהם עדיפים עליו.

5. Rudess Member

Danke http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Roma מנהלים

תמיד יהיו שמועות בגזרת ססק פאברגס.
    הוא לא יעזוב השנה זה לא משנה וגם אולי לא השנה הבאה, אבל זה ברור שהוא יעזוב בעוד כמה שנים שצאבי כבר יאבד את זה ואז הוא יהיה המחליף של צאבי
    ססק נולד בברצלונה וגדל שם זה ברור שהוא יעבור מתישהו ואפילו הוא רומז את זה.

לגבי גנטנר אני חושב שזה יהיה רכש מצוין ראיתי כמה משחקים של וולפסבורג והוא שיחק מצוין ולא סתם הוא זומן לנבחרת. המחיר בהתאם אבל נחכה להתפתחויות נוספות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברשותך,אני מאמין לך,רק,תשלח לי בפרטי את המייל של ססקי,באמת שאני מאמין לך,אני רק רוצה לתאם איתו אם זה באמת נכון.
    מנין לך כל זה,שוב,הבחור הזה נולד לארסנל של תארים,ארסנל שולטת באנגליה,הוא טעם גביעים ואליפויות,דאבל היסטורי וגמר צ'מפיונס,פתאום שהחיים לא כאלה יפים,אולי קשה לו,אולי לא טוב לו.
    אי אפשר לדעת מה עולה בראשו של ססקי ובאמת שהכל תלוי בו.
    מכאן,אני מבקש להפסיק את הדיון המיותר הזה מאחר ולא היו באמת שמועות רציניות על מעבר שלו,הדיון הזה התנפח מכלום. כאשר נקבל ידיעה ואף שמועה כלשהי,נדון על פרנססק שלנו בהרחבה.